• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Savo ne zanam zašto ti se volan tako teško okreće, kod mog torpeda se volan može okretati malim prstom, a ne samo jednom rukom, a isto nema hidraulični volan. Za tu ručicu iza ZJ ti je najbolje rekao, znači da je to ventil za određivanje visine dizanja, mada mi to nismo skoro nikada koristili. Veliš da se neda okrenuti, probaj podiči gore i onda okrenuti. Za vučnu silu nez što bi ti rekao, po ovim fotografijama se vidi da su gume dosta potrošene i opasne su kad je traktor i prazan i još su šire, razlika je to velika. Mi smo nedavno kupili zetor 5211 i ima 14 gume, a torpedo kojeg imamo godinama ima 12 i isto tako se čini da torpedo puno bolje vuče, ali su na zetoru gume katastrofa, a na torpedu skoro nove. A što se tiče pozicije sjedenja, mislim da ćeš se priviknuti, to bi trebala biti "normalna" pozicija, na vladimircu nije baš "normalna". Odlični su to traktori, malo si ga posložiš po svome, poštelaš i dobar bude, kad kupuješ rabljeno znaš da skoro uvijek imaš ulaganja u to, bio to fendt, case, zetor ili vladimirac.
 

TnT

Novi član
Tu od
21 Stu 2020
Poruka
8
Pozdrav svima

Novi sam ovdje....torpedo 4506...ugradio bi vanjski eksterni razvod hidraulike, 2 rucice, dvoradni...(opcija orginal medjurazvodnik-kocka otpada, 1700 kn jedna, a trebam dvije)... razvodnik bi napajao preko kip ventila, ali nisam siguran gdje da vratim povrat u traktor...opcija na mjerac mi nije nesto draga, jer gubim mjerac...
 

filiprap

Novi član
Tu od
9 Lip 2019
Poruka
24
Pozdrav ekipa, ovako imam pitanje, imam Deutz d40.1s i prilikom skretanja ulijevo nešto je puklo i sad se neda smotati lijevo nego ide samo desno,pošto je moj djed pred 20 godina dvaput nešto davao reparirat na njemu čini mi se da bi mi lakše drugo bilo kupit, e sad mene zanima pošto apsolutno nigdje ništa ne mogu naći, od kojeg traktora bi pasalo kućište volana?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Ako je mehaničko kućište vjerovatno iskočilo nešto u pužu volana .
 

filiprap

Novi član
Tu od
9 Lip 2019
Poruka
24
Ne znam, nisam još ništa skidao, rastavljao..točno mi pozli kad se sjetim da moram one limove i čuda poskidat😅
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

filiprap

Novi član
Tu od
9 Lip 2019
Poruka
24
Pozdrav, već sam pitao za mišljenje šta bi se moglo dogoditi, otkrio sam razlog ali ne moguće pronaći taj puž. Pitao sam u Hittner da mi naprave, bilo mjesec dana kod njih na kraju su mi vratili rekli su da nemaju takav alat da se to napravi. Ima netko ideju jel paše od nečega drugog ili?
 

Prilozi

  • IMG_20220511_112758.jpg
    IMG_20220511_112758.jpg
    51.2 KB · Pregleda: 29
  • IMG-20220509-WA0019.jpg
    IMG-20220509-WA0019.jpg
    47.3 KB · Pregleda: 29
  • IMG-20220509-WA0015.jpg
    IMG-20220509-WA0015.jpg
    47.4 KB · Pregleda: 29

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
A kaj bi ti štelal, ima previše dima ili premalo snage?
 
Na vrh