• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Eto vidiš kako se čovjek uvali sam u nepriliku.:(rofl):
Ja sam našemu već prije rekla da baš u crkvu ne hodam,ali vidim ja da je on zadovoljan dok vidi u mojoj dnevnoj sobu na jednom zidu raspelo a na drugom jednu sliku Krista.......ipak smo mi katolici po rođenju, a tako se i osjećamo. A da smo nemarni - jesmo, jel......
znaš da sam ja sklon uvaljivanju u neprilike......a ćuj i kod mene ima i raspela i svetih slika,a i u crkvu idem(Božić,uskrs,vjenčanja i sl),pozz:icon_hang:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Meni nekako više odgovara mir i samoća. Zavalim se u misli i prazgovaram o onome što treba.:icon_weed:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Eto vidiš kako se čovjek uvali sam u nepriliku.:(rofl):
Ja sam našemu već prije rekla da baš u crkvu ne hodam,ali vidim ja da je on zadovoljan dok vidi u mojoj dnevnoj sobu na jednom zidu raspelo a na drugom jednu sliku Krista.......ipak smo mi katolici po rođenju, a tako se i osjećamo. A da smo nemarni - jesmo, jel......

Reci ti njemu da ne odlaziš u crkvu jer se bojiš da se ne sruši od silnih grijeha.
Možda misliš da govorim gluposti, ali ujakova punica ti je ušla tak jednom u crkvu gore u Sv. Jurju....ne moram ti govoriti kaj je dalje bilo....:(devil):
Sad je pop dal ugraditi grijehometra na ulaz.....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ne znam kako kod vas,ali kod mene se je prije 20 godina navečer ,što bi rekli tuklo iz svega raspoloživog pošto je bilo objavljeno da su nas Švabe priznale,nebo je bilo ljubičaste boje,tako nije bilo ni za novu godinu,hihihi,ja bacio one dvije zelene 52 ,joj kako su se prozori tresli,mlado a blesavo joj koja je to bolna kombinacija bila:icon_anal::icon_anal::icon_anal:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma man se popova,ja u duhu teme,popa vidim svaki dan kad proleti 120 na sat pokraj moje kuće,:icon_rofl::icon_rofl:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Baci mu čavle po cesti pa se neće više tako voziti :icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jos samo treba da se i pop na onom dijelu @ajkuline ceste sj...e uz sve one koji su se jos samo pop fali:eek:::eek::
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Baci mu čavle po cesti pa se neće više tako voziti :icon_rofl:

Kolega nej bedastoce pisati kaj ak te poslusa, de bumo drugega nasli vidis da se ovi kaj su stali guraju v politiku.

Nego da si ja bar malo olaksam dusu tu zvami jer mi se ovo jos ne desilo.Svako leto za bozic zemem pri coveku zivoga bora,stitim prirodu pa ga lepo posle presasdim il na vrtu il na sjenokosi blizu mesta.Ovu letu odlucim se za senokosu posto sam tam posadil vec neke dreve i dva bora . Nadam se v penziji tu uzivati v hladu vec sam i cev za pumpu tu zabil ,voda je na stiri metre dubine posto je blizu Drava. Dojdem na zemlju te idem glet kak to napreduje zbog stete kaj mi delaju zekani i srne al nega bora od lani.Prasec prokleti ne da ga drezal nego fino otkopal i disel znjim, tlak mi zrasel i dobro da je bila kcer i vnuk zmenom pa sam se malo suzdrzal psujuci.Del sam novoga v staru grabu nadajuci se da nebu grom dvaput v isto mesto vdrapil.:icon_axe::(devil)::icon_scratch:
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Eto, barem znaš da je i on ekološki osvješten :icon_madu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pravednijeg čovjeka ja od muhača nis vidjela. Bravo muhač - nauči ljude redu.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj čega sam se danas sjetila - moram reći, ali budem samo ukratko, još se mogu tome nasmijat iako je prošlo tridesetak godina.
Prodavali mi krumpire na Trešnjevki, imali smo onda jednog tamiča, onog malo dužeg,, produženog, ma se više i ne sjećam kolka mu je nosivost bila,ali znam da smo ga tovarili tri tone, a šta je onda bilo tri tone krumpira prodati u jednome danu - rješavalo se to do popodneva,a u danima zimnice i prijepodne još, pa se onda brzo, ako se ranije prodalo jurilo doma, tovarilo još jednu turu i predvečer, dok je opet počela dobra trgovina već bilo na mjestu i nastavilo sa poslom. Bio je petak,mi svi poredani ko i obično, trgovina bila odlična, svima nam je dobro išlo, ali susjedu ispred mene najbolje od svih.Već oko pol deset ujutro on je bio prazan i žurno je pozatvarao stranice, spustio i pokopčao ceradu, a onda otišao u tržnicu oprati se malo, pa će kući po drugu turu..A gledam ja u njegov kamion sa stražnje strane, gledam, i nešt mi sinulo. Ošla ja do drugog susjeda, jednog zagorca, i pitala ga ja - jel imaš ti dizalicu u kamionu. Imam, reko on, a šta će ti. Pa ,rekla ja njemu - šta veliš da dignemo ovome ispred mene zadnji kraj u zrak, pa da vidimo šta će se dogoditi. Skužio je odmah šta mi je na pameti bilo.Smijao se ko konjeto, ali, reko, nećemo njegovu - ovaj nije zaključao kabinu kada je otišao, budemo uzeli njemu. I uzeo mu on dizalicu iz kabine, i digli mi - e sad se ne sjećam više jel je smjestio pod diferencijal ili kako, ali učas su oba zadnja kotača bila u zraku - ne previše, tamam da se fino mogu slobodno vrtjeti.A onda smo čekali. Ne dugo. Začas se susjed vratio, išao je brzim korakom, nama mahnuo,uskočio u kamion, mi smo za njim vikali - sretno - a onda se pravili dalje nezainteresirano.Upalio je on motor,čulo se ono krc ko što se uvijek čuje kod tamiča dok ga gurneš u prvu,čulo se dodavanje gasa,ali se autič nije mako sa mjesta. Gas se pojačao, ali je kamion i dalje stajao na mjestu. Onda gas do daske - opet isto,kamion niti makac,a zadnji kotači se okerču ko ludi. Nakon nekolino pokušaja turiranja dečko je odustao. Mi smo se zainteresirano odmah skupili oko njega dok je on u kabini podizao poklopac i zagledavao na sve strane.A onda je uzašao van. Počeo je obilazak kamiona. Dizalicu je spazio dok je išao prema zadnjem kraju i usput pregledavao kardan. Kak smo se pravili nevini - mislim da je po tome skužio tko mu je smijestio jer se se svi drugi smijali osim nas. Više se ne sjećam kako je skinuo dizalicu,ali znam da ju je najprije odalamio nogom - mislim da ju je izbio, pojma nemam, ili je spustio, ali znam da je dizalica ostala tamo dok je on konačno otišao kući - nije skužio da je njegova.Vratili smo mu je preko posrednika. Nismo mu išli blizu par dana......
 

Najnoviji postovi

Na vrh