• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

mladen kaže:
znaci mrsav je fali mu kila u to je velika mana pogotovo kad je u pitanju prikolica i oranje, pod kojim je brojem slika i snimka daje ne trazim
Traktor je lagan, ali to mu je dobra osobina jer ne sabija tlo. Moj DF je isto lagan, ali zato sve svoje njive orem kasnije sa drvenim plugom ;) .
Njegva težina u oranju može se nadomjestiti utezima, zato moja preporuka je da uzmeš prednji hidraulik, prvenstveno zbog nošeja oruđa. A i možeš ga opteretiti malo težim utegom.
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

tako je...stavis prednju hidrauliku i to je to...malo jest lagan traktor...a posto je df i torpedo rekao da je to dobro je sto ne sabija tlo to je dobro...uteze nemoras ni kupovati napraviš ih :) ;)
 

ANGUS

Novi član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
19
Re: DEUTZ FAHR

Dali mi može ko reći iskustvo sa Agrofarmom sa el.reverzerom imali ga ko od vas.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: DEUTZ FAHR

seljaček kaže:
Robi dal imaš neku vezu u Poljonovi kad sam dolazil po svog molil sam Pacaka da mi proda tog agroplusa ali nije htel ni čuti rekel je da je traktor rezerviran istini za volju više mi se sviđo nego moj agrofarm a za njega sam znao tip je iz sasovca kraj nove rače od prvog dana je imo problema s njim po zimi nije mogo upalit po ljetu teško a u brazdi dimio crno i onda zaribo navodno nešto kod ususa zraka vuko je prašinu u cilindre, jer je falio neki šaraf.

Sorry na izvlacenju starog posta, ali jednostavno ne mogu vjerovati sto pise. Falio saraf ??? Strasno.
 
S

seljaček

Guest
Re: DEUTZ FAHR

neznam sal šaraf ali neki čep na usisu zraka
 
S

seljaček

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Najnovija saznanja iz Poljonove K110 na akciji od sutra 38000 € sa 2 godine kaska gratis ako ide na lizing.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: DEUTZ FAHR

seljaček kaže:
neznam sal šaraf ali neki čep na usisu zraka
Ma sto god. Da je to bilo na nekom jeftinom no-name traktorcicu covjek bi to protumacio, eto malo kosta pa se to desava, ali na stroju koji ima ime i reputaciju, a i nije bas jeftin. :(
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Re: DEUTZ FAHR

seljaček kaže:
Najnovija saznanja iz Poljonove K110 na akciji od sutra 38000 € sa 2 godine kaska gratis ako ide na lizing.
prvi april
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
Re:

Vinogradarski
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link. [/quote]

može li mi neko reć malo više o ovome traktoru?HVALA :!: :!: :!:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Re:

TOMO VINKOVIĆ kaže:
Vinogradarski


može li mi neko reć malo više o ovome traktoru?HVALA :!: :!: :!:
O tom traktoru bi ti mogao nešto više reći naš član Vinogradar, samo neznam dal on više dolazi na ovaj forum. :(
Njegov je traktor Same, al pošto je to sve SDF, to bi trebalo biti slično. :scratch
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

novi agroplus je oko 30 000 eura bez pdv-ea...sjecam se kada smo htjeli agroplusa prije rusa...onda je to bilo u markama :) ;)
 
A

Alen

Guest
Re: DEUTZ FAHR

zrine892 kaže:
novi agroplus je oko 30 000 eura bez pdv-ea...sjecam se kada smo htjeli agroplusa prije rusa...onda je to bilo u markama :) ;)

Da si kupio agro plus sada bi imao agrominus...
:roll:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

Nekoliko slika od mog Agrotrona
DSC07133.jpg

DSC07128.jpg

DSC07129.jpg

DSC07130.jpg

DSC07131.jpg
 
A

Alen

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Gle,ima zeku u trku na armaturi....ISTO KAO MOJ TOMO!!!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: DEUTZ FAHR

Koliko para??? Jel kupljen kod nas il je iz uvoza?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

ŠANANA IMT 565 kaže:
Koliko para??? Jel kupljen kod nas il je iz uvoza?
Iz uvoza, Francuske.
 

Najnoviji postovi

Na vrh