• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

B

Bobo

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Ovdje su ljudi silirali sa IMT 539 i traktor je svake 5. godine ili isao u prodaju ili na generalku...

I onda kazu: "Nije to nista, moze on jos toliko!"


Znam da je malom traktoru vrlo tesko vuci po blatu do koljena prikolicu koja je sama teza od njega, a kamo li da je jos puna blata i repe...

Ako se bas mora, onda ok...
 
M

matija

Guest
Re: DEUTZ FAHR

gotovo identicnu viconovu balirku u prospektu jd 7030 serije vuce jd 7730 sto je traktor od 190 ks
 
R

Ratarko

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Da , to je neki normalan traktor za taj posao .
Njemu sigurno neće posustati kardan nakon nekoliko dana presanja a na onome Agroplusu lamela kardana je veličine šolje za kavu pa si ti misli :roll:
 
B

Bobo

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Upravo tako...

Gledam puno videoclipova na youtubeu vezane uz poljoprivredu i veliki traktori se doslovce igraju s velikim balirkama. samo lete po njivi i ali da dima bace.

I sad vidim ovog Deutza 85 i ovu presu koja je veca od njega :shock: Taj traktor ce uskoro na bubanj, jer nece biti za vise nista... Takva presa ca ga rastaviti, jer ne moze on trpiti velike vibracije i udarce beskonacno dugo.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

Ma ide to Bobo, to je Deutz ;) . Ja sam radio sa svojim TD 75 s 3m teškom rotodrljačom, i ide. Je sporije, al hoću reć sve se da uskladit samo polako i mora to ić, ako traktor "umire" onda stavi brzinu manje. Al u zelenoj travi ne vjerujem da bi ovo sa slike išlo.
 
B

Bobo

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Ide, vidim da ide, samo koliko ce dugo ici?

Da je deutz 50 puta, akd je takva presa za njega overkill... Nije on za to...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

LIjepo je vidjet kako radi s tom balirkom, ali sigurno nema uključene noževe.
Znam da takva velika balirka Massey Ferguson treba 90 ks bez noževa a s noževima 150.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

Evo nešto slika od nove pile DEUTZ FAHR Agroplus TTV -
-ima vario mjenjač
-108 ks
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
B

branko

Guest
Re: DEUTZ FAHR

TX75 kaže:
nesviđa mi se kabina,,prepre šarena je

meni isto djeluje vise ko nekakva igracka zbog tih boja i bojica a ne kao ozbiljan traktor
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: DEUTZ FAHR

kako je branko već napisao djeluje kao neka igračka,,,al opet svako ima svoj ukus :scratch :|
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: DEUTZ FAHR

a koliko taj dodje :?: :?: :?:
meni je ok, kakvih svakvih ima ovaj je ok
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

Toga još nema u prodaji, tek je predstavljen.

Mislim da mu cijena neće biti veća od kakvih 35-36 000+pdv.
 
R

Ratarko

Guest
Re: DEUTZ FAHR

mario kaže:
Toga još nema u prodaji, tek je predstavljen.

Mislim da mu cijena neće biti veća od kakvih 35-36 000+pdv.

Više mario , više :cry:
 
R

Ratarko

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Pa i ja po svojem , naravno da niti ja ne znam koliko košta ali za 35 k neće ići sto posto :cry:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

Neće ni za puno više (bar se nadam)jer je onda bolji izbor K serija makar nema vario.
Dal ima tko podatak gdje će se proizvodit?
 
R

Ratarko

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Da to je druga problematika ali bojim se da će biti tu negdje po cijeni kao osnovni model K100 .
Naravno samo nagađam da će biti tako a zapravo bih volio da se prodaju po 30.000 € pa da ga svi kupimo :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

Po 30 000 neće biti sigurno, ispod 35 -36000 sigurno ništa.
Da je 30 000 onda nitko nebi kupovao Agrofarm.
Ja da kupujem kupio bi rađe Agrofarm, jer ipak vjerujem više "običnom" mjenjaču.
Neznam dal ima prednju osovinu amortiziranu, ali mislim da nema :( :twisted:
 

Najnoviji postovi

Na vrh