• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čuvari i radni psi

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ne mogu vjerovati - jel on to tako uživa?Prekrasan je kako ima sjajnu dlaku.

Moja Nina uživa u čohljanju.To je čista narkomanka - ispruži se,raširi sve noge,istegne se i stalno uzdiše i ispušta zvukove,ono - mmmmm.Reko muž da ćemo je jednom snimiti.



Ovo ti je pravo pseto.Za takvog bih ja udala svoju pasicu. :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Pa nije baš prestrpljiv kod češljanja, al opet nije ni " nemoguć".Inaće ne znam jel to njima prirođeno ,skače po vodi ,blatu , leži vani na travi kad pada kiša itd. Mislim da se bude dobro očistil kad padne snijeg.Sad je 7 mj. star pa se nadam dok " dozreli" , da bu malo pametniji btw ima 40 kg:)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Moja ima dvije i pol godine,65 kila i još nije "dozrelila". Ili je samo tako razmažena.neće se ona zmazati bez veze.Specijalnost joj je stajati u hodniku,a pol glave je vani,i tako promatra dvorište.Ako ju malo pogurneš da izađe,odmah ide u rikverc i pravac kauč.
Najviše me raspizdi kada traži da otvorim vrata,ja mislim da mora ići pišati,otvorim vrata,a ona se ukopa i samo joj njuška viri van.
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Ovaj pak ,kad nemre u kuću, razbaca sve kaj se da pred ulaznim vratima.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Moja dama neulazi na vrata, Ona šapom lupa po staljenoj stijeni, udara tako dugo dok ne ustanem i otvorim,ili reknem - evo,idem. staklo je ama baš uvijek prljavo,više ga i ne perem,jer najmanje pet puta dnevno ima ulaske i izlaske. I šta je najgore,sada je i jednu macu naučila isto.ta skače na staklo i lupa,a i na vrata skače,jedno jutro sam je našla,držala se kanđama za letvice od stakla i tako čekala viseći na vratima dok nisam otvorila.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Odlicna kombinacija... Veliki sam fan Huskya i obozavam ih, preodlicni psi. Ja imam kuju. Kolko je tvoj majstor star? Jel vuce sta? Ili ga jednostavno pustis da se istrcava?
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
hvala na pomoci. kako vam se cine inace?

Lijepi su ali kao što sam ti rekao za postavljanje slika staviš je pojedinačno ovako vidimo cijeli tvoj album (da se ne zaleti kakova škakljiva slika :icon_razz:)
Ja se bavim uzgojem Biglova i od nedavno Japanske Akite Inu evo njene slike jer oni pripadaju u grupu čuvarskih pasa i pasa za društvo
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
godinu i sedam mjeseci. ponekad im stavim gumu da vuku ali inace se istrcavaju :eek::
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
prekrasan pas
mislim na Japansku Akitu
koliko košta takav pas kod nas ?
 
Posljednje uređivanje:

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
prekrasan pas
mislim na Japansku Akitu
koliko košta takav pas kod nas ?

Cijena je povisoka od 8000-11000 kn naravno to podrazumijeva da je solidnog porijekla ja sam po svoju išao u Vojvodinu točnije Zrenjanin, otac i majka su šampioni države. To je bilo prije našeg ulaska u EU sada je teže preko granice jer su pooštrena pravila za uvoz iz zemalja van EU.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
@jajo
jesi pogledal film -Hachiko - ako nisi pogledaj !!
Jos vise ces zavoljeti svog Japanca !!
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
@jajo
jesi pogledal film -Hachiko - ako nisi pogledaj !!
Jos vise ces zavoljeti svog Japanca !!
Pa naravno to to nije gledao bila repriza par puta, sram me je reći al malo se i zasuzilo
 

Najnoviji postovi

Na vrh