• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Vidiš kaj je kvaliteta.
I nakon 20+ godina, izgleda k'o novi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Definitivno je ko novi, ja znam ko bi mu poklonil specijalno mjesto u kolekciji suvenira.
Zoki, kolko penez za njega?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eeeeee, danas će se u svakoj kući dogoditi nešto........danas će padati puse, zagrljaji, padati će se na leđa :(giggle): smiješak od uha do uha, nebu danas namrštenih lica, poklončići, bonbonjerice, cvijeće, , sve bude danas u svečanijem ozračju nego je neki drugi običan dan.

E pa svim Valentima i Valentinama sretan imendan, a svima nama ostlima i njima skupa s nama sertan Dan zaljubljenih i onma koji se tako osjećaju, i mrgudima koje netko voli a oni ne i onima koji ne vole ali netko voli njih.

Šta ste svojim voljenima danas dali? Cvijeće, pusu, ili samo smiješak i pusu, ili samo pusu? Ma bilo šta je ok, samo da su se okice zacaklile i toplina sjela na dušu.


Ja sam dobila ovo -




A šta sam dala nemrem pokazati, a bome niti nemrem reći.
icon_redface.gif
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
I ja se pridružujem čestitkama!:icon_syda::icon_syda:
Bome i ja sam bio darežljiv,(pomuzo krave sam, i ......:(blush)::(blush):)
 

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
A moja "Princeza" baš nije bila oduševljena...Komentar bi išao nekak ovako:Kaj sam ja tebi rekla,konkretne stvari,konkretne!Kaj sam ja krava da budem jela lišće!!!Zašto je čaša prazna!?
 

Prilozi

  • 2016-02-13 17.31.45.jpg
    2016-02-13 17.31.45.jpg
    45 KB · Pregleda: 92
  • 2016-02-13 17.32.03.jpg
    2016-02-13 17.32.03.jpg
    41.9 KB · Pregleda: 84
  • 2016-02-13 17.32.09.jpg
    2016-02-13 17.32.09.jpg
    42.7 KB · Pregleda: 79

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
E baš mi je krenulo ovo Proljeće..... Kresnem kultivator "na zub" nakon zimskog stajanja. Krenem frezat i nakon 10 metara crko iznenada. Nema struje na kablu :( .
Danas upalim flaksericu, drmam po travi vuru vremena, naleti neki tip i pita me za smjer kud bi išel. Ugasim flaksericu i više ju nemrem kresnuti. Nema struje na kablu :(devil):...... Prvi put nakon 20-ak godina je krepala. I sad moram mazat ruke .
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Sad buš lakše skužil zakaj sam ja pokrenul temu pripreme strojeva za sezonu - kak' si ih pripremil (ili nisi) tak' ti se strojčeki odužuju.
Malo te zafrkavam, ali hebiga istina je :icon_super: nemoj se sad nafuriti i duriti :icon_blackeye:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Bog bi me kaznil da se nafurim na istinu !! Da sam ih pripremal i nisam, al mi reci kak sam ih trebal pripremiti na to kaj su mi sad napravili !? :confused:
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Zgzac kako te krenulo sledeci je laptop a kako onda da raspravljamo o vaznim stvarima bez tvog prisustva :icon_weed:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ne copraj !! Ak on rikne, moral bum se posvađati sa sinom zbog velikog computera.... Il se bum patil sa mobitelom i radil pravopisne greške.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
E baš mi je krenulo ovo Proljeće..... Kresnem kultivator "na zub" nakon zimskog stajanja. Krenem frezat i nakon 10 metara crko iznenada. Nema struje na kablu :( .
Danas upalim flaksericu, drmam po travi vuru vremena, naleti neki tip i pita me za smjer kud bi išel. Ugasim flaksericu i više ju nemrem kresnuti. Nema struje na kablu :(devil):...... Prvi put nakon 20-ak godina je krepala. I sad moram mazat ruke .
Da ti bude dan usran do kraja:
Opomena za zgzac: radi pisanja u krivoj temi.
Ovo spada u Slike, nezgode, lomovi :icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh