• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dilema za izbor traktora

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Susedov i je 643,ali on troši više od 445,gle,trebam dupljaka i jaci traktor zbog frezanja i malčiranja jer imt definitivno nije za to,za šumu je dupljak majka,uslužno budemo sigurno delali itd... UTB se i meni više sviđa al s mjenjačem 8+2

takav

univerzal-dt-445-slika-26143303.jpg
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
ovakvog 445 bilo da je dt ili dtc uzmi ,puno je okretniji ,sasvim dovoljno jak a zavleče se v šumi -nemreš vjerovat ,malo troši i ponavljam djelovi su jeftiniji neg za Štore ,,445 -nebuš požalil ...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
al čuo sam da se DT most više kvari nego DTC,jel istina?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Ma ima ih puno po zagorju,al i da je dalje,opce nije problem,zovemo kolegu,kapcu labudicu na Tuarega i gas
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
A Univerzal je dobar izbor.Kod mene u firmi ima jedan 445 DTC preko 12000 r/h,dosta radi kardanske poslove i tek mu je prošle godine samo lamela zamjenjena,motor,mijenjač,hidraulik,rade bez greške do sada.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Sve je to relativno.... Ne samo za tog Sama kaj sam ga ja gledal, nego opcenito ! Kao i auto .... Netko kupi novog pa problema u beskraj, a netko kupi starog i nikad problema.... Tak da mi je malo bedasto kad se raspravlja u stilu ovaj valja, a ovaj ne valja .... No, ima i dobrih komentara u usporedbama....
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
al čuo sam da se DT most više kvari nego DTC,jel istina?

ono kaj znam da ni jen ni drugi s tim nemaju problema da se bi trebalo uopče razmišljat o tom ...pitaj ovog kaj ih slaže bu ti isto rekel ,jedino križ kardana,,,al to na sakom odlazi normalno,ak ga kupiš obavezno kabinu na njega ,,preporodil se buš ,,vjeruj
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
@zgazac...ovaj SAME iz oglasa je krmap i meni lepo ni ne izgleda, a kupovina takovog mi nikad nebi bila na pameti.

Imaš jako lijepih SAME modela 45-50 ks i stvarno ti stariji modeli su jako kvalitetni traktori, ali takvoga nešto i košta malo više.
 

cevo

Član
Tu od
20 Tra 2014
Poruka
88
neznam gdje da pitam nadam se da sam odabrao pravu temu... trebam mali traktor 4x4... dali da uzmeme tomeka ili yanmar kubota ? okretanje nije problem i vise mi se svida yanmar... zglobni traktori su mi malo odbojni... al me zanima kakvi su po potrosnji ptakticnosti pouzdanosti i bilo kakav arugment za i protiv :) tomeka mogu i za manje para nac i lakse su dobavljivi djelovi a sad neznam ni sam... svaki savjet dobro dosao, traktoric bi prevenstveno sluzio za vocarstvo i radit drva(na terenu terenu naravno) i da li tomo ima jednu il vise brzina na kardanu?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
I ma tome koji nije zglobni mislim neke od serija 800 prima.
I toni carraro nije los a ima ih sa klasicnim skretanjem.
 

karlo22

Član
Tu od
22 Srp 2009
Poruka
122
ima tko iskustva s fergusonom 1014 95 ks traktorima planiram kupovinu istoga pa me zanima
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nema se sta posebno mudrovat oko njega. star, jednostavan traktor. sve mehanika. ili radi ili neradi. nema trece.
vozio sam 1134, nisu mi legli ti mjenjaci pored volana ali inace ga gazde nemogu nahvaliti. iako je vec u pomalo tuznom stanju..
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
bravo tibor88 nema tu neke mudrolije kod kupnje pogotovo rabljeno,meni su takvi likovi smješni i neozbiljni samo toliko:(grin):
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
tino sam ti zemi unija duplaka 445 što starijeg nebuš požalil. ee da je moj duplak nebi mi kraja bilo ovak svakaj proživalja z menom a kaj bi tek da je dupljak .
 

Najnoviji postovi

Na vrh