• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-fahr Top liner

  • Temu pokrenuo zrine892
  • Datum prvog posta
E

explorer

Guest
Ok, tebi ne stvara probleme ali me zanima dali netko ima kome to možda stvara nekakve probleme?
mišljenja sam da je bolje kad kombajn ima povrat na bubanj...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Deutz-fahr je poznat po ovom tipu povrata... cilj ovakvog tipa povrata je da se rastereti glavni bubanj i time poveća propusna moć kombajna.
Mi radimo već jako jako dugo s Deutz-fahr kombajnima, s povratom nikad nije bilo problema, osim dok sam jednom kombajnirao po mokrom u jako zakorovljenoj zobi, pa se zaštopao tunel od povratne mase, a u kabini postoji signalizacija koja te upozori da se nešto događa.
 
E

explorer

Guest
neznam baš puno o fahru pa ako je moguće da mise objasni kak kod njega funkcionira povrat
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
explorer kaže:
neznam baš puno o fahru pa ako je moguće da mise objasni kak kod njega funkcionira povrat
Pokušavam naći negdje na netu par slika, ali ništa... bilo je to dosta detaljno prikazano na Đuro Đakoviću na nekadašnjoj njihovoj stranici Obrisan neispravan link.

P.S.
@explorer
iz kojeg si mjesta u podravini?
 
E

explorer

Guest
Ne želim se reklamirat....blizu novigrada....jako blizu :lol:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
DF&Torpedo kaže:
Cijene su im od 40000€ na dalje, uglavnom skuplji je od Toplinera, moje mišljenje bolje je uzet Toplinera.

zahvaljujem na informaciji :)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
..... dal netko zna koje je godište ova mrcina........
i333931_DeutzFahrTopliner8XL01agross.jpg
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Imam i ja par slika:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
nema veze sam sam našao odgovor malo dalje u istoj temi hts ima veću propusnu moć
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Moze bit al mi cudno jer su oba 4075 pa sam mislio da je mozda razlika u godistu, bunker im bude povisen kako mi se cini a ovako kockast imaju TopLiner 4090.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ako bolje pogledas, hts tj onaj drugi ima drugaciji lim oko prednjeg kotaca i ovaj prvi ima drugaciji lim iza kockastog bunkera. zbog cega to i koja je razlika, stvarno neznam.
i sam sam mislio da je zbog razlike u godistu ali lupam bezveze. neznam koja su godista..
 

Najnoviji postovi

Na vrh