• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

Obrisan neispravan link.
Predivan pogled
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
M

mladen

Guest
Re: DEUTZ FAHR

mario jesil pito kolko je konja onaj sa kosom i kolko kosta
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

DF&Torpedo kaže:
[quote="ŠANANA IMT 565":3njjz9qk]Stvarno krasan traktor, vidim da ima prednju hidrauliku, el ima i kardan?
90 ks, 5 cilindara to bi trebalo značiti da je mali potrošač, a ide ko lud, jel tako?
Ide, al pati na getribu isto kao i torpedo RX 100.[/quote:3njjz9qk]
mislim da nejga ne pati getriba...posto je on 5 cilindara i 90 ks...tako da menjač odgovaram tom traktoru...mislim da ima ZF-eov menjac..
 
K

krx pozega

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Zrine koja je oznaka starih dajceva 65 konja ima...osamdesetih godina su rađeni...ima tu jedan kod mene ma ko iz tvornice sa prednjom vučom...7500eura traži jelm to puno
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

mladen kaže:
mario jesil pito kolko je konja onaj sa kosom i kolko kosta

150 ks
Mislim da je cijena oko 52 000 eura + pdv osnovna oprema

Kaj imaš kaj u planu?
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

krx pozega kaže:
Zrine koja je oznaka starih dajceva 65 konja ima...osamdesetih godina su rađeni...ima tu jedan kod mene ma ko iz tvornice sa prednjom vučom...7500eura traži jelm to puno
oznaka im je 6507 ako je to orginal deutz...koliko ja znam torpedo su pravili oznake 6006 ta je bio bez kabine a 6206 je bio sa kabinom...onda je to ovakav na kojeg mislis..meni nije tako strasno skup...ovisi koje je godište
Obrisan neispravan link.
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

krx pozega kaže:
Jesu se pokazali kvalitetni kao 4506
mislim da ima istu stvar kao i td 6206...boluje na getribi i hidraulici..a motor im je od td 7506...tako da ako pazis u cuvas i redovno odrzavas moglo bi funkcionirati...to ti je isti princip kao kod Topreda 7506 i 9006...

MLADENuzmi Deutz-a ;) ;)
 
K

krx pozega

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Ma kaki torpedo :roll: mi pričamo o švabi....na cijeni su jebemu miša....ja bi sebi za kultivaciju i tako....
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

krx pozega kaže:
Ma kaki torpedo :roll: mi pričamo o švabi....na cijeni su jebemu miša....ja bi sebi za kultivaciju i tako....
ok...ali mislim da je to ista stvar...a mozda i nije...pogledaj do tog vlasnika pa se raspitaj sta kaze...ako ima zf-e menjač svakako uzimaj...;)
 
K

krx pozega

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Ma traktor kao novi....ćisti švabo....pa to su mašine i pol i sad su na cijeni po njemačkoj...
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

krx pozega kaže:
Ma traktor kao novi....ćisti švabo....pa to su mašine i pol i sad su na cijeni po njemačkoj...
Obrisan neispravan link.

evo pogledaj tu...nije los..ipak ima sati puno i godina ;)
 
M

mladen

Guest
Re: DEUTZ FAHR

MLADENuzmi Deutz-a ;) ;) i meni se nekako vise svidja deutz, imal ko novog agrotrona 150 znal ko kako su se pokazali imal kaki mana
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

lagani su jako ...u Nizu kod Nasica bratic mi vadio repu tamo...kaže da je traktor jako odlican sto se tiče motora i menjaca..i udobnosti.,samo je stvar sto je lagan...ima tu slika i prikolice koju on vuče...imam i video snimku kako je zapao sa prikolicom a nije uvršena repe...;) ;) a steyr od 90 ks i nisu ga mogli izvuči ;) onda je vadilicom izvukao ;)
 
M

mladen

Guest
Re: DEUTZ FAHR

znaci mrsav je fali mu kila u to je velika mana pogotovo kad je u pitanju prikolica i oranje, pod kojim je brojem slika i snimka daje ne trazim
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

pa jbm forum...ma tu je slika...nemogu je nači!!!!a video nemam jer bi mi trebala cijela vječnost da postavim na internet.. Obrisan neispravan link.
 
B

bajki

Guest
Re: DEUTZ FAHR

zrine892 kaže:
krx pozega kaže:
Zrine koja je oznaka starih dajceva 65 konja ima...osamdesetih godina su rađeni...ima tu jedan kod mene ma ko iz tvornice sa prednjom vučom...7500eura traži jelm to puno
oznaka im je 6507 ako je to orginal deutz...koliko ja znam torpedo su pravili oznake 6006 ta je bio bez kabine a 6206 je bio sa kabinom...onda je to ovakav na kojeg mislis..meni nije tako strasno skup...ovisi koje je godište
Obrisan neispravan link.

Takvog je kupio moj kum prije tri godine za obradu vinograda. Traktor je izgledao kao ispod čekića. Radio je s njim jednu godinu i jako se namučio, stalno su bili neki kvarovi (npr. kočnice je sređivao godinu dana i nije ih uspio srediti). Na kraju sezone ga je prodao i kupio torpeda 75 i s njim sada radi već dvije godine, a traktor izgleda kao da je star 50 godina, ali radi i snjim je puno zadovoljniji!
 

Najnoviji postovi

Na vrh