• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Gde ima vatre ima i dima. Vidim dole ručnike ....., a on u planine, mora da je voda hladna :icon_wink:

Prekrasna okolina :icon_jook:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Daj mi nemoj reći, kakva sam ja to velika ženetina, pa onda sam imala manje kila nego sada, bila sam deset godina mlađa, bila sam fajna i zgodna, žena u najboljim godinama.
>Dečec, bum te klepnula, pazi se.:(rofl)::(rofl)::(rofl)::icon_rofl::icon_rofl:

Hehe, krivo ste shvatili, ili shvatila, ovdje na forumu mi je ljepse govoriti starijima ti..
Ja sam mislil na tvojeg muza, Josipa, dok ga je zamjenska odvela frizeru da ga osisa, onda dok je bil gotov imal je bas zenskastu duzu kosu, pa se meni iz daljega ucinilo da je to nekakva velika zena.. :icon_rofl:

Kakvu ima sad frizuru, jer ona duga mi se nije bas svidala, (nikaj zamjeriti).. :D:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ima kratku, ne prekratku, onak, da mu tek malo pokrije vrat.

Pa naravno da smo na ti, ovo je forum, a i ja nisam baš tolko stara - je da bih te mogla nalupati po guzi, ali čist iz fetiša.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

A joooojjjjj......prsti brži od pameti.....:icon_rofl::icon_rofl:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Muhač, danas je baš ovako bilo, al sam prekjuče, isto bio gore kraj rijeke, nešto me bilo krenulo, dobrano se popilo, da ne spominjem broj:mad::(da kome ne pozli),
zato ovih dana apstinencija, već dva dana, možda je i dosta???:icon_jook:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
A ima kratku, ne prekratku, onak, da mu tek malo pokrije vrat.

Pa naravno da smo na ti, ovo je forum, a i ja nisam baš tolko stara - je da bih te mogla nalupati po guzi, ali čist iz fetiša.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

A joooojjjjj......prsti brži od pameti.....:icon_rofl::icon_rofl:

Jesi, jesi, stara, džaba se tješiš, a za 20 dana ćeš biti još starija,:(rofl):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sad si ubit, neotesano stvorenje, stari deda i stari zmotko.
A jesi mi ti mlad - dva dana mlađi od mene.
Stara rit.:icon_axe:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ne obmanjuj javnost ( fali jedan dan, da bude mjesec), kolko je to samo dugo u životu, kad je on kratak( mislim život), da ko šta drugo ne pomisli.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E da i ja sam danas gledal Johabicu na TV-u :D:

Strašna žemskinja si, a muž ti je teška ljudina!

Nego, kaj ozbiljno da je to snimano prije 10 godina?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Uh, dobro je da nije obrnuto.

A jel piše tamo - Sonja 44? E, sada lijepo pogledaj na mom profilu godinu mog rođenja......
Je vidiš?
Aeee..........:eek::

Muhač, sad ti -

rekni mu da sam ista ko pred deset godina. :(rofl)::(rofl)::(rofl):
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Nakon Pazina krenuli mi do Brijuna -

20150503_161618_zpsczejy6nd.jpg
[/URL][/IMG]

20150503_132204_zpswwamdngo.jpg
[/URL][/IMG]

jel ovo Fažana,nekako mi se čini poznato?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je, čini mi se da je Fažana. Nisam sto posto sigurna jer sam u tome kraju bila prvi puta, zapravo sam do Poreča samo da sada došla, dalje ništa, ali se sjećam da smo prošli kroz Fažanu. A došli smo netom prije polaska broda, pa sam na brzinu uletjela u turističku agenciju kupiti karte, tako da i nisam razmišljala gdje smo. Bio je to jednodnevni izlet bez plana puta, onako, gdje nas kotači odnesu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Stanem,ugasim auto (jer se tu fakat dugo čeka vlak) i vidim da ide vlak prema meni kad odjednom se rampa digne,halo??

11822765_389186061279177_4981602813849951482_n.jpg
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Ali crveno još svijetli..to je znak da ti uređaji nisu 100% pouzdani, ja jednom prošao preko pruge s istim rampama, a vlak samo da mi nije očešao guzicu auta..naravno rampa gore a ni semfor nije radio..zato OPREZA nikad dosta.
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Je, čini mi se da je Fažana. Nisam sto posto sigurna jer sam u tome kraju bila prvi puta, zapravo sam do Poreča samo da sada došla, dalje ništa, ali se sjećam da smo prošli kroz Fažanu. A došli smo netom prije polaska broda, pa sam na brzinu uletjela u turističku agenciju kupiti karte, tako da i nisam razmišljala gdje smo. Bio je to jednodnevni izlet bez plana puta, onako, gdje nas kotači odnesu.

svake godine šetam po toj rivi i jedem sladoled desetak dana :icon_fU:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bah, ja sam kupila tamo sa lijeve strane kada ideš od broda, posljie onih kafiča , odmah preko mora, kuglica sedam kuna -. zapravo imali lopatice - mala pet, veća sedam, i ajd, nije neki ali bio podnošljiv za polizati. A lopovi, neće ti promjeniti novce za parking, nitko, skoro smo zbog toga zakasnili na brod. Muž otišao mijenjati i kupiti parking kartu, a ja po brodske karte, i onda smo trčali i mahali - nemojte nas ostaviti.Zapravo smo htjeli pogledati uživo pulsku arenu, ali je bilo već kasno pa smo se predomislili i to ostavili za slijedeći puta.
ja ne mogu nikamo na deset dana, niti na pet ljeti - dan, dva, tri.....plastenici ne trpe dane bez gazde, . Ali šta da velim - obalu poznajem jako dobro, u većini mjesta sam bila ili ih samo usput prošla, jedino su mi otoci ostali za razgledati.
Trenutno mi je najveća želja Kopački Rit. Nagovaram muža već dvije godine odkako smo se vozili u tom smjeru i prošli ga, ali on se nećka. Možda uspijem bar na jedan dan.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Muhač, sad ti -

rekni mu da sam ista ko pred deset godina. :(rofl)::(rofl)::(rofl):
Ista, godine jesu ....... možda stotinjak bora više ali u globalu preslikana.
Znam kaj me čeka ali :(angel):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E @željkič, za ovo imaš tri pive akloholke i jednu kokakolu. I pusek na nosek.

A ti @muhač, ubuduče ima da skidaš naočale dok si blizu mene.
Ebo te vidovitog, tebi pak baš ništ ne može promači. :fiery:
 

Najnoviji postovi

Na vrh