• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@Darijus -

ptica_trkacica_i_kojot_03.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ti to @emtac zbog ovoga?

20140723_155107_zpsc1114b09.jpg


20140723_155325_zps94e1f1c5.jpg


20140723_155144_zpsab70bf65.jpg


20140723_155348_zps92088ea3.jpg


20140723_155213_zps6677ff02.jpg


20140723_155415_zps70608f1d.jpg


20140723_155446_zps86273e0d.jpg


To je bio samo napadaj slabosti:icon_weed::icon_weed::icon_weed:ti.......
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da,daaaaaaa,tak ti je to dok se nemožeš odlučiti koje da uzmeš......pa uzmeš sve.:icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz:


Bem mu život - ipak je @darijus bio u pravu - neznaš jel me teže hraniti ili oblačiti.I obuvati.


A ima mala ukusa,a? :icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eeeeee,što ja volim te stare crtiče......:icon_rolleyes:

Znaš šta,to ti je idem jednom na godinu u šoping i onda kupim za cijelu godinu.

A tko bi ovome odolio,jeli,pa ipak sam ja jedno bespomoćno žensko.A da ti još reknem koji su popusti bili......na rit bi pal.:icon_razz:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
e johabica, pa ja vidim samo 4 para cipela, a ne 7 kak bi neko štel...
naime, za sve koji nisu vidjeli (jer ih nije složila kak treba, nego namjerno materejoj naopak), prva slika i treća slika su ustvari jedne te iste cipele, samo kaj ih je ofarbala....isto tako bi se moglo reći i za drugu i četvrtu sliku...petu sliku ću priznati kao zaseban par, te šestu i sedmu opet sumnjam na podvalu, samo im je dala odsjeći prostor za papak...:(nerd):
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Samo ti sanjaj dečko.A da vidiš još jedne boje starog zlata koje nisu tu,a i one koje imam na slici da Ajkulom....I još sam si jedne iste kupila ,one natikače jer su mi bile baš lijepe,tak da imam rezervu.hehe.....Odi se vrni par stranica unatrag i vidi na slici kak su mi one na nogama cakane - i one si budem uzela još jedne za rezervu,sam dok budem išla opet u dučan.

Sad mi bude muhač opet rekel da se ponašam kak pijana miljarderka,ali baš me briga - kupila dam si ove godine brdo cipela.....e,baš jesam.:cool2::icon_kidra:

Kod mene ti je tak - kad se nemrem odlučiti koju boju bih uzela,uzmem obje.Tak je bilo i dok sam cura bila - bila jednom tako dva krasna dečka........(ovo muljam :)))))))))))
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice ,cipele su čista 5,forumaši ne shvaćaju neke stvari,ti tom kupovinom činiš 2 pozitivne stvari,ispunjavaš svoj gušt ali i pomažeš državni proračun ,ministri stalno štekeću da treba povećati potrošnju,kako je Ninći
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ma ovo ti je švercerica u duši...nije to napunilo naš proračun..ona podpomaže Ugarskog okupatora....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bingo @zoki,vidiš kak si ti bstar, priznajem,vlovljena sa in flagranti postulato.I nemrem to skriti da ga beš, Ali corpus delicti je bio još u vrijeme Linića, a kako je Linić dizao poreze,tak je moje domoljublje padalo.Evo,čim najavljuju neke promjene na bolje za moj đep odmah mi se diže. :icon_razz:

A bu se i tebi,ak ti je spalo.....:(angel):


@Ajkula,Nini ništa bolje - zapravo napredujemo puževim korakom.Sutra budemo odlučili bude li išla na operaciju ili budemo još koji dam pokušali sa terapijom.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice da ne ispadne loše ali meni se čini da taj veterinar ima slabog pojma oko liječenja ili on vidi priliku za zaradu a najviše trpi pesica.Joj ma nema veze gdje se kupuje,bitno je da još netko ima novčića za trošenje,samo je problem što se kod nas jako puno novca zagubilo u raznim privatizacijama i zato smo tu gdje jesmo ali fala Bogu bude valjda došlo bolje vrijeme,barem ovog trenutnog:icon_pray::icon_pray:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E ovako - bili smo u ponedeljak tamo,to je usprkos tome što sam joj ja tri puta dnevno ispirala ranu i mazala nakon toga antibiotskim gelom stalno se gnojilo.I vezala sam joj nogu da bude zaštičena.Na antibiotskim injekcijama je bila jedanaest dana,tetanus je dobila,ma sveukpno dvadeset pet injekcija.E,u ponedeljak je on to njoj stiskao,onako jako - nisam mogla vjerovati - moje psetance je plakalo baš kako plače malo djete - to još nikada nisam čula.isti ljudski glas.I ja sam plakala.Izašla je neka oštra trava,ko trn šiljata.Sada joj još ispirem,počelo se zatvarati i ne gnoji se više.Za sada.Kupili smo dva antibiotska gela u apoteci i susjeda mi je dala od njihovog pas što im je ostalo nekakav plavi sprej.Folgocid koji mi je preporučio @seljačič nismo mogli nigdje naći.Izgleda da će se to za neki dan smiriti. Da ta trava nije izašla,bila bi ostala na operaciji.Nadam se da bude dobro - ovo traje već mjesec dana.Jadna,več je počela skrivati nogicu kada sam joj prilazila - podvukla bi je pod sebe da je ne diram,jer je to cijelo vrijeme boli.
 

Najnoviji postovi

Na vrh