• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Baš sam se dobro nasmijao,treba se toga sjetiti. :icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A nisam ja inače takva,zna se to ,jel.......?????????

Ma kojih se ja gluposti sjetim......to sam ispričala, a, a ono kak sam jela tablete protiv moljaca kao bombone kad mi ih je jedna znanica uvalila, to nebum rekla, jok. To nije bulo samo naivno nego i glupo. Jedino opravdanje koje imam je kaj su izgledale ko bomboni, iako su buli jako bijeli.:biggrin:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo sam danas saznala,nije samo nas svećenik za blagoslov kuća zatekao nespremne. Nagrabusili su i neki koju su znali kada će doći.
Kod nas je običaj da ga se sačeka najprije na ulici,a kada priđe bliže, kada je već kod susjeda, izađe se pred vrata i kada on izlazi iz susjedovog dvorišta - zapravo,ostvari se onaj vizualni kontakt,onda se onaj koji čeka povuče u kuću,vrata se naravno ostavljaju otvorena....
Tako je kod vratiju ograde čekao i jedan stariji čovjek, ukućani su naravno bili u kući,čekali su znak da sveta ekipa dolazi. A bilo hladno, i čovjek morao otići pišati,ali nije išao u kuću nego tamo negdje otraga iza kuće, pa se vratio na kapiju. I čeka on tako dalje, čeka, kad odjednom njemu iza leđa svećenik, kapelan i ministranti. Dok je on bio iza kuće, ovi ušli i odmolili blagoslov, i naravno htjeli izaći na ulicu, i došli njemu iza leđa. A on se okrenuo - i u šoku rekao - pa odkud ste vi sad piz.i mater.ni došli????
Hodala sa njima jedna curica, njena mama je prijateljica moje susjede - a mala ispričala i za njega i za nas.....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
dcr50z.gif
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
E prošla baba sa kolačima,a lijepo meni govorila mama 88 godine, da idem za svećenika,a da sam znao da bude nastupila ova demokracija,bio bi prvi na upisu u sjemenište,hahaha,sada bih već promijenio 3 župu ako ne bih zaglavio negdje u ležećem položaju.Kada smo kod svećenika naš koji je bio prije 15 godina bio je pravi kurviš,imao je dve blizanke na brizi,tako je lijepo tjedan dana sa jednom bio na moru pa onda sa drugom,nitko osim njega nije skužio na moru da čovjek uživa u ovozemaljskom iskušenju,:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas sam bila u mjestu gdje je ovaj dućan - zna li tko gdje?


20150201_131204_zpswxgmh9pi.jpg
[/URL][/IMG]

i ovdje...

IMG_20150201_124808_zpsghuxprr5.jpg
[/URL][/IMG]

IMG_20150201_115552_zpscxieck0y.jpg
[/URL][/IMG]
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa bili gladni....


20150201_141028_zpsor6zuzo9.jpg
[/URL][/IMG]

pa se vraćali kući-

20150201_161108_zpsrde4yhxk.jpg
[/URL][/IMG]

a doma ovako -

20150201_171126_zpsdeh9pcul.jpg
[/URL][/IMG]
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mislim nešt, ideš tako nekuda,ma posvuda,i nije dobro ne paziti što govoriš,ma možeš ti biti negdje u nekoj stranoj zemlji,negdje gdje nitko tko je oko tebe ne govori tvoj jezik,ali je ipak bolje da se ponašaš lijepo.izražavaš se kulturno i onako na finjake, izigravaš damu ak treba, jer seljača možeš ispast i bez obzira ak se ko dama ponašaš. a ak se ko seljača ponašaš, dama ispast nikako nemreš. Vidi me kak sam ja to dubokoumno razradila ovu tezu - za anale bi ta mogla ući - ući, izaći - nekak mi danas više paše izaći, jer što je danas iz mojih usta izašlo u hungariji materi zemlji mojih susjeda,materemi, događa se to meni rijetko (ma figu rijetko,omakne se meni počesto neka bedastoča, al ne priznajem ja to bez prisile sa strane),ali kad izvalim, onda izvalim onak,za usta otvoriti.....Odmah da kažem - nisam ja ništa kriva bila - ko i obično - momenat trenutka je to bio, oteo se kontroli, a i onaj moj, sumnjiv je on meni već odavno, nešt tu meni čudno, al kad ga pitam ne priznaje da ga beš - nema šanse. A o tom izletu se radi - vidi vako - to, taj izlet, to je krajem mjeseca, onog slijedećeg - i ja to idem tako ponekada dva puta godišnje obično na jedan dan - on neide, ima dobar argument - veli. - koljena ga u autobusu bole, pa mu teško sjedit tako dugo - a ajd, znam ja, do Italije, Slovačke, Austrije, onkraj Slovenije...se treba jedno vrijeme peljat i odsjediti u autobusu - pa onda on mene to tako spakuje samu - ma sam brus sama - naša ženska ekipa,ustaljena već je uvijek na okupu - ali....ja sama.A naučena inače - nas dvoje uvijek zajedno. A i ima tu još jedna caka zašto ja ne volim tako nekamo sama,bez njega - ajd, na jedan dan još i može proći, ma je zapravo i poželjno otić tako nekamo na jedan dan sam samcat . Onda dan partneru traje dugo, dugo, pa ga već tamo negdje oko podneva lovi nostalgija, fališ mu, znaš, onako, pošteno....navečer je to već čista samoća u pitanju - skuži se da netko fali,fali.fali.....eh....a na dva dana je to već malo rizik tako sam nekam otići, jer šta se događa drugi dan - skuži partner da zna di je kruh i da se jesti može kupit u dučanu,a i ima tv ....i tako...a na duže od dva dana nekamo sam otići je čisti rizik - jer kada partner jednom skuži da si zna speči jaja na oko i skuhat klapučino, a da nema nikog ko će ga kljucat po mozgu dok skinutu majcu preko naslona stolice prebaci a klompe ostavi nasred sobe, može skužit da to i nije loše,ma da je to zapravo super kaj mu nitko po živcima ne gazi i može mu pasti na pamet da ima nešto što mu krvi pilo trifrtalj života njegovog,a onda bi se tu mogle još svakakve ideje naći u igri - ključ u ulaznu bravu bi lako mogao ne pasati , i tako....
A je to,zašto on meni sumnjiv malo - taj izlet,to,krajem mjeseca - ja to idem,to sam ja već sredila da idem - i on reko - dobro.Ali idem ja i krajem petog na dva dana,tam negdje u Njemačku - i to on reko isto dobro.I sad - nije to to što to mene neće biti kući samo,nego to i košta.A on mirne duše veli - dobro.Ali. (ko u onoj reklami) to nije sve.Veli on meni jutros - odii pogledaj nešt.Išla ja pogledat - a ono reklama na Ponudi dana - izlet u Italiju na jedan da za sedmi mart - veli - vidi - I to vidi sada mene,dok smo u hungariji bili opsjedalo pošteno stalno - a jeftino se nudi - sto pedeset kuna i osam eura - i ja velim njemu,dok smo tamo kobase s nogu jeli - a znaš kaj - ja budem išla i na to - za taj sedmi mart - a veli on meni - idi.
E,tu smo sada - jeboga,on mene šalje na tri izleta na ho-ruk,i materemi, jedva čeka da ja odem. A to meni sumnjivo ,krajnje.I velim ja njemu - a pokraj nas jeli hurke neka dvojica koja su pred nama naručila po tri komada i jeli su ko da im je zadnje u životu - ma nema veze - ali - čula sam ja njih da su oni te hurke naručili na mađarskom koji ja beknuti osim jonapot neznam - i velim ja njemu - a kaj,ti jedva čekaš da ja odem.Sumnjiv si ti meni,sumnjiv. A veli on - veli - je,sad dok odeš,ja bum si neku dopeljal pa bumo cijeli dan orgijali. Pa je,rekla ja,a zašt me inače nagovaraš da idem,pravi muž bi rekel - nema šanse,nebuš ti nikam bez mene,.....ma tko zna kaj ti radiš doma mene nema, .... i tako ja razvezala monolog,i natovarila ja njemu sumnji i sumnjičenja za dobru pettonku jednoosovinku , i bila bih ja i dalje da se ovaj jedan od dvojice što su pokraj nas hurke tovarili nije nasmijao i na čistom hrvatskom rekao - a baš su dobre te kobase,jeli? Auuuuj brate - što sam usta zatvorila....a onda se počela smijati.Pita on mene - a što se smijete gospođo? Ma što.....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Bolje bi ti bilo da si tu kobasu metnula u usta i šutila :icon_madu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zašto lijeka, ja nisam bolesna. Možda nekad malo trknuta........ništ strašnoga. :(giggle):
 

poljozagorje

Novi član
Tu od
27 Tra 2014
Poruka
5
poruke su duge ko sveto pismo ni pročitati ih ne momre , a pejzaži su zagorski ,ko bajka na dlanu odlični , dobro mi došel priojatel
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Bednja,Trakoščan,Belica,,,,a to kaj pišeš da si mu ga natovarila ,,to si samo podsvjesno maštala da ga on tebi natovari....
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Zašto lijeka, ja nisam bolesna. Možda nekad malo trknuta........ništ strašnoga. :(giggle):
Kada podješ naput,ti lijepo njemu nadji kakvu babu.Po mogućnosti nek bude stara ko najstarija krava,može i koju godinu i starija biti.Ako bi bila Madjarica to bi još bolje bilo.Tako ti kad se budeš truckala u autobusu,moreš biti mirna i spokojna,znaš da je osto u sigurnim rukama,ima ko da ga pripazi a čuj moglo bi se i Madjarskog koja rečenica više naučit.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
poruke su duge ko sveto pismo ni pročitati ih ne momre , a pejzaži su zagorski ,ko bajka na dlanu odlični , dobro mi došel priojatel

JAa u ovoj temi ne pišem poruke.Pišem ono što mi se događa u svakodnevnom životu, a to isto može svatko tko poželi - i to onda ispadne najčešće podugačko.Ti imaš izbora - pročitati to ili ne. Mogla sam ja to napisati i drugačije - ovako - bila sam jučer sa mužem u Mađarskoj i cendarala sam mu kada smo jeli kolbase da će on možda dovesti neku drocu dok ja odem na izlet i ne bude me doma.Eto.Jesi zadovoljan?Sada možeš mirne duše cijeli gornji tekst ignorirati. Ili ga pročitati još jednom i skužiti u čemu je razlika.:icon_e_wink: Eh,sada pišem post - eli ebaj ga,i ovaj je podugačak,jer ti moram objasniti kako stvari stoje. :eek::

Bednja,Trakoščan,Belica,,,,a to kaj pišeš da si mu ga natovarila ,,to si samo podsvjesno maštala da ga on tebi natovari....

Ajd da ti rekne jedno žensko sa iskustvom - malo ljubomore u braku dobro dođe. Ako ništa drugo,a barem partner zna da je onome drugome još uvijek ipak bar malo stalo. kada toga nestane,sve ode k vragu.,

Kada podješ naput,ti lijepo njemu nadji kakvu babu.Po mogućnosti nek bude stara ko najstarija krava,može i koju godinu i starija biti.Ako bi bila Madjarica to bi još bolje bilo.Tako ti kad se budeš truckala u autobusu,moreš biti mirna i spokojna,znaš da je osto u sigurnim rukama,ima ko da ga pripazi a čuj moglo bi se i Madjarskog koja rečenica više naučit.

znaš kaj - znam ja znanje.Nisam ja od jučer.najbolji način da ti muž ostane vjeran je da mu se se namjesti tri loše ljubavnice.Kada proba prvu,misli, ma slučajnost,druga loša - misli - loša sreća. kada proba treću lošu rekal bude - nikada više - moja je žena najbolja. problem riješen. :icon_e_wink:

A imam ja i još jednu metodu - kada tako nekam odem, ja tjedan dana prije ne spremam kuću i ne perem suđe. Pa nek se on usudi dovesti u prljavo koju ako ga nebu sram.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bolje nemoj.
Jer ak se rasrdim povedala budem svim ženama kako se najlakše riješiti lošega muža.A onda ste vi muški nadrapali.

Da reknem? Ma ajd,ak me se već vuče za jezik.:(angel):
Svaka žena koja ima lošega muža i hoće ga se riješiti mora ga samo uvijek posvuda jako hvaliti - pred prijateljicama posebno - ma je dobar - čisti,.pegla.sprema,kuha, suđe pere,nosi kavu u krevet, u seksu odličan - izvanredan je ljubavnik, nikada prljave čarape na razbacuje po podu,ne prigovara kada potrošiš brdo para na cipele i parfeme.....možda se nađe neka glupača pa ga pokupi.......

PS.
Moj ne kuha,ne pere,ne čisti,mrvice su kada jede uvijek i na stolu i pod stolom, čarape i klompe su nasred sobe,cipele posvuda po kući, tanjur iza jela uvijek ostavi na stolu,kavu nezna skuhat,........(malecke - prste k sebi
4252666567.gif
)
 

Najnoviji postovi

Na vrh