• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čuvari i radni psi

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Niti slučajno.Neću da je sakate.To ti je isto ko i kod žene.Poremeti joj se hormonalna ravnoteža.Radije budem slijedeći puta razmišljala o kontracepciji.Moram se raspitati,navodno da postoji nešto što je čuva od trudnoče mjesec dana. Vjerojatnio isto ko i za žene.Pa budemo kupili.A onda neka slinavci plaze po njoj kolko žele.Dok im dopusti.

čuj ovaj savjet za kastriranje i nije loš. veći poremećaj ima kada se tjera a nedođe do parenja,tu hormoni svašta rade,lažna trudnoća, razni NEDAJBOŽE tumori itd...

ako neželiš da se pari to je najdugoročnije rješenje,a ove "gaćice" protiv neželjenog parenja su malo više vic nego pomoć,jer kad oni hoće da se pare onda nema prepreke,ide to i kroz žicu 5x5 cm,samo kad su voljni :)
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Ima netko u okolici Križevaca ili Koprivnice da prodaje štence Hrvatskog ovčara, netrebaju biti sa papirima.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,ovako-iskrsnuo je problem-moja Nina,koja se tjerala,i izgleda da je prošlo jer već dva dana ne vidim krvarenje sada cijelu noć nije spavala.A niti ja .Cijele noći je nešto šlapotalo,toliko da sam išla vidjeti koga vraga radi,a ono-oblizavala je genitalno područje.Skoro pa non stop.I stalno nešto jauče,mrcka,izgleda jadno,a onda zaspi.Pa mi nije jasno što je sada,jeli dobila kakvu urinarnu infekciju ili je nešto drugo u pitanju.Mislim da nema temperaturu jer znam kako joj izgleda izraz lica kada ima.A danas mi je opet skočila preko ograde,samo ju je muž vidio pa ju je odmah vratio.Sad ne znam jeli bolesna pa bismo je morali voditi doktoru ili je još tjeranje u pitanju,ali,velim,krvi već drugi dan nema,ili ja bar ne vidim.

Ako do jutra ne bude normalna-idemo svakako doktoru.A jučer se igrala vani i mene je tražila da se igramo.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
Šta kažete?

moj Medo :D

13883_583857894994038_1395259106_n.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,701
Na slici je lijep.
Kakav je, sa slike se ne vidi.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo moje pasice,maje pasano,moja štrumfeta,moja sunčica,moje sunčano.


ryd9.jpg


h25a.jpg


lm9s.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nina samo se nije proslavila s pecanjem:(doh): a kolko mi se cini ni crni macor s lovom na one tvoje miseve:D::D:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bučo,nemoj tako,ninica je ulovila više riba nego moj muž i ja cijele prošle godine dok smo imali ribičku dozvolu.Ove godine najmanje dvadesetak.Samo je problem-kada ima publiku onda ih guta.kada nema-nosi na travu i ostavlja.tak da imaju šanse preživjeti ako ih ja na vrijeme primjetim.

Čudo jedno su ti psi-mi našoj kupili dvije košare-jer spava na dva mjesta-jednu za po danu,jednu za po noći,a ona spava i dalje na dvosjedu.

Zeko,vidim da i tvoja izigrava damu.Moja je ko princeza,ne smiješ je pošpotati,cijeli dan bude žalosna.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma meni je zao sta nisam vidio kak ona peca bilo je pokusaja al nije joj islo meni samo nije jasno sta onaj macor izigrava frajera a ne lovi ti miseve:8):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
O,love obje mace,love-samo je problem što žive miševe donose u dnevni boravak i puštaju ih,pa ih opet love.A miševi ko miševi-vide priliku za pobječi,pa bježe.Počela je loviti Čupka dok je postala mama.Prije je miševi uopće nisu interesirali,eventualno,tu i tamo malo.Ali jedno vrijeme je bilo ludo-za deset dana mi je donjela sedam miševa u kuću.živih.A prekjučer jednog na izdahu,srećom.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mozda su ti mace ko vjeverice skupljaju za zimu:(giggle)::(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kad su mačke starije sve ih više zanimaju miševi :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je bučo,a ja nek osnujem dječji vrtič za miševe.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Joj željko,pa mace su lovci.kak ih ne bi zanimali miševi.a starije znaju kak uloviti.Mlade moraju učiti.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Je bučo,a ja nek osnujem dječji vrtič za miševe.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Joj željko,pa mace su lovci.kak ih ne bi zanimali miševi.a starije znaju kak uloviti.Mlade moraju učiti.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Kolegice , da ih malo manje hranis nebi donosile zive miseve u kucu , pojele bi ih cim ih ulove !
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma je vraga,jednostavno se igraju s njima heh,tak i moja nanaša mišeka i igra se s njim,samo dok ugleda psa pokraj sebe,nezna se tko brže bježi il mačka ili miš heheheh
 

Najnoviji postovi

Na vrh