• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dok me vlovi,a nikad ne znam kad me bude. Sve ovisi o trenutnom raspoloženju.
A onda,da budem iskrena ne pišem to što pišem da bi netko to pročitao, iako mi je istini za volju drago ako netko pročita, pišem jer to jednostavno mora izaći iz mojih misli. Zapravo, to je jače od mene i prsti mi samo idu-......onako, u dahu.

A gle,gledam sada ,pa tu smo natukli već bluzu dvijestotinjak stranica - na koju god udariš tipku imaš nešto za pročitati.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Pa to kažem, za izvjesno vrijeme kad čuješ izašla "Sabrana djela"autor nepoznat, postaraj se pa zaštiti autorska prava.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Eto,nije važno što su neki čestitari malo okasnili sa lijepim željama,imam ja i iz svoje obitelji koji kasne čak i više,ali ja,majka ko majka,ne bih bila majka kada ne bih oprostila.Jel. A ruku na srce,nije i da nemam zašto oprostiti.Ma imam, doista imam,i to moram ispričati sada,odmah.Pa onda ajd,ko što ja volim reći - bilo je to ovako -

Zvala mene kćer,živi cura -cura velim,jest da je cura,jer to što živi sa čovjekom svoga života za mene ne znači ništa tako dugo dok službeni papir u ruci nije,jest da sam malo staromodna,ali ne može mi se niti zamjeriti,jel,ako se zna koja me je nagazila neki dan, godina mislim,pa ja toga njenoga još uvijek zovem,a tako ću ga i do službenoga papira zvati-eventualno potencijalni moguči buduči zet-živi ona u Zagrebu,pa im kao nije bilo zgodno u četvrtak samo zbog moga rođendana doći rodnoj kući. Ajd,mislila ja,i nije,petak je radni dan,tek je subota slobodna,pa neka,kada dođu-dobro dođu,napraviti ćemo neki sitni ručak,dobiti ću još koju pusu-ma puse ja posebno volim,ne zato što se volim ljubiti-ih,što lažem opet,ne zato što se volim ljubiti, nego zašta bi inače netko volio puse,jel,i zato,ali i zato što uz puse uvijek idu lijepe želje,a lijepih želja nikada previše,jer ionako se sve nikada ne ostvare,pa neka ih i pretekne,pa da se i tek poneka ostvari,dosta je za mrvicu sreće,a sreće ionako ne treba previše u životu,jer kada bismo stalno bili sretni,sreća onda ne bi bila sreća,ma bila bi,kako ne bi,ali je ne bismo znali cijeniti,pa onda ipak ne bi bila.Jel.Tako je to u životu.a pošto imam ja i drugo dijete,obiteljsko-to obiteljsko znači-službeni papir,žena,dijete jedno,da je još koje bilo bi dobro,ma šta dobro,bilo bi lijepo,krasno,prekrasno čak,ali nije,pa je i tako kako je opet dobro,pa pozvali mi i njih opet-e,oni su u četvrtak bili,ali oni su tu blizu,u gradu žćive pa im lako doći i dva puta ak treba. A trebalo je. A trebalo je zbog toga jer su mi napravili spačku,isplanirali nešto na inicijativu moga muža,zlata mojega,jest da mu taj zlatni sjaj kroz ovih trideset i šest godina kako zajedno živimo znao ponekada i potamniti,ali se ja uvijek trudila dobrano ga uvijek isponova izglancati,pa se više-manje nekako caklio i sjajio,i blistao čak,a i sada se još uvijek trudim,jer vele ljudi,i livadu kada zapustiš na njoj samo korov raste. Da. I opet da reknem - tako ti je to u životu.

Eh,sada još samo da kratko reknem - došla meni danas djeca i donjela poklon.Zapakiran,nešto teško,i nedaju mi da pipnem.Ali pogoditi moram.Kaj da reknem-blizu sam bila.Pogodila nisam.Najbliže što sam bila je bila ideja da sam dobila knjigu.I to valjda neko dijelo u nastavcima obzirom na veličinu i težinu poklona.Pa knjiga je,i to ne jedna,nego dvadeset njih,i to ne u nastavcima nego jedna te ista,i to ne neka slavna i vrijedna i razvikana,poklonili oni meni mene samu,došli na ideju da neke što sam ovdje nažvrljala pretvore u jednu knjižicu,tako,da se nađe za uspomenu,da me razvesele,da,ko što kažu,ostane nekoga traga utrošenih kasnonoćnih sati i izlizane tastature.

r19v.jpg


uff3.jpg


h7as.jpg


y7vt.jpg


ito1.jpg


m3wu.jpg



Hvala mužu,znam da si pošteno okrnjio naš obiteljski buđet,znam da si me htio razveseliti,znam da si to napravio iz ljubavi prema meni.Za tebe nikada nije bilo ništa previše napraviti za tvoju malu.
Hvala djeco na trudu,organizaciji i potrošenom vremenu.Lijepši poklon zaista ne bih mogla poželjeti.
I nije bitno što moja knjiga nema literarnu vrijednost i nije bitno ni to što je izdana u dvadeset primjeraka,bitno je da je u nju utkana ljubav moje obitelji.

Volim vas.Vaša supruga,majka,baka,svekrva i eventualno potencijalna moguća buduća punica.

Bravo, bravo, tek sam sad osto bez teksta.Neznam šta da kažem, hvala i tebi i tvojima, žao mi je što ranije nisam uključio se u PF.Al opet mi je drago što sam dobio takvog prijatelja. Ako ima još koja knjiga da je ostala,radovao bi se da me obraduješ, ako nema sredićemo doštampavanje. Svaka vam čast!!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ostale su dvije koje sam ostavila za sebe. Jedna je data na čitanje,ali se već godinu i pol ne vraća,kola od ruke do ruke i trenutno je kod žene našeg automehaničara, a već tri gospođe čekaju na red, a ovu koja mi je doma ne mogu dati nikome. Mogla bih ostati bez rođendanskog poklona.::icon_eyes:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No, no, nemoj tako - iako sam ja od onih koji uvijek stoje čvrsto nogama na zemlji, mogla bi me ponjeti sujeta.:icon_razz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas sam pokušao na snimci od Lijepom našom vidjeti negdje našu johabicu ali to je bila nemoguća misija,bilo je puno plavuša u publici a i svako malo su onaj jestivi meni stavljali u kadar,baš je bilo dobra emisija iz mjesta kalampera
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E @Ajkula, pa nije me bilo - došli smo pola sata prije vremena,ali je već dvorana bila popunjena,ostala mjesta u desnom kutu gdje nije bilo kamera. A kaj da ti velim - kakva sam bila jesenas na sajmu, takva sam i sada - plus tri kile:icon_wink: sa kojom borom više - tako da se samo moraš prisjetiti toga, i to je to - ko da si me vidio u dvorani.
Usput da ti odmah reknem - na četiri puse cmokalice druge nedjelje nemoj računati - ovaj puta nebudem išla na sajam. Mala bude lindrala po Italiji.....:icon_razz: Ali obećajem da te budem zato na jesen duplo zacmoljila.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

@labavi, hvala.
Ponekada je lijepo pročitati lijepe riječi.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zbog sajma, ili si se polakomil za četiri puse cmokalice? :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Pa kolko bum ja to morala onda popiti ledenih čajeva tamo ...... - ko što reče @puknuti jednom - morati ću iza svakog grma do kuće.....kolko nutra, tolko van.:icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajmo onda ovak.
Malo je duže ali odmah prvi prilog u ovoj epizodi.

Ne po prstima
1453687176.gif
1453687176.gif


[YT]https://www.youtube.com/watch?v=67Be_h0clew[/YT]

Priznaj da (ako se nisi našla) si se barem nasmijala :icon_wink:

aha, jesam......






a gle - ovaj auto te još muči, a MUHAČ??????????????

104134265821804452505103_zps02dcfcb9.jpg



Priznaj da si se našel..... bar malo.......makar i u donjem djelu........:icon_fU:


(nerd).gif
[/IMG][/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bravo Johabice kad Muhač vidi biti će sretan :icon_fU:

Ma majstor je on, dok on pritegne ključem, sve puca.....:(giggle)::(giggle)::(giggle):

A zato je nastala izreka "šta radiš" --. "ladim jaja"

pa nije loše raditi dva posla odjednom - pa još ak nađeš bedaka kojem možeš naplatiti i jedan i drugi........
(angel).gif


Muhič.morala sam, prilika je bila predobra da se propusti.

:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh