• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,584
Kak nerazumiješ,mi kad smo uzimali traktor onda se je vidjelo koliko dugo ti stoji traktor na lageru.Kad smo došli gledat Samu on je ima izblijedljelu boju i imao je staru kabinu,a DF je imao novu kabinu i samo se je boja sjajila.
Nova kabina je linija 2010-2011 godina a stara kabina je 2007-2009 godina
I tu dolaziš do zaključka da Same stoji duže vrijeme na lageru a DF je tek stigao na lager.


Same mi jednostavno ne dolazi u obzir jer je skuplji za nekih 25% za "isti" traktor
gledam Lombardini i Hurlemann deutz je ako uzmem istu opremu nekih 10% skuplji a i nemaju na lageru da se pogleda
ovog Wikenda je u Nedelišću neki sajam obrtništva skoknem "gore" Lamborgini mi je obeća da će biti a mozda i još koi... istina za putovanje i koju "marendu" će poj nikih 100€ ali tako je to
najsigurnije ću morati jedan "đir" napraviti po Italiji pa si ga sam uvesti :roll:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Kak nerazumiješ,mi kad smo uzimali traktor onda se je vidjelo koliko dugo ti stoji traktor na lageru.Kad smo došli gledat Samu on je ima izblijedljelu boju i imao je staru kabinu,a DF je imao novu kabinu i samo se je boja sjajila.
Nova kabina je linija 2010-2011 godina a stara kabina je 2007-2009 godina
I tu dolaziš do zaključka da Same stoji duže vrijeme na lageru a DF je tek stigao na lager.

A koju to "novu kabinu" ima tvoj DF??

Koja je razlika između stare i nove?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,247
A koju to "novu kabinu" ima tvoj DF??

Koja je razlika između stare i nove?
Nova nema bočne šajbe i stupa koji nosi vrata, već velika vrata koja se otvaraju na zadnjem stupu.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Nova nema bočne šajbe i stupa koji nosi vrata, već velika vrata koja se otvaraju na zadnjem stupu.

I ta nova kabina večinom nema radio u kabini,ni spužvu gore na krovu kad se radi o DF traktorima..

@Dado: dal je tako i u tvom slučaju?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
Nova nema bočne šajbe i stupa koji nosi vrata, već velika vrata koja se otvaraju na zadnjem stupu.

Kolega u pravu si.I ta velika vrata su im prednost bare sa moje strane.

I ta nova kabina večinom nema radio u kabini,ni spužvu gore na krovu kad se radi o DF traktorima..

@Dado: dal je tako i u tvom slučaju?

Kolega sve je to dodatna oprema,a tapecirung na krovu mislim da ide samo u slučaju da se uzima klima.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
Zato se mora pazit,ako do sad nisi razbio na JD-u onda nečeš ni na DF-u
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Kolega sve je to dodatna oprema,a tapecirung na krovu mislim da ide samo u slučaju da se uzima klima.

Moj Xa je star oko 6 godina i ima i tapicirung na kabini gore i original radio za kojeg se nije moralo nisšta doplačivat..

Isto tako i ostali XA koji su u mojem kraju i okolici..


Zato ova tvoja teorija o "novome" DF,i da je on najbolji u toj grupi ne drži vodu..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
Nisam ja rekao da je najbolji nego da je noviji i da je za mene bolji sa tom novom kabinom,da je to kod mene prednost.
I kakve veze ima dali ima taj tapecirung u kabini ka krovu,svejedno ti ona ničemu nesluži samo da se lakše zaprlja i da ju više nemožeš oprat.
Što se tiče radija,malo ko ga ima kao standardnu opremu,to je više stvar dogovora kupca sa trgovcem.
Evo jedan primjer,na DF-u su prednji blatobrani standardna oprema dok kod Same je dodatna oprema.
Svatko iz SDF grupacije gleda zaradit na nekim djelovima traktora pa makar da zarade 100kn oni će biti sretni,pa makad to bili djelovi iz standardne opreme.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,356
Dva agroplusa 410.

Drugačiji, a neznam zbog čega.
Molil bi da im neko kaže ak zna.

6aba5bc0d3a3655ff2cd39011579805a.jpg


Deutz-Fahr-Agroplus-410-GS-2057324.jpg
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
888
prvi je duži a uži to je vinogradarski model, a drugi je meni se čini brdski model, širi a kraći, ima nisko težište i široke gume, to je za austriju, švicarsku i tako te zemlje.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,356
Nije onaj prvi vinogradarski, rekli su mi,
a očito tak i je da je to samo zbog kuta slikanja.

Btw na njemu je talijanski motor Same Deutz Fahr.
Kak se to pokazalo u odnosu na njemački?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Ovaj drugi ima šire gume i drugačije je slikan..

A radi se o istim traktorima...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
Imaš Agropluse sa 3cilindrenim i sa 4cil motorom pa možda ti je jedan sa 3cil a drugi sa 4cil.

EDIT:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=A5TeD7v5C2Q&feature=related[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh