• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Gvirc je mješavina meda berse (to se struže po vinskim bačvama ) vode i tajnih sastojaka .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Gvirc (korjen vuče iz njem. jezika: Gewürz - začin ) je medovina. Alkoholno piće od provrelog meda, začinjeno karamelom. Okus poput Cockte.
Rekli bi, pijana Cockta :)
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Slatko se pije, ali teško nosi. Teže nego pivendara
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ouuuuuu, ma ni pivendara, nije nimalo laka, ako pretjeramo, al ako je takav GVIRC,
ja potpisujem, da ga neću ni probati.

P.S. A možel kakva meza uz GVIRC ????
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Muha je najbolje opisao,djelovanje i nus pojave,bitna je količina,kao i u svemu.Nego johabice ona druga sličica bi se mogla lagano staviti u onaj kadar iz filma zgodna žena,samo fale neke sitnice ali to je sve tu,:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ma ja čitavo vrijeme, hoću da pitam, ova druga slika.
Plava dama, zgodna, izazovnih oblina, sa visokom potpeticom....
Da nije možda ANA SASO (bivša mis EKS-YU) Jest malo odniža:(giggle)::(giggle)::(giggle):


P:S. Okreni se neokrenula se.

E sad možda budem prvi na njenoj ATP listi, ko Đoković.
al samo za odstrel!!!!!
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkuli cmokalica, tebi :icon_axe:

A sad ti misli zašto.


Joj kak sam se ja jednom zeznula u gvercu. Srećom sam muža zgrabila pod ruku, a do auta je bilo samo pedesetak metara.
Joj, joj, joj.......nigdar više.:icon_weed:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Muštuluk!!!:mur:

Otkriven novi lijek protiv mamurluka - sok od kruške


Naučnici u Australiji otkrili su novi lijek za sve vrste mamurluka koji ublažava njegove najteže elemente. Riječ je o soku od kruške.

Otkriven novi lijek protiv mamurluka - sok od kruške
Nacionalna naučna organizacija objasnila je da su dugo istraživali fenomen kruške i otkrili da pijenje njenog soka prije konzumiranja alkohola može ne samo spriječiti mamurluk, već i sniziti nivo holesterola, što je lijek za zatvor i općenito djeluje protuupalno.

Profesor Manny Noakes, koji je predvodio istraživanje, precizirao je da su proučavali sok korejske (azijske) kruške.

"Čini se da su karakteristike korejske kruške takve da ubrzava metabolizam i utiče na eliminaciju ili inhibiciju apsorpcije alkohola", objasnio je.

Ovo je zasad preliminarni rad i potrebno je još testiranja kako bi se provjerilo otkriće. Ipak, vjeruje se da 220 ml soka od kruške prije pijanke može olakšati mamurluk.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nesme reći jer zna da ja virim iz zasjede i čekam da se izda.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ali prije besplatnog natakanja alkoholom moral bi sok pogutnuti.
Misliš da bi to preživel :icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bome, ak bi on prije pive moral sok popiti, mislim da on njega nikad pošteni alkos ne bi postal.:icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Zato ti on na more ni nejde tolika leta, eventualno sunčanje. Da se ne zagrcne vodom. Koji bi to šok za žaluček bil hihihihi.

Samo da mu to sinko dozna :icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
On bi se najrajši v pivi ftopil. ("da je s čiste pive morje, pak da je kak Međimorje....lefo bi ga spil. Al bi za njim išče plakal, sivom souzom brk namakal, žalosten bi bil".......:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

Kak smo grdi, sad smo z čovjeka alkosa napravili, a on zaprav pije sam bezalkoholno. :mur:




Da je z čistog vina morje
pak da je kak Međimorje
lefko bi ga spil,
al bi za njim išče plakal,
sivim sozam brk namakal,
žalosten bi bil.

Da z orsagov celog sveta
zbereju se dekle cvetja
najlepšeg na kup,
itak bu mi ona lepša
neg med njimi i najlepša,
neg se lepe skup.

Gda bi imel črne konje
vozil bi se ofčas do nje,
pred hižom joj stal,
hintov bi zastavil z mukom,
brk potegnul gori z rukom,
jabuku joj dal.

Je, al toga sega nema.
Gleč, birtaš mi stola sprema,
vu noč moram it:
zlemal bum joj gavalera
spoleg kog me otec tera
- pak pem drugam pit.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Prije 25 let nije postojalo bezalkoholno piče za mladiče.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Johabica je bila danas na tv-u, hehe..
Upalim tv u pola devet ujutro, prebacim na rtl i odmah sam ju prepoznal.. :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ovo je danas drugi takav komentar i sad mi je malo sumnjivo i moram pitati - o čem se radi? Netko me posliknul kak paradajze prodajem?


Ček malo, rtl, veliš?
Ni vrag kaj je repriza bila???????????
Ti mene prepoznal? Ma nisam valjda i nakon deset godina ista? Bedasto ista jesam, ali fizički.........:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eeeee, kaj da velim, dobila sam disketu, i spržila desetak komada da dam onima koji su me tražili, a ja sam svoju izgubila - valjda dala nekome na gledanje i nije se vratiol, i sada nemam ništ.
A da sam znala, bila bih možda i ja pogledala.:icon_wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh