• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Johabica meni se mota po glavi Zelena tržnica iz onih godina i jedna zgodna plava kod kamiona ČK xxxxx ako se ne varam jedan kolega je kupoval krumpir i kad ni je trebal :mur:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj nemoj tako,budeš me natjeral da se počnem crvenjeti.:icon_eyes:

Znači li to da si i ti hodao po Zelenoj u to vrijeme?Šta si radio,ako jesi?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Radio u Sesvetama a par kolega RADILO na Zelenoj a jedan moj kolega ako treba vozio u Rijeku na kavu ali kad treba dići 10 kg razmišljao bi a krumpir se redovito kupoval kod Varaždinaca (za njih su i Čakovčani bili Varaždinci ):icon_rofl:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
evo, da svima bude jasno oko Johabičinih nogu...
ima samo jedna istina, a to je :icon_cool:....
...da poštovanoj gospođi noge rastu direkt iz guzice...
i iza te izjave stojim u potpunosti.:icon_eyes:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kaje dečki,opanjkava me se i ismijava dok se ja jadna cijelo poslijepodne mučim,svlačim,preoblačim i oblačim,isprobavam i pred ogledalima kritički premjeravam i mrštim.Sramite se.Ti ne,željkič kž,ti si pravi đentelmen,ali vidi puknutog i darijusa- sada mi čisto toplo pri duši što sam sladoled maznula,a i darijusuvu bombonjeru,kolače za rođ kod susjede jučer,a i kod druge danas dva komada,bude koja kilica se brzo natukla,a onda budu te noge nekoga pošteno nagazile,bude se reklo joj.
Jooooj,što mi se danas dogodilo-išli mi u Hungariju i naletjeli u Kanjiži na nakakvo proščenje-iiiiiiiiiiii,ja se vozila na vrtuljku.Onome što se okreče,premeče na sve strane,na takvom se još nikada nisam,ma bilo za poludit.Neću detalje,ali reći ću još samo ovo-vozila sam se potpuno sama.A se ovaj koji mi je kartu prodao smijao....

Zaključila sam nešto-još nisam odrasla.A na temelju toga mogu izvesti logičan zaključak-ako nisam do sada,više niti neću.:icon_eyes::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

Željko,ajd mi reci koji su radili na tržnici.Iako ih se ja ne sjećem po imenu-jednoga smo zvali Baki,zapravo bakalar,jednoga Zorana sam ja zvala benderas,bio jedan mali debeli,e ne sjećam se imena....znam,ali se trenutno ne mogu sjetiti,pa još jedan Zoran,njega su kasnije premjestili u hladnjaču.Ma ja sam sa svima bila dobra,zapravo su mi dopuštali malo samovolje i tu i tamo mi progledali kroz prste.
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Baš lijepo kaj se ne moram sramiti ovi kaj su radili na tržnici malo smo u raskoraku mojom krivnjom to su bili dečki koji su kupovali (ponekad na čudan način) i podavali drugdje a ja sam ih znal dovesti sa koleginim autom i čekati dok ne riješe kupovinu !:(snooze):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tako dakle,pomagač si u neku ruku bio.Za osjetiti čari trgovanja nije dosta sjediti u autu.Pojma nemaš šta si propustio,pa makar da si samo asistirao ili promatrao.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Muhaničar,budeš ji išao šta u moj kraj,a ti navrati do mene.Na ručak.Samo se najavi dan prije da stignem ići u šumu nabrati glive.

Kak si se usudil izblamirati mi noge.Jesil ti normalan??????? :mad:::mad:::mad:::icon_evil::(devil):
Evo ja si nabral da se nemoram najavljivati.
Sutra uzmem još onih šarenijih malo




evo, da svima bude jasno oko Johabičinih nogu...
ima samo jedna istina, a to je :icon_cool:....
...da poštovanoj gospođi noge rastu direkt iz guzice...
i iza te izjave stojim u potpunosti.:icon_eyes:
Podržavam tvoju izjavu i samo bi nadodal da od napred izgleda na žensko, a otraga na cjeli svjet :eek::
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dođi,samo ti dođi muhaničar,nebudem ti one sa točkicama nabrala,one bum ti kaj se zovu zelena pupavka.

Kaj ti to znači -na cijeli svijet?
Pa su vama sve na broju?Sad bude moj suprug počel razmišljati s kim je to oženjen.Trideset i šest godina ga držim u uvjerenju da ima prekrasnu-ne lijepu-nego prekrasnu ženu.I pametnu.A vi se tu našli potkopavati mi trud.Lopovi.:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
Dođi,samo ti dođi muhaničar,nebudem ti one sa točkicama nabrala,one bum ti kaj se zovu zelena pupavka.

Kaj ti to znači -na cijeli svijet?
Pa su vama sve na broju?Sad bude moj suprug počel razmišljati s kim je to oženjen.Trideset i šest godina ga držim u uvjerenju da ima prekrasnu-ne lijepu-nego prekrasnu ženu.I pametnu.A vi se tu našli potkopavati mi trud.Lopovi.:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:

johabi mora hitno u optiku, i nikad ti ne smije dopustiti da mu brišeš naočale...:icon_e_geek:
...joj, kad počne otkrivati svaki dan neku novu pi....ju .....:x:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ma ne mogu vjerovati-ja tako mila,draga,fina,zgodna,lijepa-ništ se ne smij darijus-ovi penziči od sedamdeset se još uvijek okreću zamnom-a to se ne vidi i ne priznaje mi.Pa ima me za tri mlade cure.Pa kam si pobogu gledal,a isprad tebe sam sjedila.:mur::mur::mur::icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,šta će se sada dogoditi. Evo mi tema ima đavolji broj-66647-Tri šestice.Uh.Još malo i bude 66666.Neće mi se valjda povampiriti.Ili postati tema iz pakla.Ili bu ju vrag uzel.A-uuuuu.:icon_madu::icon_madu::icon_madu::icon_fU:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Hej Joh... pa ti si počela pisati sve kraće ni je valjda od kad si vidjela Puknutog i Muhaničara da više ni si Agata :icon_fU:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nemaj straha željkič-sve bude s vremenom sjelo na mjesto.A i moram vam dati malo predaha-ionako sam isktitizirana da ima previše toga za pročitati.Dođe mi da vas sve dam na tečaj stenografskog čitanja-to ti je inačica stenografskog pisanja-pa da se raspišem toliko da mi postovi budu dugački ko radni ponedeljak,a vi čitate od svake riječi samo par slova i gotovi ste i prije nego počnete.Nešto ko u sexu neki.(kvragu,šta mi bi opet,opet sam zločesta,ne- sada nisam zločesta,sada sam luda (baba?)-bila ja danas u berbi gljiva i ubrala i neke koje se ne usudim gricnuti.Iliti najvjerojatnije lude.He,he.sutra budu na meniju gljive.Ako mi muž ne preživi,budem dala oglas ženidba-udaja,uvjet bude da potencijalni kandidat voli jesti gljive.:icon_madu::icon_madu::icon_madu::icon_razz::icon_razz:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Od gljiva volim vrganje i sl koje poznam od slatkih stvari sladoled osobni rekord 60 ledo korneta od vanilije , čokolade skoro sve , bombonjere sa višnjama ili finom kremom kolači kremšnite i sl . a o tebi mislim da si dobra duša i ne bi nikome naudila sa gljivama več napravila poslasticu od jestivih šumskih plodova :icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bilo je to ovako-ja sam lutala šumom,a muž me čekao u autu.Strpljivo.Našla sam četiri vrganja-njih poznajem,brdo spužvastih ispod svjetlozelenih,gore smeđih,jestivih sigurno jer smo konzumaciju preživjeli,muž,ja i @darijusov rođak-bio bi i darijus,ali kada je čuo da u umaku mesa ima gljiva samo je pire od krumpira napikaval-sada mu može biti krivo-a baš je bilo fino-te su iz porodice vrganja jer poplave kada ih narežeš,pa sam našla neke panjevače,sad,ja mislim da panjevače nisu otrovne,a dali su jestive,hm,budem potražila na netu,pa nekakve prekrasne velike žute trubaste,pa nekakve sitne male plave-ljubičaste zapravo-prekrasne su ali mi djeluju prijeteči-svajedno sam ih brala,pa neke što izgledaju ko koralji-te se sigurno ne jedu.pa neke crvene-te ne znam-jesti ih nećemo,pa nekakve ko sunčanice-te su sigurno otrovne jer imaju dolje kod korijena okruglo zadebljanje,pa neke smeđe panjevače-ne znam-vele da panjevače ne valjaju za jelo.pa kaj.Poslikala ih budem ,tu su u tanjurima,pa bude mi netko rekel-ovo jedi-ovo ne jedi valjda.

O,konačno da netko ima dobro mišljenje o meni-hvala,hvala,lijepo je čuti lijepa riječi.Pročitati.

Sladoled volim,čokolade obožavam,ali neki me na jednome forumu ismijavaju pa mi prisjelo,a pošto me vidjeli uživo,bojim se da misle ozbiljno.I šta sad da radim?Da se odreknem slatkoga života?Ili njih?Hm.
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ijcj.jpg


23gv.jpg


r426.jpg


96rc.jpg


v64t.jpg


p5wt.jpg


Ajmo moji forumaši-primam predbilježbe ze ručak.može i večeru-prilagoditi ću se.:icon_cool::icon_wink::(hi):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Johabice ako se vec moze birat ja cu samo onaj tvoj krumpir specijalni gljive mi bas i nisu nesto a jel imas ti iskaznicu za branje gljiva:icon_scratch::icon_scratch:
 

Najnoviji postovi

Na vrh