• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

P

Picek

Guest
Re: DEUTZ FAHR

zvona kaže:
Cisternu je prvo vukao TD 7506 4WD pa JD 6400 pa IMT 539 a sada ovaj
taj traktor i je samo za vući cisterne, i eventualno za dovesti kobase i slanine na njivu.. :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Picek kaže:
zvona kaže:
Cisternu je prvo vukao TD 7506 4WD pa JD 6400 pa IMT 539 a sada ovaj
taj traktor i je samo za vući cisterne, i eventualno za dovesti kobase i slanine na njivu.. :mrgreen:
jel mozda na tog mislio?hehehe ne diraj mi DF... :blackeye :blackeye :blackeye :mrgreen: :mrgreen:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: DEUTZ FAHR

Bio je korišten i za okretanje i skupljanje sijena.taj traktor sam vozio prvi dan kada sam došao raditi
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

Picek kaže:
zvona kaže:
Cisternu je prvo vukao TD 7506 4WD pa JD 6400 pa IMT 539 a sada ovaj
taj traktor i je samo za vući cisterne, i eventualno za dovesti kobase i slanine na njivu.. :mrgreen:


Nemoj da te ROBI čuje :D :D
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: DEUTZ FAHR

a kako je bilo IMT-u 539 kada je to vukao usput još i max proširen
 
B

Bobo

Guest
Re: DEUTZ FAHR

IMT je sila!!

Nema sta taj nece povuci..


Ovaj "zeleni" mi je nakako "buljav" ko neka velika zaba da gleda u mene... Sve pase, osim haube...
 
Z

zoran

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Ma Agroplus100 je zakon. Da kupujem rabljeni traktor ozbiljno bi o njemu razmišljal.

Čovjek iz susjednog sela balira sjenažu s Agroplusom100 i Deutz-Fahr balirkom s noževima bez imalo problema-bale su mu vrhunske. Također radi i ostale poslove s njim bez problema tak da se ne slažem s Picekom.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

Razlika između tog Agroplusa i mojeg Lamborghinija je u motoru i kabini, sve ostalo je isto.
 
R

ROKI

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Agroplus 100 je jako lijep traktor. Samo što je lagan. Kod nas jedan tip radi sa njim jako dugo i čujme da je zadovoljan. Zvona kako se pokazao na Belju, šta radi tamo?
 
P

Picek

Guest
Re: DEUTZ FAHR

zoran kaže:
Također radi i ostale poslove s njim bez problema tak da se ne slažem s Picekom.
ma ja se zafrkavam, nije me za uzimati za ozbiljno. :)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: DEUTZ FAHR

zoran kaže:
Ma Agroplus100 je zakon. Da kupujem rabljeni traktor ozbiljno bi o njemu razmišljal.

Čovjek iz susjednog sela balira sjenažu s Agroplusom100 i Deutz-Fahr balirkom s noževima bez imalo problema-bale su mu vrhunske. Također radi i ostale poslove s njim bez problema tak da se ne slažem s Picekom.

el to 4 ili 6 cilindara :?: vidim da kažeš da tera balirku s noževima bez problema pa me zanima :?: :!:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: DEUTZ FAHR

robi kaže:
Da ćitate forum ,znali bi.
pa mislim ono odgovor mački pod rep za strpat
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Re: DEUTZ FAHR

Joj dobro sory, malo šala, 6 cil. je, i ak oćeš ti ga prodam.!
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: DEUTZ FAHR

robi kaže:
Joj dobro sory, malo šala, 6 cil. je, i ak oćeš ti ga prodam.!
ma sve pet i više od tog, i moja šala mala.
ja bi rađe balirku, pitam zato jer ko što več znaš da čekam da papire srede u banci za case jx 95, e pa trebam uštelat koju balirku da si uzmem s noževima , uh da taj sa 6 cilindara ima jaču moč potegnut neg 4 cilindra, eh da sam prije znao da prodaješ, e da sad se sječam da si stavio slike kak oreš s novim plugovima
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Re: DEUTZ FAHR

jx prodaje stepco tu blizu mene, malo je bućan u kabini ,nije li.
A svoj bi stvarno prodal i uzel bi si malo jaći agrotron sad dok su na akciji.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: DEUTZ FAHR

robi kaže:
jx prodaje stepco tu blizu mene, malo je bućan u kabini ,nije li.
A svoj bi stvarno prodal i uzel bi si malo jaći agrotron sad dok su na akciji.

ne znam da li su bučni , svejedno če radio sve nadglasat bar dok ne ogluvim. :mrgreen: :blackeye
uzeo bi ija jači al sam malo prebukiran šta sve moram kupit tak da mi je to najpovoljnije , bar ja tak mislim, bumo ga vidli u radu.
pa el nije stalno akcija na agrotron 120 i 150 ?bar tak u novinama piše
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Re: DEUTZ FAHR

Sad je akcija na K 110, taj bi ja, ali bumo vidli, nisam još na ćisto, ipak je to dosta love .
Ma jx ti bude supeer.
 

Najnoviji postovi

Na vrh