• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dilema za izbor traktora

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Još jedan dokaz da šminka prodaje :(party):


Bez ljutnje, videl buš stvarno stanje već ove zime. :icon_blackeye::=:)
 

Butchoni

Novi član
Tu od
14 Tra 2014
Poruka
24
istina,al mislim i da sam kupil i za 50 000 kn, da bi stanje tek prve zime znal...
s time da po zimi nemam namjere izlazit s njim iz garaže...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,808
Preveć za traktor bez dvostepenog kuplunga i špere.
Za slične novce je jedan član kuplil Universala 445, no nije bil tak lepo pofarban.
No, tvoji nofci, tvoja odluka. Nadam se da nebuš požalil.

Još jedan dokaz da šminka prodaje :(party):
...ili kak bi rekel Puknuti:
Lice picu prodaje :)
 
Posljednje uređivanje:

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
588
Vladimirec s duplim kvačilom? Prvi put čujem za takav.

I meni se čini da je pogriješo kupnjim starog traktora sa jedim kvačilom, ako mu kvačilo nije bitno, za iste pare je mogao naći mlađeg vladimirca (bitno mlađeg).
A za slične novce je mogao naći i Imt 540, nekako mi se to čini bolja kupnja.

Svejedno, neka mu je sa srećom, i neka ga dobro služi :)
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
ima na forumu takav vladimirec, to su traktori proizvodnje oko 1995 godine
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
A kaj fali tom ferkanu osim jednog šarafa na zadnjem lijevom kotaču i dvostepenog kvačila?
Kak znate da baš ništ nije valjalo? Kak god pogledate u posel i materijal za šminku je potrošeno 2 do 3 tisučice, jel tak?

Nekad davno sam isto šminkal jednoga, a budem vam nekad poslikal kak danas izgleda taj ušminkani kad ga je gazda propustil kroz svoje ruke
Isto jednostepeno i nije bilo špere

 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,606
Ak se žaba popiša ne pomaže mu ni špera..:(shake):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
Lagal sam za ovog gore, sad na slici vidim da ima šperu :icon_redface::icon_redface:
Ja svojega nebi teral na teren na kojem špera treba, kad se posuši onda. Po blatu deca tackaju ili se tete hrvaju, meni ljepše to gledati nego šperu tiskati
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
A jbg,radiš s tim šta imaš,nemam ni ja dvostepeno nit šperu al kad se priviknes znas kud ide a kud ne... kolko vidim platil ga je 13 000? i kakvu sad paniku delate mali je ko bonbon,to i nisu neki novci za njega
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
Tak je Tino, ti takav traktor imaš i kroz koju godinu (ako ne i prije) buš u njega moral deti još jednoga takvoga ako ti bu dost
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Kad ga kreneš raditi da vidiš kako guta lovu, uvijek se nešto pojavi novo za zamjenu a onda misliš aj kad sam sve mogu i još ovo ,pa ovo i na kraju kad podvučeš crtu izađe suma puno veća od planirane.
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
neznam u cemu je problem ako je dao netko manje novaca da odma nevalja?
ja sam prosle godine kupio 533 80 god sa sperom,kompresorom i duplim kvacilom za 13000kn i do sad jedini kvar vodena pumpa koja je 200kn i za poslove tipa kultiviranja,okretanje i skupljanje sijena je super,sprica,rasipac i te poslove radi bez brige... nemora bit ak je ofarban i jeftin da nevalja
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,808
Nitko nije rekel da nevalja, već da je preplaćen.
Ja ga nebi zel ni da je badava (bez dvostepenog kuplunga i špere). Za te novce bilo je i boljih izbora. Zato komentiramo, no ak je gazda zadovoljan, i ja sam.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
ZJ;1026132. kaže:
Ja ga nebi zel ni da je badava
Hmmm, ja bogme bi za neki novi rad :icon_winkle:
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
pa covjek je kupio traktor za svoje potrebe,s njim moze raditi sve,po meni je odlicno izabrao,vidjet ce on jos kako je taj traktor ziv i kako vuce ko munja je...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Neznam dal je to kod svakog al po meni 533 je malo lijen,neznam sta je to kod mene drukcije al cu slikati kad bude generalka,zivlji je i jaci od obicnog 533
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,768
Zašto ubijate čovjeka sa tim da nevalja ? Kupil je šta je htio i nek je sretan sa njim. Nadam se da bu zaradil za većeg IMT-a. Odličan je i samo ga deri.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
Taj ferac se bude (uz male popravke) još jednom otplatil
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,768
Svog zetora sam platio 15000 eura i sram me i reči šta sam sve promjenio do sad tak da ako je malo plačen neznači da nebu valjal. Možda bude delal duže i bolje nego moj
 

Najnoviji postovi

Na vrh