• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz 7207C

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Mislim da nisu.
Na rijetko kojem trajtiru su grupe sinkronizirane.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Ma na tim stranicama sa podacima o traktorima ima dosta nelogičnosti, mislim općenito.
Navodno postoji isti ovakav model traktora sa drugačijom getribom, ima transportnu brzinu još dodatno i ide preko 40 km/h.


Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Znači cirkus generalni sa gumicama cilindra.
Danas došle i naravno da ne pašu.
Ova koja je šira je orginal a ova uža je došla po broju šasije i modelu traktora.

Ovo su dimenzije klipića pa ako netko zna od čega bi pasalo neka podjeli.

b60a16c604d1f597e5a5c331f71d644f.jpg
cd58f41ec099d61f6ccbc5377e6deaa7.jpg
1601a3f75356d143478adb74c10e1594.jpg
c1d4f544231a8d24b5ede1c1f030a834.jpg



Čak mi je palo na pamet da bi možda pasalo od Tamića, ako ne gumice onda cijeli cilindar.
Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Rekao sam ti da bi mogao imati problema sa tim gumicama.Tako su i kolegi isto svi govorili da ima ali nikad niti jedna nije pasala iako je po broju traktora bilo uzeto.Na kraju je jedino u Njemačkoj našao i to dosta jeftino
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Njemu je isto trebalo za kočnice?

Jel bi ga mogao pitat gdje ih je nabavio?

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Da,za kočnice.Imaš ih u bilo kojem prodajnom centru za Deutz dijelove u Njemačkoj.On je rekao da je našao odmah u prvoj trgovini nakon što je prešao granicu.Kod nas će ti svi reći da imaju ali ti neće pasati sigurno,jer je Deutz iz nekog razloga te neke sitnice radio za svaki model traktora posebno.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kaj se zezaš , napravi nove klipove prema tim gumicama ,
ili od plastike podrejaj razliku u širini , pod uvjetom da rupa u novoj gumici odgovara
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Ma ne paše rupa na gumici. Veća je za 3-4 mm

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Teško da ima u mom kraju takav tokar.
Nemam sad sliku klipića al nisu obični klasični ko na autu.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja sam jednom imal tak neki problem , auto fista u šoping centru prečko mi je stvarno pomogel , čovjek se potrudil , otvorili smo jedno 50-setak kutijica .
za početak pošalji email ..mislim da sam naletil na gazdu , mi mladi rekli bi stariji čovjek .. on kopa po knjigama a ne laptopu .

koji je promjer ?

ili sad naruči klipiče ili koplet cilindre ( čudi me da nisi odmah uzel sve novo
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Ima čovjek koji radi sve vrste brtvi i gumica po uzorku,ja sam kod njega prije par godina radio za pulsator i ispalo me dosta jeftinije nego u trgovini.Ali moraš imati staru gumicu da može napraviti novu po njoj
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
To je sve skinuto dolje i nije problem za uzorak, samo trebam znati kome proć.
@puknuti, traže me 4000 kn za cilindar, to je razlog da nisam uzeo novi.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
+38514854412 evo ti broj i probaj nazvati u ponedjeljak,oni su u Zagrebu ali sam zboravio kak se firma zove.Uglavnom rade sve što treba od gume,i kondome po mjeri ako treba :icon_rofl:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Bolf d.o.o se zove firma, Majstorska 9 Zagreb


Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Gumametal, Šulekova ili Bolf, Majstorska iz ZG su imali kalupe za takve gumice. Po potrebi su ih doradili i to je klapalo bez greske.
Ako to ne uspiješ tam riješiti probaj kod ovih (pun ih je net) kaj repariraju kočione sisteme, doduše oni su se bazirali na čeljusti jer tu je lova ali naprimjer dečki iz Vrbovca Cromik-stbh su se htjeli poigrati s takvim cilindrima pa po potrebi i pohonati ih.

Kak god, da se to riješiti.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Točno,Bolf se zove firma.Nisam se mogao sjetiti,mislim da se gazda zove Damir,ili tako nekako.Davno je to bilo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ivan i Nada su davnih dana počeli, jos u Gunduličevoj.
Trenutno su gazde Davor i Branimr Bolf.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Sutra ja njih zovem ranom zorom i po potrebi odmah gas do njih

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh