• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Da li je nabavka kombajna dobra investicija...

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
ma vidim da se ovdje o tome raspravljalo, mene ne zanima, nego mi pala ideja na pamet, nekako najednostavnije, staviti dikove umjesto nozeva na svaku drugu osovinu, podesiti brzinu okretaja, zakaciti je ne heder i pici
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma vidim da se ovdje o tome raspravljalo, mene ne zanima, nego mi pala ideja na pamet, nekako najednostavnije, staviti dikove umjesto nozeva na svaku drugu osovinu, podesiti brzinu okretaja, zakaciti je ne heder i pici
Pa moglo bi , za silu ..ali
da li su prijenosnici unutar drljače komstruirani za te okretaje?
da li pogonski motor kombanja ima "rezerve " snage za pogoniti to kino?
...
...
...
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
ma jsecka ne uzima puno snage, a toliko se snage uvijek nadje u rezervi ili malo sporije da se ide
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
treba snage, pa uzmi koliki traktor treba da tera malčer tri metra.
 

Najnoviji postovi

Na vrh