• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: DEUTZ FAHR

DF&Torpedo kaže:
[quote="ŠANANA IMT 565":eek:7meb8nb]Koliko para??? Jel kupljen kod nas il je iz uvoza?
Iz uvoza, Francuske.[/quote:eek:7meb8nb]

jako dobro, super :D
el si dobio francusku maserku sa traktorom il je to nadoplata ;)
i kakvi je na polju, el rastura sve živo, kakva je okretnost
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

bogec kaže:
DF&Torpedo kaže:
[quote="ŠANANA IMT 565":sou570z6]Koliko para??? Jel kupljen kod nas il je iz uvoza?
Iz uvoza, Francuske.

jako dobro, super :D
el si dobio francusku maserku sa traktorom il je to nadoplata ;)
i kakvi je na polju, el rastura sve živo, kakva je okretnost[/quote:sou570z6]
:lol: okretan je dosta.

Ima 3300 rh
 
B

Bobo

Guest
Re: DEUTZ FAHR

I meni se cini da ima vise od 3300 sati... gume su dosta poderane za 3000 sati... osim ako STALNO nije bio na asfaltu pod nekim teretom :scratch
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: DEUTZ FAHR

A to je sve relativno. Ovisi kak je odrzavan za te svoje sate. Ali i meni se čini da ima više od 3000. Takvi traktori ne stoje vani, a pogotovo u zapadnim zemljama
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

I meni se čini da ima više od 3300, moj lambo ima 2500 pa su gume samo malo potrošene, a na cesti je dosta puno.
 
B

Bobo

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Eto...

Ili je netko skinuo ocuvane gume pred prodaju, a na traktor stavio neke polovnjace, toliko da ima gume na sebi...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

Evo za usporedbu
DSC07133.jpg

Obrisan neispravan link.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: DEUTZ FAHR

Ne vjerujem ja nista francuzima. Jedan moj se poznanik opekal na njihov kakti dobar traktor. Ehr mu bi u kurcu, žice sve brikane, pitaj šta tiu bi. Prodali ga jedva
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: DEUTZ FAHR

Bobo kaže:
Eto...

Ili je netko skinuo ocuvane gume pred prodaju, a na traktor stavio neke polovnjace, toliko da ima gume na sebi...
nisu felge 100% od tog traktora..
pa kod mene jedan hurli ima 4000rs a 80%je na cesti pa nema takve gume i ima naprijed utege. :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

tko zna :) mozda je kao opremu uzeo gume sa manjeg profila da ima manje zujanje na cesti :) :mrgreen:
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: DEUTZ FAHR

zrine892 kaže:
tko zna :) mozda je kao opremu uzeo gume sa manjeg profila da ima manje zujanje na cesti :) :mrgreen:

Da, formula 1 verzija. Jos mu samo fale grijaci za gume da ne ide na cestu sa nezagrijanim gumama :) :p
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

Traktor je bio na farmi krava, i vozio je veliku cisternu, tandem prikolice za gnoj i silažu, jer mu je kuka dosta rabljena. Zadnji hidraulik mu je malo rabljen, jer još uvijek se nije farba oštetila na polugama gdje se stavljaju kugle. Na traktoru je bio i prednji kardan, vjerojatno je imao prednju kosu.
A po stanju kabine i ostalog ne čini mi se da ima više rh, ako pak usporedim gume s Agrostarom koji ima 4000 rh i dosta loše gume, moguće je da i taj ima toliko rh.
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Re: DEUTZ FAHR

klima obavezno,utege u vlastitoj režiji jer ovi ko da su od zlata
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: DEUTZ FAHR

ma ja utege ne bih nigdje kupovao jer je to previše novaca :twisted:
zato ja imam doma utege od IMT-a 577 i 558 :prayer: koji odlično posluže kad režem silažđu s hurlijem :p
 
Z

Zloseljan

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Cijena SAME DORADO F70 DT koji je isti kao i DEUTZ Agroplus F70 DT JE 25.420,00 Eur,

Prije bi kupio DORADO NEGO LI AGROPLUS-a.
Za tu razliku u cijeni dobijem nešto dodatne opreme.
 
Z

Zloseljan

Guest
Re: DEUTZ FAHR

A cijena utega

Nosač utega i 4 utega ( 160 kg ) = 317,00 Eur + PDV za DORADO F70 DT
 

Najnoviji postovi

Na vrh