• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Johabice mozda bi bilo bolje da nisi stavila sliku sebe i kceri(ako je) jer je ufff!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajme....:mur:...... .ja nisam ona sa cicama.
A niti kćer nije ona sa cicama.
A niti kćeri tu nema.
A prijateljica je rekla da mogu sa slikom u javnost, pa na oceanu smo, na noćnom kupanju.
Ajme.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Budemo onda odgovorili stručno ,johabice ovo je baš kvalitetna slika sa noćnog kupanja,eto ,da stručnije ne može bolje.:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ajkula je uspio strucnije odgovorit mene je zblesiralo:(rofl)::(rofl):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula, evo, nek uče od tebe mladi naraštaji..:icon_rofl:

A kulturne spomenike no coment, jel?
401528974.gif
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ja mislim da "oni tam" još dolaze k sebi od ovih albinaca kaj su im išli u pohode...:icon_rofl:

...a spomenike nisam vidil...:(devil):, bem mu miša Jo, znaš da su spomeniki na groblju!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ajme....:mur:...... .ja nisam ona sa cicama.
A niti kćer nije ona sa cicama.
A niti kćeri tu nema.
A prijateljica je rekla da mogu sa slikom u javnost, pa na oceanu smo, na noćnom kupanju.
Ajme.
vidiš kako kut gledanja promjeni percepciju

i koji meridijan istočnije od zaklete borovnice promjeni boju


a treba se reči , gdje ima cice ima i pice
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Daj naj @Darijus.
Albinci su tamo moneta, pogotovo u unutrašnjosti. Pa mogla sam se udati na prvu, drugu, sedmu i devetu tam.:icon_rofl:

Kak nisi videl spomenike - to su kulturni spomenici, iako sam vidjela i katoličko groblje, a imam i katoličku crkvu sliknutu.

Inače, na plaži smo bili smo četiri dana, sve ostalo smo proputovali po unutrašnjosti zemlje, sve do planinskih plantaža čaja.

Evo, preporučam onima koji žele doživjeti Šri Lanku i način života ljudi tamo - imaju prilike za tri mjeseca otići tamo.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
vidiš kako kut gledanja promjeni percepciju

i koji meridijan istočnije od zaklete borovnice promjeni boju


a treba se reči , gdje ima cice ima i pice


A rekla moja prijateljica Vinka - cice mogu na sliku, guzu briši. Ko da je znala u čem ćeš više uživati.
I ja joj udovoljila. Reci mi hvala. :icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa jesam - prekrasnu plavo - bijelu mornarsku majcu i plave tamnoplave kratke hlače - plavije od borvnice. I novu frizuru sa smješkom od uha do uha.
Sve ti se to lijepo vidi.:icon_rofl:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
A rekla moja prijateljica Vinka - cice mogu na sliku, guzu briši. Ko da je znala u čem ćeš više uživati.
I ja joj udovoljila. Reci mi hvala. :icon_rofl:

Mora da joj je zadnjica ko u Štajerskog konja:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mora da joj je zadnjica ko u Štajerskog konja:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

Pa i je......a još je i razvedenica.:icon_wink:

Trebala si i ti pokazat ko i prijateljica :(rofl)::(rofl):


Ima tamo ne jednome forumu tema - "Deset minuta dnevno gledanje u velike cice produžuje život".
Moje imaju kontraefekat, a ja sve vas ovdje na forumu veoma volem, a i nema smisla da svaki čas na forumu skupljamo lovu za vijence i hodamo po sprovodima.:icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma ti zato neces pokazat da mi nebi duze zivili nek da nas se prije rijesis:icon_axe::icon_axe:
 

Najnoviji postovi

Na vrh