• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Da li planirate na more?

  • Temu pokrenuo Todorovic
  • Datum prvog posta

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,208
Dečki sve je to lijepo, ali mislim da će svega toga biti manje....................
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Opg Viduka ženji a ne ode nam kolegu tirati u razmisljanje neka ford bude do zemlje
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo mene u Istri.
Potez Vodnjan Fažana😊










Ljudi nema znanatan broj, tj turista.
Manje više sve vikendaši naši.
A i dobro da je tak bar ih niko nebu ogulil do kože.
Ja spadam u radničku klasu turista, ne trošim ni kune na moru. Ali ni kune, sve svoje zdoma imam. Meso domaće svoje, svinjsko i piceki smrznuti.
Povrće sa vrta. Kruh isto nosim iz principa od doma. Veli mi žena da nisam normalan, ali nedam se gulit.
Nedam za kruh 15 kuna pa i više, npr slanci su 8 kuna.
6 pečenih ribica srdele sa 2 šnite kruha 35 kuna. I još kad veliš može malo maslinovog ulja i češnjaka to je posebno.
Neznam kak su ljudi plitki da to kupiju, nedam da neko zarađuje na meni kaj sam na moru 5 dana a on bi od mene živjel cjelu godinu, za tih mojih 5dana.Onda se čude vele nema turista, sjede u hladovini i gunđaju. Svi bi sve svoje trebali nositi od doma a tu jedino kaj su prisiljeni plaćati smještaj koji je abnormalno skup.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
Kako kruh 15 kuna?
Ja u Vodicama prije dvije godine iste cijene kruha kao na kontinentu.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo vec par let kod mame u Dubi(prije Kleka,poslijePloca) ljetujem i cijene na plazi normalne ko prinas na sjeveru Hrvatske(y).
Preklani za 8dni sobom imali 9gajbi piva,plus dvije kupili u Metkovicu a i na plazi se popilo:ppozdrav: ohoho(4ljuda)a ja na gemistima.
U Kleku na plazi restoran,stvarno malo preskup za tu ponudu,no zato vise nismo dolazili,kao i restoran u Plocama u luci pored trajekt pristanista.
Nekoji ugostitelji jednostavno ne shvacaju da ljudi nisu vise ovce,ima stvarno kvalitete za normalno love i oni ce prezivjeti,postenje se cijeni.
Pocetkom augusta smo opet dole ak nam anemicni bioterorista ne zabrani. :unsure:
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Svake godine idem barem dva puta na Krk i nevidim neke drastične razlike u cijenama kod većih trgovačkih centara,tak da nosim samo neophodno. Nekad 89 godine je bila velika razlika jer su postojali samo manji dučani pa se onda išlo sa "punom spremom".
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma tak u moja žena veli bumo na moru kupili, a ja iz princima sve zdoma nosim. Nisam škrt ili kaj, al da neko majmuna dela zmene to nedam. Iz principa im nedam novce. I dok mogu sve svoje nosim.
IMG_20200709_204158.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh