• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DEUTZ FAHR

Koliko ks? Pa to nije velika cijena za tu opremu.
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

bio je 80 ks ili 85...nisam siguran...a onda je bio malko jeftiniji nego danas...
 
Č

Čugi

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Isti farovi kao IMT :mrgreen:

Obrisan neispravan link.
 
B

branko

Guest
Re: DEUTZ FAHR

zrine892 kaže:
meni kažete da se deutz-fahr na koriste ameri????

Deutz-Allis tractors,

1984-1991
In 1984, Allis-Chalmers was in a difficult position and the company was purchased by Deutz. Deutz rebranded the Allis tractors as Deutz-Allis and began importing Deutz-Fahr tractors under the Deutz-Allis name. The switch to green, from the traditional Allis orange, was a disappointment for loyal Allis-Chalmers farmers.In 1991, the Deutz-Allis company was sold to AGCO, which renamed the brand as AGCO Allis and returned to the orange paint scheme. The AGCO Allis name was dropped by AGCO in 2001
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

tralala tralala...to je za mene engleski jezik....prevod molim...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Re: DEUTZ FAHR

zrine892 kaže:
tralala tralala...to je za mene engleski jezik....prevod molim...
Deutz-Allis tractors,

1984-1991
In 1984, Allis-Chalmers was in a difficult position and the company was purchased by Deutz. Deutz rebranded the Allis tractors as Deutz-Allis and began importing Deutz-Fahr tractors under the Deutz-Allis name. The switch to green, from the traditional Allis orange, was a disappointment for loyal Allis-Chalmers farmers.In 1991, the Deutz-Allis company was sold to AGCO, which renamed the brand as AGCO Allis and returned to the orange paint scheme. The AGCO Allis name was dropped by AGCO in 2001
AC

1984 AC je propao i kupio ga je Deutz. Preimenovali su Allis traktore u Deutz-Allis i počeli uvoziti DF traktore i prodavati ih pod Deutz-Allis imenom. Promjena boje u zelenu od tradicionalne Allis narančaste, razočarala je farmere odane Allis-Chalmersu. 1991 Deutz-Allis je prodan AGCO-u, koji je preimenoval marku u AGCO-Allis te se vratio narančastoj boji. Marka AGCO-Allis napuštena je 2001. godine, te se od tada koristi samo ime AGCO.

Komentar ZJ: za one koji neznaju: Ime AGCO nastalo je od Allis-Gleaner Corporation, tj. kratica.
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

E HVALA...imas pivo i čevape...hehe...onda jel ste znali da ameri koriste deutz?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: DEUTZ FAHR

zrine892 kaže:
E HVALA...imas pivo i čevape...hehe...onda jel ste znali da ameri koriste deutz?

,,,ja nisam znao...to je u biti agrostar? :? :scratch
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

ni sam neznam sta je to...najverovatnije je da je samo deutz....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Re: DEUTZ FAHR

zrine892 kaže:
E HVALA...imas pivo i čevape...hehe...

Kad kupiš toga Agrotrona kaj ga imaš u potpisu? :lol: :lol: :lol:
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

a joj...najmanje za 5 god...kad nakupi 100ha zemlje...:) ;)
 
M

matija

Guest
Re: DEUTZ FAHR

u sjenazi Agroplus 85 s tom balirkom nema sta trazit
 
K

KRESO

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Matija jel si baš iz Daruvara ili okolice? Moja maćeha je iz Siraća !
 
M

matija

Guest
Re: DEUTZ FAHR

iz okolice.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
K

KRESO

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Znam gdje je končanica nekad dok sam radio kao vozač obišao sam te krjeve ;)
 
R

Ratarko

Guest
Re: DEUTZ FAHR

matija kaže:
u sjenazi Agroplus 85 s tom balirkom nema sta trazit

Moje mišljenje je da Agroplus 85 nema nikada ništa tražiti po pitanju te balirke ali eto ... našao sam te slike na netu .
 
M

matija

Guest
Re: DEUTZ FAHR

zanimljiva svar kako ljudi forsiraju te tarktorcice
 
R

Ratarko

Guest
Re: DEUTZ FAHR

matija kaže:
zanimljiva svar kako ljudi forsiraju te tarktorcice

Baš tako .
Imam sličan traktor i jako dobro znam njegove limite .
Traktor ima potencinjala ali treba on i raditi godinama iza takvih mukotrpnih operacija kao to presanje .
Kvačilo kardana mu sigurno vrišti pri baliranju sa tom gigantskom presom :shock:
 

Najnoviji postovi

Na vrh