• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čuvari i radni psi

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
istog takvog tornjaka mi ima cura,ima 7 godina i boluje od leukemije nazalost
evo mog jos je mlad,mjesanjac nj.ovcara i pticara
1489054_685191518187902_361701615_n.jpg

1459231_685191638187890_1147979552_n.jpg
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Moj je sad star 8 mj i sad se on igra sa nama a ne mi sa njim. Zeznut je i tvroglav da boli ali za sada ga nebih dao za ništa na svijetu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
dsc00227ou.jpg


5izw.jpg


A ovako izgleda odmor moje pasice kad zabole noge od stajanja,a za ležati joj više nije....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Predivne su male lutkice,ko plišani mediči. Neznam kako bismo mi imali male psiće - evo,naša se Nina neda iz kuće ako i mi ne idemo van,da ju kolješ.Samo se zavuče između zavjese i stakla i promatra šta se vani događa.A psiće nemogu držati unutra.
Koliko su stari? Jesi im osigurao novi dom?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajoj zeko,da si bliže jedno bi ti muško štene fasno po okriljem noći,dali dobro vidim ili mi se čini brojevima da ih im 8
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Imam problema sa ušnim šugarcima.prošle godine sam kupila ampule i riješilo se,bilo je dobro do pred jedno dva -tri mjeseca,a sada opet isponova.I sada sam kupila ampule,nisu jeftine,za psa preko šezdeset kila treba dvijesto kuna,ali ovaj puta nije dobro.Čime vi riješavate to i na koji način.

Jesam li pogriješila što joj prije ampule nisam isprala uha sa onom šumečom tekučinom i još nečim,više se ne sjećam,to sam kupila u apoteci za ljude.
 

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
nemam baš iskustva, no kada je to dobio pas od moje tete, u veterinariji su joj dali neku otopinu-ulje koju bi nanjela na vatu i sa tim je psu pobrisala uši i brzo se riješila.
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
kod veterinara ima za kupit tekucina protiv sugaraca pa ju doma mozete sami stavljat,netrebate kod veterinara ic.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Molim nek mi netko hitno rekne šta da napravim - Nina se sva trese od straha,hoda po cijeloj kući iz sobe u sobu - ove petarde ju budu ubile.Zna li netko mogu li joj dati apaurin ili nešto drugo - nešto što se može kupiti bez recepta?-Bojim se da će popodne biti još gore,a dok se sjetim prošle godine - cijelu smo je večer morali smirivati - evo,opet nezna kamo bi se skrila trese se ko da će svaki čas bez zraka ostati..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jedino ju ne puštati van ili sa njom u podrum ako je dobro zvučno izoliran,imala je jedna susjeda takvi problem ali se pesica priviknula kroz godine,a neko sredstvo za smirenje bi sigurno pomoglo ali bolje pitati veterinara,kako velika pesica a toliki strah,zbilja čudno,pozdrav johabice
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Sretnu Novu svim mojim četveronožnim pajdašima želim, Grof.)
 

Prilozi

  • DSC_0832.jpg
    DSC_0832.jpg
    45.1 KB · Pregleda: 75

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Imam ja kuju koja umire od straha kad cuje petarde ili pucnjavu. Sad je u podrumu pod kljucem spava na spuzvi i slusa radio
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Moja je tu uz moje noge.Petarde su utihnule i trenutno spava.Ali,čim pukne,moramo je držati i oboje grliti.Trese se ko da ima drhtavicu.
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Moja je tu uz moje noge.Petarde su utihnule i trenutno spava.Ali,čim pukne,moramo je držati i oboje grliti.Trese se ko da ima drhtavicu.

To je mucenje za psa te petarde , ako zelis da to lakse podnosi i da se nevikne na pucnjavu nemojte uopce obracati pozornost niti na pucnjavu niti na psa s vremenom ce skuziti da to nije opasnost i prestace se tresti i plasiti , ovako kad ju mazite ona misli da ste skupa u opasnosti i da trazite od nje zastitu , a jadni pas nezna kako vam pomoci pa je u strahu !
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vjerojatno si u pravu. Samo,ja sam primjetila još dok smo je uzimali da je kao beba bila pašljiva,zato sam i nju odabrala,svega se plašila,i dodira u početku,svakoga šuma.Obično ljudi takve psiće ne odabiru,izbjegavaju ih uzeti,ali meni ju je bilo žao pa smo je uzeli - ona je jako pametna, naučila je izražavati želje i objasniti šta želi,ali taj strah je ostao u njoj.Možda sam i ja kriva jer sam je uvijek nastojala štititi.
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Evo moje pokojne Maye

i ja i moj Max

Maya se nije bojala pucanja, a ovaj bik bi nekaj napravil ali ne zna kaj. Samo zbunjeno trči sim-tam.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
čudno,moj se ne boji petarda,ali dok nekog vidi da baca odma popi*di i oče ga ganjat,tak da je več par dana konstantno na lancu,da nebi nekome nekaj napravil..
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Pitanje
Tornjaci stari 1mj s čim da ih hranim, majku im netko otrovao:s:
Uzeo sam Bebimil 1 zasad je Ok ali treba mi nešto bolje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh