• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eeeeeee, danas ja kukala nisam.
Evo se moj muž primio kuhače, i ispalo nešto dobroiga.
Inače, šta da kažćem -. ovo je prvi puta da je on to sam, poitpuno sam odradio. običnoo uvijek mene napelja nekakvim obečanjima (onima za crvenjeti se) da mu ja sve pripremim, a on je onda samo majstor od tanjura.

Sada si je i meso napacal, i povrće narezao, nakopao i ogulio krumpire, kotliča zakuril, sve donesel i sve, sve, sve, sam napravio.,








Ručak bez po muke.
gore kolači, dok se slegne još sladoled....i tako.....fino bilo.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ti vraga, al to lijepo izgleda. I ja sam danas sa svojom skvo, nešto, kvrčko, al mi ovo liči na neku pravu delikatesu.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Uh johabi sreća da moja žena ne čita ovaj forum. Da vidi kak dobroga muža imaš al bi ga ja naj... :(grin):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No, no, to još nije sve - i čohlja me po leđima, i vode mi u krevet donese noću,....ali dečkovi, do toga sam ja došla mukotrpnim radom.
Obečanja i obećanja sam ja obećavala zauzvrat, i još obećajem.......
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Da ti možda ne živiš u zemlji DEMBELIJI???
To više nigdje nema, i nemoj širit lažne iuluzije, medju vama ženama!¨!!:cool2:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ok. dobro je znati tvoj stav - u slučaju da moj muž nedajbože umre prirodnom ili neprirodnom smrću od moje ruke ili me napikne v guzu, ti nisi moj kandidat za ples. :icon_scratch::icon_razz:
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Dobro si ga istrenirala :) . Šalu na stranu , ak je dobra žena i muž mora vraćati istom mjerom. To je onda užitak u zajedničkom životu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nakon toliko zajedničkih godina mora sve biti dobro.
Naučiš s vremenom kako da bude dobro.
Trudiš se. Bez truda i emotivnog ulaganja nema ništa.
Znaš onu uzrečicu - brak je kao i vrt - ako ga održavaš i njeguješ, sve cvijeta.
Ako ga zapustiš, začas sve zaraste u korov.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Lako tebi kuhat kotlić kad ne trebaš kupovati zelenjavu. :icon_scratch:
A i tanjur na kotlu Vam je malo premali,s obzirom da znamo koji su Vam kapaciteti. :icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sad si ubit.

Nemoj me naljutiti, pa da u nedjelju svratimo k tebi na kobase.:icon_wink::icon_razz:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Dapače,bit ćemo počašćeni,ima ih dovoljno. :icon_madu:
Samo ako ste zapamtili put,kod mene ni navigacija ne pomaže,a srećom pa se kartom slabo služite. :icon_mrgreen:
A kuća mi se stopila sa prirodom.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Dobra uzrečica????
Al ko to treba da održava, i njeguje!!!
Nemoj reći da ste to samo vi.
Ja mislim, ma šta mislim, znam,da je to do nas, muškaradije.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajd se spusti na zemlji @nimren, žena je ta koja drma svakom vezom.
Radite točno ono što mi žene želimo, i radite to po našim uputama kojih niste niti svijesni da ih dobivate. Kraj.,


@emtac, ne brini, ne bih ja više na silu nikada.:icon_wink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tako....uzela ja dan odmora, i krenuli mi, moje zlato i ja na put bez cilja, kamo nas slučajnos namjeri. zapravo smo odlučili negdje uz ibalu popiti kapučino, malo prošetati, opustiti se, slušati šum mora.....Mislili smo do Rijeke,oa tamo negdje u okolici map protegnuti noge.A onda nam pala na pamet ludost das produžimo tamo gdje još nikada nismo bili - i odluka je pala - ajmo na brijune.
Zaustavili smo se u Pazinu - tamo isto nismo još bili i popili kapučino -

20150503_121240_zpspydplf5x.jpg
[/URL][/IMG]

20150503_120141_zpswctdt05n.jpg
[/URL][/IMG]
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
na otoku.....





Titov auto u kojem se nekada moglo odvoziti pola sata za tri tisuće kuna - više se ne može.



napravljheno za zahvalu doktoru koji je spasio otočane od izumiranja, jer su svi osim pedesetak umrli od malarije - on je našao razlog i omogučio da se stanoovništvo obnovi - isklesano u kamenolomu



mala crkvica u kojoj je replkika Baščćanske ploče, i lijepe freske iz na kojima je prikazana povijest i svakodnevni život otočana




I jedna skulptura za koju sam zaboravila što predstavlja -


 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Obilazak zološkog vrta -





://s121.photobucket.com/user/Josip_Habjan/media/20150503_141704_zpsogn23oww.jpg.html]
20150503_141704_zpsogn23oww.jpg
[/URL]


 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Malo otočke vegetacije -










Nakon ove fotke smo pobjegli da nas zaposlenici parka ne vide, jer je sigurno kamen puknuo ....

 

Najnoviji postovi

Na vrh