• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
A jel ga mogu ja kako prenamijenit za upravljanje priključcima ko ostala dva para normalna, odnosno jel si ikako mogu dodat još barem jedan izvod, a da mi je neovisan od preostala dva?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Ne znam baš kako bi to funkcioniralo prije od svega nikako a ne zaboravi da ga jedino s pritiskom kočnice aktiviraš

A kolko ručica imaš u kabini 1 ili 2 komande
 
Posljednje uređivanje:

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
A jel bi mogao kupit razvodnik sa jednom ručicom ko što imam sad ovog sa tri pa od nekud dovesti ulje do njega? Moram pogledat kud su ove dvije original komadne pospojene i kako.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Po seljački bi rekli da toga ima ko drekija😅
Uzmi onda s 4 ručice ima ih raznih od protoka do toga da se ručica vraća u poč položaj pa sve do elektro ili đojstika pa da upravljaš iz kabine....
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,693
To ti je 100% od kočnica i sve ostalo ko na mojem 7207. Sa radnim kočnicama otvaraš preko uka ulja taj ventil a on koristi ulje iz hidraulike.

Tako da ništ od posla, ugradi jedan elektro razvod.
Kaj imaš DF7207?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,629
Low cost Same Dorado.
Kvaliteta? Vjerujem da je i kvalitetniji od indijskog. Jedino mi se ne sviđa kabina.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,873
indeks oglasi 2331373
Jučer sa frendom išao ga pogledati.
Razjeban, cijena 5000€, a treba uložiti još najmanje toliko!
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Dosta bitno je da gledaš kak radi motor jer on ima regulator sa pumpicama za svaki cilindar i ako se se zaletava na leru,dimi plavo kod dodavanja gasa onda more biti vrlo jednostavno da samo treba malo pošelat taj regulator ili da treba reparirati i pumpice i regulator a to je onda skup sport,ak ima crnog dima to je ok😉.
Mjenjač obavezno jel ima lufta jel ide u sve brzine lijepo,prvi most jel ima di lufta i jel kaj cvrči dok diže i spušta hidraulik. Po mogoučnosti probaj ga probat u radu s nečim,da vidiš hidrauliku i kardan jel sve ok. I naravno obrati pažnju na estetiku,to je ono kaj moraš sam procjeniti i videti.

I svaka čast ak se ide sa 539 odma na 100 konja 👌
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
E da bar idem, to mi šogor kupuje a ja se malo raspitivam 😊meni je i fergić zmaj 😉za to kaj meni treba nebi ga za niš dal. On zapel za taj traktor i ne vidi dalje, a ja mu govorim da ima i drugih raketa, fala ti. 👍
 

Najnoviji postovi

Na vrh