• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz

R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
zašto ja opet ne vidim slike?
Ajde onda da ti ja opet opišem ...
Slika starog Deutza sa jednim cilindrom , po meni bi trebala iæi u oldtajmer grupu ali nema veze ...

R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ratarko,pa Å¡ta bi ja bez tebe? :lol:
:lol:
Ma lažem ti kao lisica :shock: nema slike nikakve
Nije bilo ni tamo gdje sam magarca spominjao :lol: uh jesam bezobrazan :idea:

abrkili

Aktivni član
Pridružen(a)
26 Ožu 2007
Poruka
2,953
bode u oèi onaj sa naopako okrenutim prednjim gumama...

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
28 Srp 2006
Poruka
3,095
Zbilja bode!

Evo još slika:

B

Bobo

Guest
I mene bode u oci, ali se na asfaltu manje i jednolicnije trose. U austriji ih tako okrecu, jer im treba grip kad idu u rikverc po svojim brdima i gorama...

Ima takav nacin montiranja guma dosta prednosti, ali je, brate, ruzno da oci bole!

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
28 Srp 2006
Poruka
3,095

Ovaj je zakon sa gusjenicama

R

robert

Guest
mene bode u oci onaj stari 9006 bez kabine sa 4 brazde...

Å

Željko

Guest
Motor Deutz kojeg je švaba prije 30-40 godina napravil, više nikad i nitko ne bude napravil tako kvalitetnog!!!!

R

Ratarko

Guest
Željko kaže:
Motor Deutz kojeg je švaba prije 30-40 godina napravil, više nikad i nitko ne bude napravil tako kvalitetnog!!!!
Novi BMW M5 ima bolji motor od tog Deutza , eto ... :lol:

R

robert

Guest
ja torpeda volim samo zato sto trosi kao upaljac a ima 6 cilindara i dugacak..... :wink:

K

krx pozega

Guest
Mislim da bih ipak uzeo LINIJU TRI ili kad veæ nudite M3...neprežaljanu ljubav,a vidim da ima na forumu BMW FANOVA možda da otvorimo temu.. :wink: 8)...e da i internacional je super traktor makar po mojim saznanjima

Na vrh