• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr Agrofarm 100

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Ratarko daj prestani :D
Tebi je claas ljepši priznaj, a priznaj da se K 100 može itekako mjeriti
sa celtisom, več sam pisao o tom modelu puno. :) :) :)
 
R

Ratarko

Guest
robi kaže:
Ratarko daj prestani :D
Tebi je claas ljepši priznaj, a priznaj da se K 100 može itekako mjeriti
sa celtisom, več sam pisao o tom modelu puno. :) :) :)

Pa zar se ovdje priča o K 100 Deutzu :?:
 
K

krx pozega

Guest
Stara je priča da gorivo pokreče svijet..znamo tko je svjetki policajac i tko raspolaže svim svjetskim rezervama SVEGA...takva im je "evolucija" pružila mogučnost največeg napredka(usavršavanja)opet SVEGA..I opet mi je teško priznati ali JOHN DEERE je,opet se sve svodi na gorivo,NAJBOLJI traktor na svijetu...najviše prelazi i najmanje se kvari..a mislim da je to najbitnije ako ne nama njima sigurno..
 
J

japa

Guest
mario kaže:
S kakvim priključcima radi, kakav plug?

plug je Eberhart 3 brazde. Trenutno ora na 16 cola, nisam siguran 100 % ali mislim da je plug podesivi od 14-20 cola, provjerit ču što prije
 
J

japa

Guest
mario kaže:
Dubina, brzina oranja?

neznam, taj plug je kupio nedavno pa ga nisam pitao.
Skoknut ču jedan dan do njega pa, ti dam točne informacije.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Mislim da taj Deutz motor koji ima Agrofarm Fendt koristi do 150 ks, jedino je razlika u glavi motora i u tome što nema intecooler!

Ako se koristi do 150 ks mislim da če na ovom gdje razvija 96 km vječno trajati!
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Mislim da taj Deutz motor koji ima Agrofarm Fendt koristi do 150 ks, jedino je razlika u glavi motora i u tome što nema intecooler!

Ako se koristi do 150 ks mislim da če na ovom gdje razvija 96 km vječno trajati!

Isto kao i JD motor u Celtisu 8)
Svaki JD motor pokopa svakog Deutz motora po trajnosti.
Za Celtisa ( recimo ) uzmeš chip tuning i navrtiš ga na 136 KS za 1400 € ili na 123 KS za 789 € kod drugog tunera .


Obrisan neispravan link. - Claas chip tuning

Obrisan neispravan link. - Deutz chip tuning
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Zašto to misliš, imaš kakve podatke?

Na što misliš na dugotrajnost JD motora ?
Pa zar ti trebaju podatci za tako nešto , jednostavno je tako.
 
R

Ratarko

Guest
Svako veliko poljoprivredno gospodarstvo ili firma ima JD traktore .
Sada je fora Imati Fendta ali Deutza ne.
Nema se tu šta drugo reči , jednostavno je tako.
Polovni JD traktor bilo to 10 godina ili 20 je uvijek u boljem stanju od istoga takvog Deutza iako u pravilu imaju više sati rada od sličnog Deutza . Ljudi koji kupuju rabljene traktore uvijek biraju JD ispred Deutza jer znaju da če imati manje problema sa njime.

Možeš i ti slobodno dati kontra primjer , ja slušam ...
 
R

robert

Guest
vec sam vaS PITAO ZA CIJENU K 100.jel kosta isto kao lamborgini evo 3?31 000e?
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
vec sam vaS PITAO ZA CIJENU K 100.jel kosta isto kao lamborgini evo 3?31 000e?

A mi smo kao enciklopedija pa sve znamo , ha ?
K 100 je skuplji traktor od Lambija EVO 3 .
K 100 je Deutz ( Å vabo ) dok je Lambi EVO 3 genetsko modificirani mutant iz Treviglija ( IT ) kao uostalom i njegova trojica brače.
 
R

robert

Guest
pa jel to nije sve u biti jedan te isti traktor?ako je deutz skuplji onda mora biti i nesto kvalitetniji?
 
R

Ratarko

Guest
Deutz serija K je nešto drugo od ovih Lambo Evo , Deutz Agrofarm , Hurli XB Max i Same Exporer 3.
Normalno da je kvalitetniji ali nemoj meni vjerovati , pitaj u Poljoopskrbi oni znaju.
 
R

robert

Guest
NESTO SAM JA POMIJESAO,MISLIO SAM DA JE TAJ EVO 3 I K SERIJA ISTA KLASA....
 

Najnoviji postovi

Na vrh