• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dino

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
DINO:::
Odlično sređeno,:prayer:,,,jesi mijenja samo zadnji dio poda,,,ili komplet....................:shock::shock:
Vidim da si je cijelu pretresa...........
Hvala! :)

Samo onaj zadnji dio poda,ostalo je još dobro!

Na njoj smo mijenjali,stavili smo nove vodilice za lance i komad poda novi,jer je to več bilo istrunulo, nove španere za lance oni što su na prednjoj osovini,2nova lančanika što su na zadnjoj osovini,2 nove letve sa šarafima,nove spojnice za lance, i to bi bilo to,prikolica kao nova ! :)
A lanci su novi prije par godina metani,tako da...
Stranice su malo trule,ali meštar koji mota te limove,nemože to sad napravit,ima gužvu,pa dok odvezemo to što imamo,onda još stranice sredimo,to če več biti manji zahvat!
:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Hvala! :)

Samo onaj zadnji dio poda,ostalo je još dobro!

Na njoj smo mijenjali,stavili smo nove vodilice za lance i komad poda novi,jer je to več bilo istrunulo, nove španere za lance oni što su na prednjoj osovini,2nova lančanika što su na zadnjoj osovini,2 nove letve sa šarafima,nove spojnice za lance, i to bi bilo to,prikolica kao nova ! :)
A lanci su novi prije par godina metani,tako da...
Stranice su malo trule,ali meštar koji mota te limove,nemože to sad napravit,ima gužvu,pa dok odvezemo to što imamo,onda još stranice sredimo,to če več biti manji zahvat!
:supz:

Drugim riječima kolega,,,več sad nova prikolica,,,,a kad središ stranice,,,bit če sva nova...........:prayer::prayer:svaka čast...........
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Hvala,hvala..
Evo kroz ovih par dana,odvezao preko 30 komada,i ide bez problema... :)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pozdrav forumaši!
Nije me bilo cijelo ljeto,radilo se i nije bilo vremena za forum,hehe.
Kako je škola OPET počela,i bliži se zima,ima se više vremena,pa ču bit malo aktivniji na forumu.
eto koja slikica,što se kod mene radilo preko ljeta,tek tako... hehe :D

dsc00731b.jpg

dsc00732jt.jpg

dsc00734iu.jpg

dsc00740ef.jpg

dsc00741m.jpg

dsc00744fr.jpg

dsc00746k.jpg

dsc00749r.jpg

dsc00750em.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
dsc00801d.jpg

dsc00803px.jpg

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Ink-UiV-0o4[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=2AiDUm4RGUw[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=LAg4FeOlNxE[/YT]

Pola toga ni nisam slikao,ali eto nešto se uhvatilo ;)
 
Posljednje uređivanje:

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Pa gdje si Dino kućo stara, već sam se ozbiljno zabrinuo da si i ti napustio forum trajno kao mnogi članovi koji su uvidjeli da ovdje bezveze gube vrijeme. Vidim da se radi i trudi tako treba, samo naprijed.
 
Posljednje uređivanje:

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
A eto me...
E pa baš je babinjak,vidim ima HRPA novih članova,za koje neznam,tko je što i kako,xD.
A radi se radi,u radu je spas :D .
 
B

BAGERISTA

Guest
E dino,dino,,pa ti samo nestaneš,8),,i onda eto opet tebe nazad sa sviježim slikama,,,dela i samo dela....:prayer:
Tebe stvarno kad čovik vidi i pogleda sve ča si slika,,,more samo vidit velikega radnika.,.......

Makina vidin ne fali,,,ni traktora ,,,a ni priključaka...:partyman::partyman:

Ovo je bila ukratko prezentacija,svega ča se delalo,,kod tebe..svaka čast..:supz::supz:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
A dobro,nemoj me sad toliko hvalit,umislit ču se ;) .
A jesu makine,haha,duplo starije od mene,ali lagano s njima,i još uvijek idu,kad nema drugih,hehe. :)
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću - forumašu dino!

., ča reć - pisat?, na vako predivne slikice i video-filmić tvoji odlični makin i pravoga, velikoga dela oko poljoprivrede., sve je za pet., svaka TI čast!, tako mlad i vridan!.-

., aj Bog!, čitamo se., sretno Ti sa delom, čuvaj se i uči školu!!! ...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Hvala GROF! Čitamo se! :)

bosniahos? ne razumijem tvoj komentar...
 
B

bosniahos

Guest
-

Ma to je iz onih yu filmova gdje tip ponavlja,svakim danom sve više i u svemu napredujem.........Misleći na tvoji sve veći prosperitet i malo ka šala.Pozdrav :finga:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Pozdrav Dino !
Vidim tvoje slike stvarno puno mehanizacije a bomei posla.

VIdim onu "moju"poteznicu si razšarfo,znaći pripaso si je na MF.
Pozdrav !
 
Posljednje uređivanje:

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,797
i da eto došel u svijet odgovornih.

sve najbolje:gitarist::drinkers::partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Štovani mladi kolega , želim ti SRETAN ROĐENDAN , puno zdravlja i osobnog zadovoljstva ......, a sve ostalo će ti biti onako , kako si sam uspiješ napraviš ..., kao i kod većine nas .

Pozdrav , živio ti meni 100 godina :partyman::partyman::partyman::partyman:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh