• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

T

Tonxy

Guest
Re: DEUTZ FAHR

pozdrav itebi!!
od srca ti zelim dobrodoslicu na forum i sto vise aktivnosti i postova!!

pozz ;) ;)
 

DEUTZ FAHR

Član
Tu od
12 Sij 2008
Poruka
37
Re: DEUTZ FAHR

već sam duže vrijeme promatrao ovaj forum i evo sad se i priključujem znači član sam tek od danas i nije mi jasno nekoliko stvari kako da odgovorim na samo jednu poruku ili kako da komentiram samo nečije pisanje :oops:
 
T

Tonxy

Guest
Re: DEUTZ FAHR

u komentaru tog korisnika imas citiraj,u gornjem desnom kutu, to stisnes i onda ce te bacit na komentare i tamo ispod napises sta oces o tom komentaru! nadam se da kuzis! pozz

ovako nesto!

DEUTZ FAHR kaže:
već sam duže vrijeme promatrao ovaj forum i evo sad se i priključujem znači član sam tek od danas i nije mi jasno nekoliko stvari kako da odgovorim na samo jednu poruku ili kako da komentiram samo nečije pisanje :oops:

ako si na to mislio!
 
S

seljaček

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Bok DEUTZ FAHR dobro došao hajd pričaj nešto o sebi ko si odakle i što imaš od strojeva i zašto čime se baviš što uzgajaš pričaj sve.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

Deutz Fahr
Dobro došao, pričaj nešto ali i slike na sunce :D
 

DEUTZ FAHR

Član
Tu od
12 Sij 2008
Poruka
37
Re: DEUTZ FAHR

mario kaže:
Deutz Fahr
Dobro došao, pričaj nešto ali i slike na sunce :D

Hvala Tonxy za upute.
Ovako obrađujem oko 40 h zemljišta od traktora imam deutz fahr dx85,deutz fahr dx6.05 100PS i torpedo 55 adriatic kombajn đuro đakovic 770.Glavne su mi kulture kukuruz,pšenica i ječam.Kukuruz oko 20h od toga oko 10- 12h za silažu a ono za zrno,oko 10h pšenica i 10h ječam i još nešto extra za sijeno.Glavni posao mi je tov bikova 60 kom.A što se slika tiče biti će i toga samo dok malo svladam tu tehniku.
 
T

Tonxy

Guest
Re: DEUTZ FAHR

nema na cemu!!
a cuj i ja sam bio tu novi pa su me ucili,pa znam kako ti je!! :p :p
samo ti svladaj tehniku i stavi slika!! inace dobri traktori!! ;) ;)
td 55 je sa prednjom vucom jel tako! :roll:
jesi zadovoljan sa njim? :?:
i sad si i ti jedan od torpedasa!!! hehe ;) ;)
pozz
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

DEUTZ FAHR kaže:
mario kaže:
Deutz Fahr
Dobro došao, pričaj nešto ali i slike na sunce :D

Hvala Tonxy za upute.
Ovako obrađujem oko 40 h zemljišta od traktora imam deutz fahr dx85,deutz fahr dx6.05 100PS i torpedo 55 adriatic kombajn đuro đakovic 770.Glavne su mi kulture kukuruz,pšenica i ječam.Kukuruz oko 20h od toga oko 10- 12h za silažu a ono za zrno,oko 10h pšenica i 10h ječam i još nešto extra za sijeno.Glavni posao mi je tov bikova 60 kom.A što se slika tiče biti će i toga samo dok malo svladam tu tehniku.
hvala bogu pa neko ima nesto pametno...e ti si naš igrač protiv imt-ea..u prvoj si postavi.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: samo polako sve ce se napraviti...
 
T

Tonxy

Guest
Re: DEUTZ FAHR

vidi,vidi kako se uljeće u prvu postavu!!
kada skuzis stavi slike tih deutza ,a posebno dx6.05 100ps! pozz
kako te sluze ti traktori!!?
koje su godiste,oba nova ili?
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
Re: DEUTZ FAHR

vrhunski ureden traktor :prayer:
i ja bi jednog takvog :rolleyess:
koliko je to ks :?:
 
K

krx pozega

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Luđak... ;) :lol: .....super izgleda.....u svakom slučaju rijetkost za vidjet.....traktor je nekih 20 godina star ako se nevaram?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: DEUTZ FAHR

stvarno je lijep 8) ,, ima kod nas u selu jedan takav
 
K

krx pozega

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Evo nešto sam našo na kompu

[youtube:hh0q0osl]V2IXvXmTCDM[/youtube:hh0q0osl]
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: DEUTZ FAHR

jedno glupo pitanje,,
zasto ti df imaju tako velike prednje gume :scratch ?
 
K

krx pozega

Guest
Re: DEUTZ FAHR

To je za našeg Ratarka pila....samo za oranje.....a točkovi?pa znaš da voli jurit po cesti ;) :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh