• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz

R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
zašto ja opet ne vidim slike?

Ajde onda da ti ja opet opišem ...
Slika starog Deutza sa jednim cilindrom , po meni bi trebala iči u oldtajmer grupu ali nema veze ...
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ratarko,pa šta bi ja bez tebe? :lol:

:lol:
Ma lažem ti kao lisica :shock: nema slike nikakve
Nije bilo ni tamo gdje sam magarca spominjao :lol: uh jesam bezobrazan :idea:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
bode u oči onaj sa naopako okrenutim prednjim gumama...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Zbilja bode!

Evo još slika:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
I mene bode u oci, ali se na asfaltu manje i jednolicnije trose. U austriji ih tako okrecu, jer im treba grip kad idu u rikverc po svojim brdima i gorama...

Ima takav nacin montiranja guma dosta prednosti, ali je, brate, ruzno da oci bole!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Ovaj je zakon sa gusjenicama
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

robert

Guest
mene bode u oci onaj stari 9006 bez kabine sa 4 brazde...
 
Å

Željko

Guest
Motor Deutz kojeg je švaba prije 30-40 godina napravil, više nikad i nitko ne bude napravil tako kvalitetnog!!!!
 
R

Ratarko

Guest
Željko kaže:
Motor Deutz kojeg je švaba prije 30-40 godina napravil, više nikad i nitko ne bude napravil tako kvalitetnog!!!!

Novi BMW M5 ima bolji motor od tog Deutza , eto ... :lol:
 
R

robert

Guest
ja torpeda volim samo zato sto trosi kao upaljac a ima 6 cilindara i dugacak..... :wink:
 
K

krx pozega

Guest
Mislim da bih ipak uzeo LINIJU TRI ili kad več nudite M3...neprežaljanu ljubav,a vidim da ima na forumu BMW FANOVA možda da otvorimo temu.. :wink: 8)...e da i internacional je super traktor makar po mojim saznanjima
 

Najnoviji postovi

Na vrh