• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

S

seljaček

Guest
Re: DEUTZ FAHR

robi kaže:
Sad je akcija na K 110, taj bi ja, ali bumo vidli, nisam još na ćisto, ipak je to dosta love .
Ma jx ti bude supeer.
Ako sam dobro shvatio sada imaš agroplus 100 onda nevidim svrhu kupovine agrotrona K110 treba kupiti K 150 razlika u cijeni je "mala" možda 5000e a konja ko u prići i svi priključci pašu bar za prvo vrijeme.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

Trenutno razlika između 110 i 150 je nešto više od 10 000 eura.
 
S

seljaček

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Da slažem se što se tiče opreme ali po snazi neznatna po veličini isto pa mislim da nema svrhe davati 42000 eura+pdv za traktor skoro iste snage osim agroplus nema neku manu to je nešto drugo ili možda 15000 sati ali ako je imalo uredu ako daješ 42000+pdv onda riskiraj još 8000 e i kupi traktor za slijedečih 10 godina moje mišljenje uvjiek najjači u grupi je najbolji izbor.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: DEUTZ FAHR

a onda bi trebao uzimat i druge strojeve za agrotrona 150 ks :scratch ,,,dok K 110 pašu strojevi od agroplusa
 
S

seljaček

Guest
Re: DEUTZ FAHR

TX75 kaže:
a onda bi trebao uzimat i druge strojeve za agrotrona 150 ks :scratch ,,,dok K 110 pašu strojevi od agroplusa
koji strojevi nepašu na k 150 Plug 3x16 ili rotobrana od 3m ili sjetvospremač 3,5m ili balirka ili prikolica ili ... :scratch :?:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: DEUTZ FAHR

seljaček kaže:
koji strojevi nepašu na k 150 Plug 3x16 ili rotobrana od 3m ili sjetvospremač 3,5m ili balirka ili prikolica ili ... :scratch :?:

a sada ako baš oćeš... :roll:

150 ks....v&n"ravnjak" 3 brazde? malo ,,, rotobrana ok...sjetvospremaš 3.5m malo...prikolica ok...a balirka neznam kakva je...

ja znam koji bi bio moj izbor ali
na robi-u je da izabere,,,sretno ;)
 
S

seljaček

Guest
Re: DEUTZ FAHR

tu se u potpunosti slažem na robiju je da bira ja iznosim svoje mišljenje ne tvrdim da mora biti tako
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Re: DEUTZ FAHR

Ma moj trak je još nov, ima samo 790 radnih sati.
Ali ja želim agrotrona jer je u potpunosti njemac, na ovom mojem je samo motor
njemac a ostalo je SAME i samo to mi se ne sviđa. ..beš ga
 
K

KRESO

Guest
Re: DEUTZ FAHR

robi ono je tvoj deutz na plavom oglasnika ;)
koliko cjeniš pilu ;)
 
R

ROKI

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Po dvorištu bi rekao da je njegov. A vidim i nekog zekana u garaži.
 
S

seljaček

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Kad si kupio taj traktor pa dal se on još proizvodi Agroplus-a je zamijenila serija Agrofarm nebi valjda mijenjo novi traktor.
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Re: DEUTZ FAHR

Je to je moj, jućer me zvalo 15 ljudi al niš ozbiljno.
Imam ga 3 mj, kupil sam ga u poljonovi gdje ga je ćovjek vratil i uzel agrotrona.
Traktor je 2005 i prvi vlasnik je Martinčić iza bjelovara, farma muznih krava.
Prvi vlasnik je traktor vratil jer je mašina zaribala, i jer nije mogao ćekati da se
popravi, uzeo novi Agrotron K.
Kasnije je ustanovljeno da je mašina imala tvornićku grešku, i pošto je traktor još
bio pod garancijom iz njemaćke je došla nova mašina, koja se sada nalazi u Mom traktoru
i ima svega 110 radnih sati, a svi ostali sklopovi 790.
Evo sve znate..
 
R

Ratarko

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Robi , mi smo pričali prije kupnje o tvom traktoru ( znam da si tada bio presretan što ćeš ga kupiti ) tako da me zanima zašto ga prodaješ ?
 
K

krx pozega

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Mislim da ćeš ga teško prodati za pare koje on uistinu vjerujem i vrijedi...
 
S

seljaček

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Robi dal imaš neku vezu u Poljonovi kad sam dolazil po svog molil sam Pacaka da mi proda tog agroplusa ali nije htel ni čuti rekel je da je traktor rezerviran istini za volju više mi se sviđo nego moj agrofarm a za njega sam znao tip je iz sasovca kraj nove rače od prvog dana je imo problema s njim po zimi nije mogo upalit po ljetu teško a u brazdi dimio crno i onda zaribo navodno nešto kod ususa zraka vuko je prašinu u cilindre, jer je falio neki šaraf.
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Re: DEUTZ FAHR

Znam ih sve u poljonovi već koju godinu, sve od reda pravi dećki, nema šta, najbolja firma.
Upravo su meh. na specijalizaciji u tvornici.
A vidim da o traktoru znaš sve.
Dolje gdje ti on ima iznad rezervara kućište za filter zraka, na njemu sa stražnje strane
je bila rupa promjera kakve deblje olovke, tu dođe kao neki ventil ili poklopčić kojeg nije bilo,
i tu je vukel prašinu dok nije zaribal.
U poljonovi su morali sve detaljno rastaviti i pregledati i na kraju našli to.
Al za to je kriv pogon u italiji. Nema veze, imam novi motor koji prede i ne dimi.
A stara mašina otišla za njemačku gdje če se iskoristiti blok motora, ak je dobar,
i opet će se nekome vratiti kao austaušmotor, stari blok a ostalo sve novo.
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

ajd samo reci koja je razlika izmedu agroplusa 100 i agrotrona 110...ja mislim da je razlika u tezini i drukcijem obliku,,,recimo kabina,hauba...i naravno malo je skuplji :)
 
K

krx pozega

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Ma isti traktor..samo Agroton malo ljepši...vidiš recimo ja sam htio baš takav traktor kao robijev samo izgleda sudbina nije htjela...100ks..šestak..koliko sam pratio situaciju u to vrijeme sam se i ja trebao naći u poljoopskrbi gdje je stajao...pucao sam prvo na Lamba R6 pa na Deutza k110..da sam naletio na tog bio bi moj najvjerojatnije jer su mi ovi bili preskupi i preveliki...sad je sve ok jer nežalim za ničim..
...istina je da mi je još uvijek ovaj Robijev dajc vrlo interesantan traktor..i nevidim što bi on dobio u slučaju da nadoplati sigurno 15000 eura za novog k110...za te pare može kupiti dosta priključaka za svog :? ...ovo je samo moje mišljenje...nije Agrotron baš ono kako izgleda da budem jasan tu pred svima..tj sigurno je preskup...netko je spomenuo k150...taj jedini vrijedi svojih para...donekle
 

Najnoviji postovi

Na vrh