• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Prijatelj je kupil novoga dajca agrofarm 100, dolazi mu za vrijeme sajma u gudovcu, cijena 32 000 eura, klima, zrak, utezi, rotirka, i još neke sitnice na nadoplatu,
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Agrofarm
agrofarm.jpg
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Pogledajte ovog Deutz-a!
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Ideja na mijestu...

Suti, ovo je samo tvornicka prerada, a ima na farmphotu lik sto je JD traktor preuredio u samohodni silokombajn...

Kaze da su tamo silokombajni skupi i da je ovo bilo puno jeftinije rijesenje... Isto ide u rikverc. Radi se o nekom liku iz Kine...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Možeš kupiti troredni silokombajn i traktor min 150 ks koji može okrenuti komande za vožnju unatrag!
 
B

Bobo

Guest
Pa (misliom da je valtra) malo veca svaka ima i mali volan i komande iza i okretno sjedalo, ali na ovoj preradi je kompletna kabina okrenuta i stavljena na stranu, iza kabine (iznad haube) je spremnik za silazu koji se kipa u lijevu stranu, auspuh je stavljen sa strane i to je to...
 
J

Jadranko

Guest
Obrisan neispravan link.


Deutz DX 110 AS
• PS: 101
• KW: 74
• Betriebsstunden / Zählerstand: 7582
• Geschwindigkeit: 30 km/h
• Baujahr: 1983
• TÜV: Mai 2007
 
J

Jadranko

Guest
Obrisan neispravan link.

Deutz DX 3.90 S Compakt mit extremen 80 PS. Baujahr 1993,Erstzulassung 10/93,Betriebsstunden 1612
 
J

Jadranko

Guest
Obrisan neispravan link.

Deutz DX 110 Allrad

EZ 1979,Tüv 03.08,Kfz-Brief vorhanden,ca.8000 Betr.Std
 
Z

zoran

Guest
Koja je razlika između starog Agroplusa 100 i ovog novog Agrofarma 100?
Koji je bolji po vama? Agrofarm mi se čini dosta siromašno a i cijena mu je dosta niska? (možda se varam?)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Agrofarm ima noviji motor, može i na biodisel! Nedostatak je
da Agrofarm ne može imati EHR! I ja mislim da mu je cijena niža,
koliko košta Agroplus? Agrofarm može imati 6 hidrauličnih izvoda , a Agroplus 8!

Ali unatoč nedostacima moj glas ide Agrofarm-u!
 
M

marko

Guest
Jel zna možda netko koja je cjena tim Agrofarmima; Agroplus i Agrotron od 100 ks, kakva im je oprema i razlika između njih!?
 
R

Ratarko

Guest
@marko - Hurliman XB-Max 100 KS , ista kobasica kao i ovaj Agroplus 100 koje si spomenuo ti košta 36.000 € , s tim da ima ne lošu opremu , tako mi makar zastupnik za HR priča ali na sajmu u Gudovcu če sve biti jasno , strpi se još koji dan.
 
Z

zoran

Guest
Agrofarm 100 - 29000E+PDV
Agrotron K 100 - 46100E+PDV

"Poljonova" d.o.o.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Razlika između Agrotron i Agrofarm:
,-Agrotron se proizvodi u Njemačkoj, oba dva imaju Deutz motore, mislim da
su čak isti, samo što Agrofarm nema intercooler, Agrotron puno više opreme ima na izbor ,
Agrofarm 3900 kg
Agrotron 4400 kg.
 
Z

zoran

Guest
Agrotron K 120-49580E+PDV a za Agrotron K 110 ti točno ne znam, ali valjda negdje između ova dva
 
Na vrh