• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ne laje pas radi sela vec radi ,,,
stjece se dojam da se ti ne bojis radi njega neg tko ce vise tebe (citaj trpit),,,:eek:: :(wasntme): :(hi):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A-a......
ja sam to napisala samo kao smjernice vama muškima.
Sad lijepo slušajte, onak sa strane, kaj vaše žene pričaju sa prijateljicama o vama - jel vas hvale ili kude.Pa da znate na čemu ste.:icon_lol:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Bobić,neš ti međimurke.......sam meni se čini da kaktiga nekaj čitam između redova u njezinom tekstu......jooo:(call)::(angel):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A šta ću ja,nekad me hvali,nekad me kudi?


Ti si jako zeznut tip - valjda si joj doobar za marvu nahraniti, pa te zbog toga kudi, a................pa te hvali.......jel.....

Bobić,neš ti međimurke.......sam meni se čini da kaktiga nekaj čitam između redova u njezinom tekstu......jooo:(call)::(angel):

ma nema kod mene između redova,vidiš kako je to zgusnuti tekst, niti razmak između zareza i riječi ne zarezujem.....sve transparentno.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Bobić,neš ti međimurke.......sam meni se čini da kaktiga nekaj čitam između redova u njezinom tekstu......jooo:(call)::(angel):

Ak' ja to dobro iscitavam ti oces reci da se ona dela malo grbava,,,:icon_scratch::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E sada ste zločesti.
Protestiram, a bilo bi mi i drago kad bi vas netko klepnul. Ovak -
3356946966.gif
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Jbt,pa klepaju me svaki dan pomalo,sad žena,sad inspekcija,sad poreznici,sad policija......a ja više nemrem nikoga klepnuti.....:(rofl):
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Jbt,pa klepaju me svaki dan pomalo,sad žena,sad inspekcija,sad poreznici,sad policija......a ja više nemrem nikoga klepnuti.....:(rofl):

kaj si ti vec u tu fazu dosel,,,
tebe onda ni zena nema vise kaj faliti,,,:(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Zašto lijeka, ja nisam bolesna. Možda nekad malo trknuta........ništ strašnoga. :(giggle):
Hočeš reči plavuša :(angel): :(sweat): :(party):

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=5sdEj3kBCTc[/YT]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Možda i bolje :(whew)::(whew):
Valjda šteka jube tube

Samo nemoj ti meni ovoga staviti :(giggle):

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=YuLRiIDeRqU[/YT]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ajmo onda ovak.
Malo je duže ali odmah prvi prilog u ovoj epizodi.

Ne po prstima
1453687176.gif
1453687176.gif


[YT]https://www.youtube.com/watch?v=67Be_h0clew[/YT]
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
To pogledam dok dojdem doma - sad kupanje, sva sam znojna iz plastenika došla, a onda jedna ugodna obaveza.
A ti se pripremi ak misliš da te bum imala zašt klepnuti - di te najviše boli, po ritici? :icon_e_wink:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Priznaj da (ako se nisi našla) si se barem nasmijala :icon_wink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nasmijala sam se od srca,, kako nebih, ali ja ti tuđe dečke i muže ne gledam - zaebala me dioptrija,slabo vidim pa nema koristi.
Ali bum ja tome doskočila,imam uputnicu za oftomologa - - osamnaestog kolovoza su mi dali termin. A kad dobim naočale sa većom dioptrijom - materemi gledala budem sve oko sebe na sto metara daljine. Jer drugo mi, osim gledanja, više neide.:(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh