• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Očekujemo iscrpno javljanje iz Italije ,johabice dali je to opet nekakvo cvijeće u pitanju ili stručno putovanje,kako god,pazite se onih digića.A za pusice ,tko zna,možda padne susret i negdje prije jeseni,svijet je mali,:icon_thumright::icon_thumright::8)::8)::8):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Druge nedjelje sam ja u Italiji - baš se veselim. U Padovi još nisam bila. @labavi,za drugu nedjelju iznad Padove postavi sunce, ali ne prejako. Ako bude prevruće,tužila te budem @Ajkuli i on te bude nalemal po guzi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
a gle - ovaj auto te još muči, a MUHAČ??????????????

Priznaj da si se našel..... bar malo.......makar i u donjem djelu........:icon_fU:
Nema, kad mešter zapne šarafi pucaju, a gde nebi šavovi :D:

U donjem djelu ima dizalica ista ko i moja.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šta je majstore, di bi se to ljutio na svoju prijateljicu,a?
A da samo znaš kako sam zločesto uživala dok sa lijepila onu sliku.

Muhič, muhič - muhič, a jesam te, ha? :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Jao kad se ja zumbul sjetim kad me mama šišala na lonac ,kad me tata po prvi puta bacio s balkona ,kad me deda zabacio umjesto mamca u rijeku ,kad me baba po prvi put ispekla s kuhanim vinom i kada su me brača tukla samo zato što sam klempav ,e to su bili dani .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma da - kratko traje, ali zato dok traje prekrasno miriše.
Ma bude on opet oživio - sve što je dobro kratko traje,ali i iz pepela opet ustaje.
@zumbul,materemi, ovolko te cijeli forum nije nahvalio kolko sam te ja sama u jednom postu.
Ak mi sad ne stisneš zahvalu, bem mu sunac,dobil budeš negativne kritike.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bili moj muž i ja na sajmu - moj prijatelj @Ajkula

20150322_124919_zpsf4bqmdzf.jpg
[/URL][/IMG]


Ovdje sam zalijepila sliku, a njemu sam zalijepila prijateljske puse.

Onda sam bila tamo di su bili nekli forumaši - nakon dugo vremena sam popričala oči u oči sa par dragih ljudi - @farmervg, kak js smršavil ,sad si ko dečkič,skoro da te prepoznala nisam.....ma svi se nekako prom ijen ili, a vidjela sam da se i mene nekak čudno gledalo.

A u subotu moj muž bio u Samoboru, a imam ja jednog dobrog prijatelja odonud @puknutog, pa on iskoristio priliku i poslao mi nešto što ja jako volim -

20150321_154818_zpsyczaqjfa.jpg
[/URL][/IMG]

A jesam bila prasica - je da sam mu rekla hvala, ali sam ga za kapučino pitala - a kaj, nije bilo kapučina kokos - bijela čokolada? :biggrin:
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Još da si sliku okrenula,zaboli me vrat od iskretanja.:icon_mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tako mi je lakše stajati,tu su me već poprilično boljele noge - manji je pritisak sile teže tako.:(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Bili moj muž i ja na sajmu - moj prijatelj @Ajkula

20150322_124919_zpsf4bqmdzf.jpg
[/URL][/IMG]


Ovdje sam zalijepila sliku, a njemu sam zalijepila prijateljske puse.

Onda sam bila tamo di su bili nekli forumaši - nakon dugo vremena sam popričala oči u oči sa par dragih ljudi - @farmervg, kak js smršavil ,sad si ko dečkič,skoro da te prepoznala nisam.....ma svi se nekako prom ijen ili, a vidjela sam da se i mene nekak čudno gledalo.

A u subotu moj muž bio u Samoboru, a imam ja jednog dobrog prijatelja odonud @puknutog, pa on iskoristio priliku i poslao mi nešto što ja jako volim -

20150321_154818_zpsyczaqjfa.jpg
[/URL][/IMG]

A jesam bila prasica - je da sam mu rekla hvala, ali sam ga za kapučino pitala - a kaj, nije bilo kapučina kokos - bijela čokolada? :biggrin:
baš ste slatki,bucmasti,matere mi da sam mogao iči ova slika bi bila upola "lakša":icon_pidu::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma daj, ja imam baš lijepe zglobove, a i noge su mi lijepe, samo ne izgledaju tako, ali to je samo krivi dojam - zapravo nesmiješ previše detaljno gledati i sasvim su ok. I zglobovi i noge.:(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh