• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,072
I sa Tetama :icon_wink:
Ljutila se ti ili ne ljutila ja bum po seme došel, obečal sam, a ja kaj obečam ....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Do proljeća imaš vremena napraviti novu kategorizaciju (inače,čist iz prijateljskih pobuda ti toplo preporučam kaj to napraviš ako očeš da ne posadiš krumpire a tikve ti zrastu.Ovo nije prijetnja,ali ti jto slobodno shvati ko da je.:pig::(giggle):)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nije.U ponedeljak ili utorak ide na operaciju.Morati će joj razrezati šapu i očistiti to.
Malo se bojim jer će je morati uspavati,a ona se jako boji ući u ordinaciju,Sva drhti od straha dok smo tamo..
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,551
pa nemoj gazit jadnom cucku po nogama...:^):
nisu oni za takve terete predviđeni...:(happy):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Znaš šta kojote,krajem mjeseca idem za Lovran na marunijadu.Ajd da se mi nađemo u Karlovcu,pa da ti tica trkačica stane na nogu,pa da vidimo očeš li i ti morati na operaciju. Ne moraš se bojati - ja imam na hitnoj protekciju,sredim ti bolnički krevet i injekcije triput na dan vrit i dvaput v lajavi jezik i jednom na dan ispiranje zlobnih misli.Klistirom.:(angel)::icon_fU::icon_madu::icon_lol::icon_lol::icon_lol::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,551
Uvažena kolegice, postavlja se pitanje ima li u Lovranu dovoljno maruna za Vaše potrebe.:(angel):
...prijedlog je da se Johabi prvi najede...:(happy):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,605
:(y):
:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
Mora paziti da ih ne zalije sa moštom pa da dođe do neželjene reakcije.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kojote,e samo tebi za inat ja ću skinuti deset kila i ući u konfekcijski triest osam.(koju sam laž sada izrekla,ima li koji onlajn ispovjednik? :icon_rolleyes:) Pa nismo svi tak škuravi i prebirljivi kaj bumo samo krumpire napikavali a gljive i meso nepovjerljivo gledali.


@emtac,ništ ti ne brini,potovarim ja i kestene i mošt,a i one tvoje kobase kaj si mi ih nudil - ionako zakon prirode veli - sve što uđe mora i izaći.Prije ili kasnije.A meni ti je čist svejedno kad bu..Kad bu - bu.:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_fU:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,605
Kažeš,svejedno na koju stranu izađe? :icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Svejedno.Ima grmova od Lovrana do Čakovca,ubiotebog,a tko će vidit na koju stranu izlazi.:icon_winkle:

@mtd,pa kak ti to sa jednom damom pričaš.I to takvom finom i mimozastom kak sam ja.Materemu,emtac,materemu.......:fiery::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No pa tako ti je to - evo,muhač,puknuti ,bučo- ljudi imaju naočale i lijepo su vidjeli da sam ja jedna dama.Ajkula,farmervg,darijus,đuro strašni,friki,grof,tomo,oni dečki oko V Gorice svi,i svi ostali koji nemaju,isto su lijepo vidjeli da jesam.Samo ti,nevidiš.Ajd,kupi dioptriju +5,i to sa duplim staklima.:icon_axe:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,605
Dok ne sjedneš za stol, to smo vidjeli.Ne znaš kaj je gore, hraniti te ili oblačiti
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nekada davno,mršavice koje su malo jele i koščice su im klepetale i bile su sve nekak blijede i bijele se nisu mogle udati.Ostajale su usidjelice ,i stare cure i do smrti su ih zvali - gospođice.A ja sam cura staroga kova. I GOSPOĐA!!!!:cool2:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Lako je pricat mrsavima, jedu i jedu pa nist, to je zato kaj njihove trakavice gliste imaju:icon_wink:
Al nema veze, ako dodje do gladi u svijetu, ti kojima je probava protocni bojler prvi nastradaju.:(n):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hodor,ti si moj čovjek - materemi, ko da si međimurec.Jel Drava još teče?:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh