• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ajd, sa djecom pričekaj , stani jedno godinu dvije da malo odahnete od buđenja i ustajanja noću, ali sa seksom nemoj. :(giggle)::(giggle)::(giggle):

Nisam ni ja mislio, što ti misliš, ja sam mislio da se neostane samo na curici, kad se steknu uslovi da se nađe i braco, pa opet nekad još pokoje.
Bijela kuga hara na ovim prostorima.
:drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
20150829_180617_zpsploolmih.jpg
[/URL][/IMG]



20150829_183302_zpsbawcvxdc.jpg
[/URL][/IMG]

20150829_195026_zpsxukdxxfn.jpg
[/URL][/IMG]

20150829_193154_zps1zjg1kcw.jpg
[/URL][/IMG]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Još jednom johabice SRETAN ROĐENDAN,prekrasne slike ali jedno pitanje,gospođa na prvoj slici dali je to mama
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne, to mi je prijateljica, starija je od mene desetak godina, ali je veoma draga žena .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Johabice ali ono u staklenim zdjelama je taj famozni pire od Međimurskog kalampera,a kolači su bili vidim fantazija,mljac mljac.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da, da, to je pire i tamanio se jednako kao i janjetina. :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A ja pomislio da je na pladnju ptica prasica,nadam se da je ostalo torte i za danas
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Sve je ok, i cvijeće i torta, al fali, bogami fali!!!!
Đe je ples, onaj rođendanski????:icon_twisted:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
P1010374.jpg

P1010373.jpg

danas se malo bilo kraj rijeke, odnosno dođe kraj jezera.
Košto moj prijatelj Đole kaže,
"nekom Drina lijevo teče
Nekom Drina desno teče"

Al košto neko reče, danas su nam "bili kratki štapovi"
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
E kolega sad me ti podsjeti na moj godisnji.Bilo to sredinom augusta po onoj najgoroj vrucini,peco ja s bivsim majorom(JNA) na moru (Kremena,prije Neuma) al nece da grize.Stajali mi budale dva sata na onoj vrucini i jos tome okrenuti k suncu,ja ulovio dvi sitne a Major jednu.
No navece jad,izgori ja,ladi vodom al dzabe,zaspa nekako.Drugi dan vidim nedaleko nas ronioc,imadu mu peraje mozda metar,izroni on s onim kavezom sto se ribe facaju al slabo nesto.Izvadi on jos dva a u jednom samo struce kruva i vidim stavlja opet po 7,8 struca unutar te ih odvlaci u dubinu.Saznah da se zove Pero te ja njemu odbrusih:Ejebiga Pero kako ce meni da grize kad ih ti ranis kruvom.
Nasmija se on te nako prijateljski kaze:Ma nije to,vrucina je pa riba otisla u dubinu vidis i moje vrse nesto slabo.
No dogodine zajebat cu ja njega,uzet cu umjesto stapova vece peraje nego njegove pa zavirit u te njegove kaveze.

ps.molim samo boga da nije preduboko:icon_blackeye:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Netko se lijepo proveo, a bosanče?.
Šta si upecao, skušu, srdele, brancine? Nisu u ribarnici imali šarana ili soma? :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
E

el pibe

Guest
nermine pri nas se veli kad neko ide u ribičiju ak si je zel sapun sa sobom.Kad pita: A zakaj sapun?Onda mu veliš:Zato,da si opereš ruke kad buš drek ulovio:eek::
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mi smo godinama lovili ribe, onako, otišli na Muru, nabacali štapove, na dubin sko, gore povješali zvončiče i čekali da zagrize. Bilo mrena ko u priči, i od dvije kile se znali komadi zakačiti.
Onda počelo to ribočuvarstvo, kazne velike ako te vlovi, i veli moj muž - idem ja na taj ribički, položim tečaj, uzmem dozvolu i bumo mi to legalno. I prošle godine ulupa on šestopedeset kuna - a s time da je to bilo ispod cijene kao nešt preko veze sređeno, i postane on legalni ribič doživotno sa dozvolom za tu godinu, i ajmo se mi spremimo lovit ribe i malo se uz obalu izležavati.
Prvo smo autom uletjeli u duboku raskvašenu vodurinu i blaturinu nekoliko kilometara od najbližeg ljudskog bića, i pet minuta se naprjed nazad pokušavali izvući - ajd pa smo nekako, Onda došli do obale, i prvo dok sam vrata otvorila - bilo ljeto, triestinešt u hladu, normalno kretki rukavi i kratke hlače - bande komaraca su se sjurile na mene takvom žestinom ko da su započeli treći svijetski raT A JA SAM IM NEPRIJATELJ DRŽAVE nO. 1 - JEBOTE, TO NISI VIDIO PET CENTIMETARA ČISTE KOŽE - JEDNOG KLOPNEM, ŠEST USMRTIM, A DRUGIH DESET SE ISTOG ČASA ZALJEPE ZA MENE I VEĆ ME CICAJU BRŽE I JAČE I USRDNIJE NEG MOJA DJECA DOK SAM IH DOJILA.,
O bem ti velka slova, sad me bude moderator klopil jer budem zločesta pa ne budem ispravljala. Može me ubost u guzu, baš me briga.
Je, to s komarcima, ispili su me tolko da bi mi bila dobro došla jedna dobra transfuzija od dvije booce i jedan normabel da mi smiri ljutnju zbog toga. A vlovili nismo ništa. N I Š T A!!!!! Niti tog dana, a niti cijelo to lijeto što smo išli. Niti nešto za keder čak! Ko da smo pocoprani bili, materemi, za tih šesto pedeset kuna mogla sam cijelo ljeto kupovati ribe i bilo bismo se riba najeli ko mali praščeki.

Ribarnica je zakon.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Pibać,ja inače nepecam, nemam ni štapa, i ovako odem samo zbog prirode, da uživam,
društvo su alasi, ranom zorom su nešto malo upecali, a poslije nam je trebo sapun.
 
E

el pibe

Guest
Ja ove godine nisam bio niti jednom u ribičiji:(Ma naravno nije ni bitan ulov dobro je malo otići u prirodu i odmoriti uz udicu.Malo sam zapostavio tradiciju.Ali možda bi mogao ovih dana.Tužno je to,imam pet minuta pješice do rijeke Sutle a nikak ne stignem.
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
moj stari čim ima vremena ide na štuku,evo sad je mene ostavio da cijepam i uvozim drva,a on u ribičiji :icon_evil:
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Da se pohvalim jučeranjim danom. Odlućila moja famili da idemo malo do moje mame i očuha u Petrinju. Jutro 9h, napuštamo dvorište, put Sisak tamo če moja madam obavit šoping dok ja čuvam limaće. Interšpar, Muler, Konzum, i pravac Petrinja, prvo me murija halta jer se vozim 65 od dopuštenog 60, pa me cijepi. Stižemo kod mojih, tamo doćek, piva hladna i taman pećene kobaje, da mi dušu izljeći od šopinga i plavaca. Da skratim, tako me nagovoriše da putujemo u Taborište (selo kraj Petrinje) jer ima tamo kao ranč s životinjama, i jest ljepo na brdu, sve u drvetu. Klokana, jelena, ljame, zečeva razni, pony i još hrpa tog PITOMO.
17h polazimo kuči, jedan zavoj, drugi i crče auto više ni makac. Mrak polako pada, a ja nemam ideje što napravit. Zovemo vuču da nas odbaci bar do Petrinje i još nam đabe jer je žena član HAK-a, i tako oni dolaze za sat vremena. Ženu i djecu sam poslo u stan kod mati, a ja i šogor ostajemo kod auta.
Najbolji dio priće što dok čekamo vuču kraj nas prošlo minimalno 35-40 vozila, a ja dignuo haubu i izbacio nogu reko "možda" se upeca nešto. Ma judi moji da je netko bar pito jel može pomoč (nemože) makar radi reda. Dolazi vuća lik nadrkan, ko na ku..c nasađen jedva se sporazumili kud bi ja, dolazimo tamo, naguramo auto na slobodno mjesto i kod mati na kavu. Očuh velikodušno ponudi auto da idemo kući, ajde rekoh idem samo vidjet sad na svijetlu možda što otkrijem. Mrdnem ovaj-onaj kabal ko tele gledam pod haubu kadli auto kresne. Krečemo domu svome napokon u strahu da opet ne zakaže, putem 5-6 puta zakašljo ali napokon 22h ulazimo u dvorište. Nikad sretniji nisam ulazio u dvorište.

Eto tako prođe moj vikend na izletu...
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ja sam danas krenuo sa grabljama da grabim neku djetelinu za svinje. Zaustavi me susjed i kaže mi ovo je od tvog tratora.
44e21486be6a2682f28eb11bbbd3c6d5.jpg

I vidi, stvarno jest.
19668eb64018e0680506b6fca9d8044e.jpg

I sve je to ok, samo što je to izgubio moj pokojni otac pred kad sam ja bio mali pred +20g.
 

Najnoviji postovi

Na vrh