• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

B

BAGERISTA

Guest
Sviđa mi se ova tamno Ljubičasto crna konbinacija....:prayer::prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
E lipo su ga skockali,,,,,,,,,,,svaka ima čast...:shock::prayer::prayer::prayer:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Odličan je. Još ako je to običan novi model,
onda je super što su stavili EHR i ovako dobro uredili kabinu.
Pika me u oči ova svjetla zadnja no dobro...
 
Posljednje uređivanje:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Sad sam baš gledao malo ta svjetla,i mogu oni vratit nazad gdje imam ja na DF-u
Oni su tako napravili svjetla da se bolje vidi,jer kad ti dođe prikolica iza traktora onda se nevide
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Mi nismo uzeli hirlimana samo radi njihovog zastupnika ustvari njihovog glavnog koji vodi to sve oko traktora,jer je neorganiziran. Mi prevalili 300km da bi dosli vidjet hurlija XB MAX 85 i da čujemo koju riječ o njemu,a lik nam govori o Prestižu i uopče nam nije dao ponudu. Same je od DF-a skuplji za iznos PDV-a a to je nekih 50 000kn sad možda i više.
Dok tata je sam otišo u Poljo-novu i odma mu je Goran Pacek napravio ponudu i tata je isprobao Agrofarma,malo se provozo,nakon par dana je samo telefonom nazvo i traktor je bio naručen a oni su poštom poslali ugovor i broj žiro računa da se zakapari i problem je bio riješen.
Što se tiče DF-a ljudi su tamo organizirani samo riječi pohvale.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Mi nismo uzeli hirlimana samo radi njihovog zastupnika ustvari njihovog glavnog koji vodi to sve oko traktora,jer je neorganiziran. Mi prevalili 300km da bi dosli vidjet hurlija XB MAX 85 i da čujemo koju riječ o njemu,a lik nam govori o Prestižu i uopče nam nije dao ponudu. Same je od DF-a skuplji za iznos PDV-a a to je nekih 50 000kn sad možda i više.
Dok tata je sam otišo u Poljo-novu i odma mu je Goran Pacek napravio ponudu i tata je isprobao Agrofarma,malo se provozo,nakon par dana je samo telefonom nazvo i traktor je bio naručen a oni su poštom poslali ugovor i broj žiro računa da se zakapari i problem je bio riješen.
Što se tiče DF-a ljudi su tamo organizirani samo riječi pohvale.

Meni ne odgovara ponuda od Poljonove

Agroplus 310 DT E3 mi je skupli nekih 1000€ u odnosu na Lamborgini R2 TARGET DT E3 i deutz ima 10ks manje govorimo za istu opremu jedino Lamb ima novu kabinu neznam za deutza :(:(
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Za cjenu neznam ko je jeftiniji,ali za DF-a sam 100% siguran da on ima novu kabinu jer on prvi ima uvjek najnovije traktore,najnoviju liniju kabina,dok ostali nemaju.Znam kad smo mi uzimali Agrofarma,on je imao novu kabinu a Same,Labmo i Hurli imali stare kabine
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Za cjenu neznam ko je jeftiniji,ali za DF-a sam 100% siguran da on ima novu kabinu jer on prvi ima uvjek najnovije traktore,najnoviju liniju kabina,dok ostali nemaju.Znam kad smo mi uzimali Agrofarma,on je imao novu kabinu a Same,Labmo i Hurli imali stare kabine

Kabina nema nikakve veze s traktorom..

Sve zavisi kakav traktor trgovac ima na zalihi i takav se prodaje,ako netko traži i sa space-shutle kabinom dobit će takvog..
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Kabina nema nikakve veze s traktorom..

Sve zavisi kakav traktor trgovac ima na zalihi i takav se prodaje,ako netko traži i sa space-shutle kabinom dobit će takvog..


to su sve jako slicni traktori....
e sad tko da bolju opremu za istu cjenu ili nizu cjenu za istu opremu je pobjednik:supz::supz:

jedino sto deutz nema u ovoj klasi motor snage od 72 ks a i to nije mjerilo jer ovisi tko na cemu mjeri snagu na zamasnjaku na ardanu na kotacu....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
to su sve jako slicni traktori....
e sad tko da bolju opremu za istu cjenu ili nizu cjenu za istu opremu je pobjednik:supz::supz:

jedino sto deutz nema u ovoj klasi motor snage od 72 ks a i to nije mjerilo jer ovisi tko na cemu mjeri snagu na zamasnjaku na ardanu na kotacu....

Tak nekak se kupuju ti traktori..

Jer svaki od njih je rađen na jedan kalup..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kabina nema nikakve veze s traktorom..

Sve zavisi kakav traktor trgovac ima na zalihi i takav se prodaje,ako netko traži i sa space-shutle kabinom dobit će takvog..

Nema nikakve veze,ali se vidi odma ko ima novi stroj na lageru,kod koga se kako trži.
Dali taj stroj je 1 godinu na lageru ili 1mj.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Nema nikakve veze,ali se vidi odma ko ima novi stroj na lageru,kod koga se kako trži.
Dali taj stroj je 1 godinu na lageru ili 1mj.



ovo nisam razumio.....:scratch:scratch
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kak nerazumiješ,mi kad smo uzimali traktor onda se je vidjelo koliko dugo ti stoji traktor na lageru.Kad smo došli gledat Samu on je ima izblijedljelu boju i imao je staru kabinu,a DF je imao novu kabinu i samo se je boja sjajila.
Nova kabina je linija 2010-2011 godina a stara kabina je 2007-2009 godina
I tu dolaziš do zaključka da Same stoji duže vrijeme na lageru a DF je tek stigao na lager.
 
Na vrh