• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Koji je po vama bolji Deutz Fahr Agrotron 150 ili Case MXM MAXUM 155?
 
R

Ratarko

Guest
@ mario
Koji je po vama bolji Deutz Fahr Agrotron 150 ili Case MXM MAXUM 155?

Teško mi je reči koji je bolji jer ih nisam vozio ali ljepši mi je Deutz.
Deutza obožavaju njemci tako da ga se u njemačkoj proda tri puta više nego Case traktora u toku godine.
U Austriji je opet obrnuto i te prodaju tri puta više Case traktora .
To sa prodajom ima velike veze sa tim da se Case proizvodi u Austriji a Deutz valda u Njemačkoj.
Ipak je ukupan broj prodanih traktora na strani Deutza tako da bih ga i ja izabrao.

izvor :
http://www.dlz-agrarmagazin.de/?redid=108162
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Kubota je na osmom mjestu , dali su to dobri traktori, kod nas ne postoji zastupnik za njih?
 
R

Ratarko

Guest
Ajooooj , Kubota , ma da imaju 24 karatnu pozlatu ja ga ne bih uzeo :lol:

Neznam za našeg zastupnika , nema interesa za taj traktor kod nas.
Možda je to dobar traktor ali ljudi moji , Kubota se zove , pa tko če to kupit (šala ) :D
 
R

Ratarko

Guest
@ mario
Koji je po vama bolji Deutz Fahr Agrotron 150 ili Case MXM MAXUM 155?

Malo sam čitao na raznim forumima i vidio da ljudi vani jako cijene taj Case traktor , čak puno ljudi kaže da je on bolji :!:
Ja sam skužio da Case ima bolji hidraulik od Deutza , više kg može podiči te mu je ukupno opterečenje po osovinama veče nego kod Deutza.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja sam to isto pitanje postavio na Slovenskom forumu i svi bi radije uzeli Deutz Fahr. Slovenci jako cijene Deutz Fahr.
 
R

Ratarko

Guest
Pitaj na Austrijskom forumu i evo ti kontre , 100 % sam siguran u to.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Deutz Fahr ( sa 7.2 l motor) diže 9 200kg, a Case 8647 kg. Za osovine neznam , dali možeš napisati koliko koji ima opterečenje osovine?
 
R

Ratarko

Guest
Ma jedno mislim a drugo pišem.
Mislio sam na ovo : Deutz ima nepovoljniji omjer svoje težine i težine i max. dozvoljene težine koja smije biti na zadnjoj osovini.
Ti podatci su mi recimo bitni kod takvih velikih traktora jer čim je taj podatak veči traktor je svestraniji.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ratarko kaže:
Ajooooj , Kubota , ma da imaju 24 karatnu pozlatu ja ga ne bih uzeo :lol:

Neznam za našeg zastupnika , nema interesa za taj traktor kod nas.
Možda je to dobar traktor ali ljudi moji , Kubota se zove , pa tko če to kupit (šala ) :D


Pozdrav sa istoka jedino je sunce što valja
 
R

Ratarko

Guest
Ajde mi pokaži kako si napravio da piše ono " Ratarko (citat): " pa onda ispod bude citirani tekst jel kad ja nekoga citiram samo mi piše "citat" ne pise mi ime osobe koju citiram pa ja onda prije svakoga citata nadodam recimo : @ mario ili @ zvona ...

Ovo mi je prvi forum u životu pa se učim o svemu tome.
Ajde postaj neke slike ako imaš - traktor ili poslove iz polja ako si slikao .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Da ti ja objasnim Ratarko: Stišneš u desnom kutu toga teksta " quote".
 
R

Ratarko

Guest
Jok , ne ide to meni .
Ne mogu nikako odkvotat kao zvona , pogledaj kako je on odkvotao moj tekst.
Piše "Ratarko (citat) " i to je sve podebljano a ja kako god da nekoga odkvotam pise mi samo "citat" bez imena osobe koju kvotam , neznam jel me uopce kuzis ?

Ajde ti nešta odkvotaj a da bude kao ono zvonino kvotanje i onda me nauči kako si to napravio
8)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ratarko kaže:
Jok , ne ide to meni .
Ne mogu nikako odkvotat kao zvona , pogledaj kako je on odkvotao moj tekst.
Piše "Ratarko (citat) " i to je sve podebljano a ja kako god da nekoga odkvotam pise mi samo "citat" bez imena osobe koju kvotam , neznam jel me uopce kuzis ?

Ajde ti nešta odkvotaj a da bude kao ono zvonino kvotanje i onda me nauči kako si to napravio
8)

Sada sam napravio kako sam ti gore opisao.
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Ratarko kaže:
Jok , ne ide to meni .
Ne mogu nikako odkvotat kao zvona , pogledaj kako je on odkvotao moj tekst.
Piše "Ratarko (citat) " i to je sve podebljano a ja kako god da nekoga odkvotam pise mi samo "citat" bez imena osobe koju kvotam , neznam jel me uopce kuzis ?

Ajde ti nešta odkvotaj a da bude kao ono zvonino kvotanje i onda me nauči kako si to napravio
8)

Sada sam napravio kako sam ti gore opisao.

Ahaa , evo ga.
Nisam uopce vidio daj "quote" skroz desno , znači na taj način mogu odkvotati cijeli tekst i onda če automatski pisati ime osobe koju kvotam , tenx .
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Po meni je Deutz bolji!
Opčenito, njegovi motori su najštedljiviji, a u njih se ugrađuje i ZF getriba
Deutz je uvijek bio kvalitetan stroj, a modelom Agrotron izjednačuje se sa Jonijem; to mi je u razgovoru priznao jedan John Deere hendler u Frankfurtu, kojeg poznam jer dosta tamo putujem.
Bio sam na agritehnici 2003, a spremam se i ove godine. :roll:
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
ovaj novi deutz agrofarm je isti kao i lamborgini evo 3, a cijena mu bude oko 29000 eura za 100 ks model.
 
Na vrh