• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

B

BAGERISTA

Guest
Ljepe slike,,,,,,,,,,kolega,,,,,,,,,,,ali mi se sviđaju,,i iza prikljuci,.sve da gledaš,,,i sliniš...
Svaka čast..:supz::supz::supz:
 

GamaDT

Novi član
Tu od
11 Lis 2010
Poruka
19
Vidio sam u temi prije nekakav razgovor o prvim Agrotronima, konkretno o Agrotronu 4.95 (1995-1997)
Našao sam ovih dana da se prodaje jedan, lijep i očuvan primjerak, no opet čuo sam da su imali dječjih boleština, tipa sitnice na elektronici koje su znale izluđivat, neefikasan sustav klimatizacije, ali obzirom na to da je kabina dosta ostakljena možda je trebao samo jači sustav.
No mene zanima ima li ko kakva konkretna iskustva s tim traktorom.
Motor bi trebao biti standardno dobar i efikasan deutz, ali kakva im je hidraulika, getriba s powerom i ostala mehanika?
Inače, našao sam zanimljiv članak o provedenom ispitivanju korisnika u australiji o zadovoljstvu s tim agrotronima, pa ono piše: fin, lijep, pregledan traktor s tim kaj sam gore napisal :roll:, al je i problem kakav je reprezentativni uzorak grupe koju su ispitivali, pa zato ako neko od vas domaćih ima agrotrona prvih generacija, da veli kakvi su :)
Link na članak, ako nekog zanima :

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...sg=AFQjCNHYd8gsSn9GrcblQes-X5WmRdc17Q&cad=rja
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
evo ja sam našao jednu zanimljivu sliku, i tu je odgovor na pitanja zašto traktori imaju ovakve gume-za komunalnu službu, kad kosi travu da ne ostaju ripne od guma, a zimi lanci ne otkidaju gume, kao one obične, i bolje prijanjaju na podlogu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Rascova ralica koja je napravljena
u tvornici 20 km od mojeg sela.

Videl sam osobno tog traktora...imam par kilometara do tvornice, kum i dosta kolega mi radi tamo...kum im je glavni zavarivač :)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Šta ovo nebi trebao bit TTV? bar tako izgleda,ajd ovaj agrofarm mi se čak i sviđa ;)
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=EsNcKBeVNv0[/YT]
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dino pa ti nemaš pojma o DF-u,sjedi 1. Da to je Agrofarm TTV
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
hehehe :rolleyess:
ali njemu nigdje ne piše TTV nego samo ProfiLine. to me je zbunilo,iako izgleda kao ttv što vjerovatno i je.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
hehehe :rolleyess:
ali njemu nigdje ne piše TTV nego samo ProfiLine. to me je zbunilo,iako izgleda kao ttv što vjerovatno i je.

To su dvije serije sa elektronikom,ttv ti nema mjenjač a profiline ima mjenjač
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma obadva imaju mjenjač...;)

Samo je pitanje kakav koji ima!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Dino pa ti nemaš pojma o DF-u,sjedi 1. Da to je Agrofarm TTV

To su dvije serije sa elektronikom,ttv ti nema mjenjač a profiline ima mjenjač
Tu te malo ne razumijem:rolleyess:

Prvo pričaš kako je na snimku TTV,a kasnije kako su TTV i Profiline dva različita traktora,a na snimku se vidi da nigdje ne piše da je Agrofarm TTV:scratch
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Tu te malo ne razumijem:rolleyess:

Prvo pričaš kako je na snimku TTV,a kasnije kako su TTV i Profiline dva različita traktora,a na snimku se vidi da nigdje ne piše da je Agrofarm TTV:scratch

Uf,sad tek vidim,zezno sam se.
Evo vam video od TTV i ProfiLine,pa vidite sami koji ima kaki mjenjač

TTV
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=_-Ou_ANmA-4[/YT]
ProfiLine
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=-VAMBFlaBzw[/YT]
 

imbrakc

Član
Tu od
18 Stu 2011
Poruka
41
profi line ti je nivo opreme kaj očeš v traktoru i nema nikakve veze z mijenjačom, v to ti ulaze ove komande kaj ti se nalaze na sjedalu z desne strane, a ttv ti je blago rečeno vario.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
profi line ti je nivo opreme kaj očeš v traktoru i nema nikakve veze z mijenjačom, v to ti ulaze ove komande kaj ti se nalaze na sjedalu z desne strane, a ttv ti je blago rečeno vario.

Čovek zna, ima doma dva agrotrona :) :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh