• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr

zloocko

Član
Tu od
18 Ruj 2015
Poruka
204
Sa cime ispuhavate kombajne?Mislim na ove motorne puhaljke da li je tko kupovao ove jeftine od Supergoldia ili mora biti Stihl da bi odradjivao posao!?
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Moji oba dva moraju izdržati do večeri, a onda naj jeftiniji električni puhač za lišće, a za motor i hladnjak kompresor.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Struje na njivi nemam, s prljavim kombajnom se ne vracam kuci, a slame bude na njemu za podmjestit pod dvije krave.
Ovako ga navecer nabrzinu ispusem i motor, sutra ujutro za 5 min kompresorom ispusem zracni filter i malo motor sto nije dohvatio puhac. Ostanem i ja cist i garaza, najgore mi je bilo ni ne krenem na njivu vec sam prljav i prasnjav.
Ovako preko godine koristi za sto drugih stvari tako da je isplativa investicija.
 

zloocko

Član
Tu od
18 Ruj 2015
Poruka
204
Da li bi mi tko htjeo poslikati da se vidi gdje se kači sajla od visine kanala na kombajnu 3630?Imam sajlu i skalu koja je ok ali ne vidim gdje je bila zakačena pa da si to napravim.
 

zloocko

Član
Tu od
18 Ruj 2015
Poruka
204
Ima li tko da je pravio difuzor slame na 3610-3640 trebao bi kakav crtež ako ima tko??
 

Ivanivic76

Novi član
Tu od
2 Svi 2021
Poruka
3
Pozz ekipa zanima me zasto mi na kombaju izbija filter od ulja.
U pitanju je kombaj DeutzFahr 4045

Pitam jer sam ga i ja relativno skoro nabavio i za sad sam zadovoljan sa njim.mozes li mi reci jesi li imao kad problema sa hidraulikom mjenjacem i to jer sam cuo da je skuo za djelove? Do sad sam imao sve imt traktore

Planiram da promjenjim ulje u hidraulici al ne znam koje da naspem jer sam cuo da ide neko fluid ulje?🤔
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
U takvim slučajevima može biti samo neodgovarajući filter ili što je manje vjerojatno preveliki pritisak ulja.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
najvjerovatnije nešto je zaštopano. pošto tebi izbija filter najvjerovatnije je filter. kako misliš izbija filter? kada upališ motor filter odleti ili curi ulje?
 

Ivanivic76

Novi član
Tu od
2 Svi 2021
Poruka
3
najvjerovatnije nešto je zaštopano. pošto tebi izbija filter najvjerovatnije je filter. kako misliš izbija filter? kada upališ motor filter odleti ili curi ulje?
Pa znaci upalim kombaj u leru sve uredu cim dam gas tiska filter dole s kucista i istera gumicu i procuri ulje.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Koji filter,ulja motora,ulja radne hidraulike ili vozne.Dosta davno imali smo slučaj da je izbijao gumicu radne hidraulike na đđ1620,mislim da smo to riješili originalnim filterom.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,867
Krivi filter je stavio. Nije bitno da samo navoj paše... nek je sve bitno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh