• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dilema za izbor traktora

Štef2002

Novi član
Tu od
9 Stu 2020
Poruka
18
Nije bio s menom mehanićar mjerio pritisak na diznama i traktor je prva liga tip ga je ofarbo prije 2 godine jer se njemu tak više sviđa s tim crvenim felgama

Je registriran je do 4mjeseca 2021 našo sam orginal luk za njega
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
crvene felge su baš seksi...samo stavi bijele točke po njima i imat ćeš muharu! :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
traktor je prva liga tip ga je ofarbo prije 2 godine jer se njemu tak više sviđa s tim crvenim felgama
Mislim da je neko njega komplet pofarbal, a ne samo felge.
A ako je to bilo prije dvije godine ja bi po izgledu rekel da ga dugo niko nije htel kupiti jer mislim da radil od farbanja nije.
 
  • Like
Reactions: ZJ

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Uf, ak je radil pod sušarom onda se je vjerojatno i naradil. Traktor najviše kardan rasturi.
 

luka1002

Član
Tu od
27 Kol 2015
Poruka
58
Gledam jednog Fiata 980DT ali nema Fiat motor već gore navedeni. Isti se ugrađivao u Štore 1104 i neke veće IMT-ove . Zanima me kakvi su motori , s obzirom da smo imali 2 IMT-a 533 deluxe (Fiat) i 539 (PERKINS) . PERKINS se nije mogao uspoređivati sa Fiatom, a najviše po snazi i kvaliteti.
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Perkinsovi motori su jedni od najviše ugrađivanih motora u radne i građevinske strojeve.

Perkins motori su jednostavni i pozdani, malo su veći potrošači od Deutza ali on je jedan od najštedljivijih...

Imam Perkins motor novije generacije na Landini Rexu 105 GT i odličan je.

Nakon 80 radnih sati ulje bude još žuto.
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Za Torpedo nemaš više kvalitetnih dijelova, firma je propala davnih dana....

Po meni je Fiat bolji izbor.
 

luka1002

Član
Tu od
27 Kol 2015
Poruka
58
Za Torpedo nemaš više kvalitetnih dijelova, firma je propala davnih dana....

Po meni je Fiat bolji izbor.
Već kad smo se zaulafali, da onda postavim konkretno pitanje. Kupujem traktor od 80 - 100 KS sa kabinom, naravno ne noviji jer si isti ne mogu priuštiti. Dobrog Fiata je treško naći pa da pitam kako je Torpedo otpao (HVALA) kakvi su SAME ? Konkretno Same jaguar 95 ?
 

Zhaba

Član
Tu od
9 Stu 2014
Poruka
142
Ako gledaš onog Same Jaguara s Facebooka, bježi od toga. Općenito mislim da je Fiat najbolji izbor od navedenih.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Koliko imaš para na raspolaganju?i što radiš s traktorom?tj za što ti sve treba.
 

luka1002

Član
Tu od
27 Kol 2015
Poruka
58
OK, hvala, čisto da se informiram. Same kao traktor je isto talijan (čak i liči na FIAT) ,po čemu je lošiji od Fiata (cijene mu jesu manje)?
Evo par interesantih Fiata:

New Holand 8066 S
780DL

880DL

To su za sada kandidati. Gledam do 10 000eura, treba mi za oranje ,malčiranje 5 jutra oranica.
 

Najnoviji postovi

Na vrh