• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E ne znam. Ni ništ bolje, ali nema niti šanse niti potrebe da bude bolje od ovoga kako je.:icon_redface::(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Nisi mi odg,ni na opasku(mob),ni na pitanje kaj sa paketom
A znaš onu narodnu"nikad ni tak loše da nebi moglo biti gore",a za bolje......"nikad ne reci nikad"....jbt opterečen sam poslovicama.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No no lopovi, sad budemo mi onemogučili hakerske upade -

ajd - mome mužu bio rođendan i imendan u četvrtak .
Ovo su mu sin i snaha poklonili - i to ne bilo kako - kućna dostava iz cvijećarne....
A kaj - hvala im..... spremiti ćemo za kada bude potrebno.:icon_mrgreen:

20150319_183006_zps7ofxjx3f.jpg
[/URL][/IMG]
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
znaš, johaba, tvoj i ja smo bili skup manje od pol sata, kaj bi sve ja saznal da smo on i ja skupa cijeli dan...:(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nisi mi odg,ni na opasku(mob),ni na pitanje kaj sa paketom:(wait):


@lavavi, mnogo pitaš za svoje godine....:(giggle):
Ma uzimaj paket - ma ja si nešt mislim kad si spomenuo Rugvicu, ali moram proovjeriti - da nije to Zeleni Hit, zastupništvo Enze Zaden - ako je, tamo radi jedna moja mlada znanica, sa njenom mamom saj ja bila na povrčarskom tečaju i sjedile smo skupa na ispitu iz informatike. Ona je znala napisati kosa slova, ja sam znala napisati ofarbana slova. Ali sam ja pet minuta prije kraja sve što sam protekla dva sata napravila jednom tipkom pobrisala. I nestalo....I tak - mi dobre, pa mi onda ona,kada to dođe može donjeti kući, jer joj usput. A nema veze, ti natučio, samo oni onda mogu taj jedan paket za mene osttaviti.
E, sada si me zapitao - kad smo se mi u gudovcu vidjeli - to ti je bilo mjesev dva prije nego je tvoja snaha rodila.Ja ne znam jel ima godinu ili dvije dana, ali bih tipovala na godinu na proljeće, - dakle, prije dva sajma.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ma daj, ja imam baš lijepe zglobove, a i noge su mi lijepe, samo ne izgledaju tako, ali to je samo krivi dojam - zapravo nesmiješ previše detaljno gledati i sasvim su ok. I zglobovi i noge.:(giggle):

Nešto ste mi mnogo u crnom, možel tu šta malo veselijih tonova???
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
imaaaaaaa:biggrin::(clap)::icon_lol:.........ajkula,da skine koju kilu a i ja bi al bi me morala svezat za sebe da me vetar ne odnese
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa pleše se nogama. Čak niti ruke skoro pa ne trebaš ak ne želiš, a kamoli vrat.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ovako je to izgledalao dok je jučer @hotela bio kod mene -

20150327_113019_zpswndqq9xf.jpg
[/URL][/IMG]

I kak onda ne bum debela - pol foruma je već bilo kod mene, i svi mi nešt slatkoga donesu.
Iako meni najslađe popričati sa njima.

hvala @hotela, baš smo se napričali,.mi međimurci smo ljudi od riječi - od priče se nikada ne umorimo.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo citajuci kolegicin post u drugoj temi,podsjetih se na moje uzivanje u jednom posebnom sljadoljedu.

Bijase to pred nekih dva tjedna,kreno ja sa sinom autom u prvo selo bratu po stol i klupe jer imasmo festu kodkuce.Usput morali nesto uzet u prodavnici te cekajuci na kasi zagledam se u skrinju sa sladoledom.Uzo ja reko zamene vaniliju scokoladom a njemu sumsko voce,no nije mu se nesto jeo sladoled pa reko ajd navratim brzo kuci znam da moja skvo voli sumsko voce.
:(giggle)::icon_pidu:pozvoni ja na ulazna vrata ,kad izadje bas ona te joj pruzi sladoled i kazem: evo curice samo za tebe.No ugledam nako krajickom oka na sladoledu Severinina slika,brzo ko kobra trznem ruku i kazem:eek:pa,vidi ovo ve bum lizal Seve za pet kuna,na tej vaniliju.Zena me srdito pogledala,a ja se prepustih uzivanju za pet kuna,no spopadnu me grdne misli sta bi dobio za pedeset kuna.
 

Najnoviji postovi

Na vrh