• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čuvari i radni psi

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
icuceee kako je cakani :D :icon_syda:

evo slika dok je moj još mali bio ;)


417070_344139635632533_1711137694_n.jpg


417070_344139642299199_360019508_n.jpg


417070_344139652299198_703302548_n.jpg
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Evo da predstavim ja i svog ljubimca na dvoristu. Pasmina je Sibirski Husky i rijec je o kuji..

Ovdje je stara neka 3,5 mjeseca...
slika1u.jpg


Obozavam zimu, snijeg, sto je hladnije to je njoj bolje... Ljeta su joj katastrofa...
slika2h.jpg


slika3l.jpg


Malo i izlezavanje u ranu zoru... :-D
slika6fs.jpg


Nije opasna, dapace, tolko je zaigrana i umiljata da je to cudo jedno. Ali naravno ako nema nikog vani od nas, nitko se ne usudi pjesice proci cestom osim susjeda koji je znaju.
slika7d.jpg


A onda su dosli potomci....Mali haskici....
slika4q.jpg

slika5g.jpg


2 stenca kad su malo porasla
slika8k.jpg

slika9q.jpg


Tko se hoce rjesit tudjih macaka i kokosi, ovo toplo preporucam, tamani svu pernatu zivinu i ne moze ih smisliti u zivom kipu, ali to im je u naravi i to se ne moze izbjeci. Btw. to je bio i jedan od razloga zasto smo je nabavili..:p

Ali je tolko dobrocudna i mazna da je to strasno... Odlicna pasmina za djecu..
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Moj pas

Lijep pozdrav. Koja bi ovo pasmina bila ?
 

Prilozi

  • REX.jpg
    REX.jpg
    45.4 KB · Pregleda: 161
  • rex1.jpg
    rex1.jpg
    46.4 KB · Pregleda: 143

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
To je slikano kada smo ga tek dobili tada je bio mršav sad se udebljao i vuče na njemačkog ovčara mješan se nekom drugom pasminom inače je jako dobar pas. Uslikati cu ga kakav je sad i stavit slike.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
koji pozeer :D: moj je stalno pri peči v garaži jer se cjeli dan loži da se ne smrzavamo dok radimo..dovukel si je staru vunenu majicu kraj peči da nije na hladnom betonu dolje ..na njoj leži i promatra kaj radimo pa opet malo spava pa gleda i tak cjele dane u zadnje vrijeme.. :D
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
koji pozeer :D: moj je stalno pri peči v garaži jer se cjeli dan loži da se ne smrzavamo dok radimo..dovukel si je staru vunenu majicu kraj peči da nije na hladnom betonu dolje ..na njoj leži i promatra kaj radimo pa opet malo spava pa gleda i tak cjele dane u zadnje vrijeme.. :D

Pa sta svi vuku neke majice i ovaj isto da nebi mu bilo hladno najbolji mi je kad si na tepih legne ispod radijatora i spava na leđima divljak mali tu je gledo s starim sjednicu sabora i malo nakreto glavu simo tamo i onda je odusto od gledanja i otiso spavat:(happy):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
zeko prekrasni su kolko ih imas jel se daju vozit u tackama ja imam kujicu od onog malca mama ona jedva ceka da ju se vozi u tackama!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
BIlo je 10 malih bernardinaca , mama i jedan Bundas ili Hrv ovcar.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Pa sta svi vuku neke majice i ovaj isto da nebi mu bilo hladno najbolji mi je kad si na tepih legne ispod radijatora i spava na leđima divljak mali tu je gledo s starim sjednicu sabora i malo nakreto glavu simo tamo i onda je odusto od gledanja i otiso spavat:(happy):

hehehe valjda mu je dojadilo gledati kak ovi stalno nekaj lažu pa pametan otišo spavat:icon_cool:

@zeko...prekrasni su...kaj misliš ih sve zadržat ili budeš ih kome dao?? pa to bude pojelo kak cjela familija :icon_e_wink:..imam mi susjed dva i ja ih znam iti nekad prošetati al dok se to okomi za nekim psom onda ga komaj zadržim kaj mi ne pobjegne kak su jaki..
 
Posljednje uređivanje:

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Supruga ih je vecinu vec prodala ostale su jos dvije kujice ,dok su bili svi jeli su oko 10 kg mesa dnevno,sve ostatke od jela i oko 3 vekne staroga kruha...

A kada nesto radim uvijek pomazu ::


free image hosting


images
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kak se tvoj ponaša s takvim lancem??jel,ga kojput ftrgel??moj je več 4 put ftrgel takvog lanca na kariki dok spazi miša uh onda je lud odma sve trga...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
kak se tvoj ponaša s takvim lancem??jel,ga kojput ftrgel??moj je več 4 put ftrgel takvog lanca na kariki dok spazi miša uh onda je lud odma sve trga...

Frknio ga je jednom kad je dosla kuja na parenje pa je poludio, moze ga uvijek ali nije takav pa nece. Vezan je samo kad je kapija otvorena pa da neide na ulicu.

@daljac Bili raste vecinom u sirinu, meni je uvijek isti. Prava mala baraba. Sarca uvijek najvise davi, a on ga i najvise trpi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh