• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajde, ti si još mlad i malecki, pa ne znaš - ja sam milo i drago stvorenjce i ima da mi se to vjeruje na riječ.
Inače bude netko imal poplavljene prstiče sto posto.
Ovo je prijetnja. Teška.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Jo pa ja to u pozitivnom smislu(što starija to bolja) a za ovo mlad i malecki zbilja ču morat platit kapučino:(bow):
 
E

el pibe

Guest
Budem i ja nekakvu izreku napisal.Najbolje sviraju (stare)usvirane violine:(nod):A sad nek si to svaki tumači kak hoće.Da nebute rekli da sam brezobrazan:eek::
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No i gledaj sad - kako ja neću biti uobražena. Dok ovako gledam i čitam kak me hvalite odmah bih se udala za sebe. Kak sam dobra.........:icon_mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nisam ja kriva. To ste vi od mene napravili. Ja sam uvijek bila svijesna svih svojih grešaka i mana, ali vi navaliste brate sa pohvalama pa se ja predomislila. Sada vidim samo ono kaj mi paše.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Pošto sam naslov teme govori o događanjima u životu,ponosno se želim pohvaliti da sam jučer postao Tata po prvi puta curici teškoj 3230g i dužine 50cm.
Mama i kćer su super i sve je prošlo u najboljem redu,i moram priznati da se osjećam kao nikad u životu :)
Prisustvovao sam porođaju i definitivno jedno neopisivo pozitivno iskustvo!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Čestitam kolega nek je živo i zdravo :drink::drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma bravo Tata, uživaj u svom novom statusu - dogodilo ti se nešto najljepše što se čovjeku u životu može dogoditi. Svako dobro djetetu, tebi i tvojoj supruzi. Nek ste svi sretni i zdravi.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Čestitam komer. Dobil si jako lijepi razlog i poticaj za nove poduhvate u životu. Uključujući seku ili bracu (samo pričekaj da se žena malo oporavi). Nema veće radosti u životu od rođenja zdravog djeteta.
Najvažnije je da ste svi zdravi i sretni.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Hvala svima od srca.
Jučer baš velim ženi,sljedeći put idem na porod opet,ali kao asistent,ne samo promatrač,pa je rekla "nemoj mi baš porod već spominjat"...
Nek su one meni žive i zdrave,a kada dodju doma,opet bude mladi tata mazio i pazio,ali ovaj put obje curke :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Komer, iskrene čestitke stižu i iz Bosne. Puno zdravlja i sreće, i nemoj sad stati.


Ajd, sa djecom pričekaj , stani jedno godinu dvije da malo odahnete od buđenja i ustajanja noću, ali sa seksom nemoj. :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh