• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Duhan

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Vjerojatno je,samo ne one koje su poželjeli.
Ja još jednu u utorak ,ako nebude prije poklona
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Nije zajebancija i sam sam se iznenadio kada smo došli skidati cvijet.
A ovo je jedna današnja .DH 36.
4baa5af012aaed553fe34cf59c4660ea.jpg

Kako si zadovoljan sa DH 36?
Bolja izlazi iz sušare od DH 27?

Mi smo ove godine imali 20 jutara DH 36, ali na žalost obralo ga nevrijeme prije nas, listova je bilo 90% otkinuto pa je sav otišao u zaperke, probali smo izvući što je se moglo, ali bezuspješno, ni 3 sušare nisu nabrane.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Ne izlazi bolje od 27 ali ni puno lošije.
Dobra je u kombinaciji sa 27 jer ne propada pa može čekati dok se bere 27.
Treba samo paziti da se ne pretjera sa gnojivom jer onda tjera puno zaperaka posebno kod korjena i jako teško sazrijeva.
 

Virginiagold

Novi član
Tu od
20 Tra 2016
Poruka
20
Sta ima duvanari, jeste zadovoljni sa sezonom 16" i da li se spremate za novu ili odustajete od ove nekad jako profitabilne kulture?
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Sa prošlom sezonom nismo zadovoljni nikako, prevelika je šteta od nevremena bila.
Mi nastavljamo saditi, iako neki masovno odustaju.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Mi smo zadovoljni sa prošlom sezonom,naravno moglo je biti i bolje.
Kvantitete je bilo, kvaliteta je mogla biti malo bolja... najviše što fali je cijena.
Nastavljamo saditi,a sad kolko vidjeti ćemo nakon sastanka u firmi koji bi uskoro trebao biti.
I kod mene masovno odustaju i prelaze na kamilicu.
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Kod nas prosla godina katastrofalno losa (grad , susa , voda ). Duhan je naglo poceo da zri i u 10 dana bilo sve gotovo. Ovo sto smo uspjeli osusiti je imalo dobar kvalitet. Kod nas je juce bio sastanak uslovi isti , cijena ista kao prije 20 godina. Kod nas 6 og marta pocinje sjetva u firmi.
 

Virginiagold

Novi član
Tu od
20 Tra 2016
Poruka
20
Sta ima ljudi :D jel na vodi plitvica kakvo je stanje s rasadom, koje sorte ove godine sadite. Ja osobno DH 17. Pozdrav svima
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Mi imamo na 4 točka sa Tomo Vinkovićem ispod.
U usporedbi s onim malim žutim poluproizvodima ovo je spas.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Ja sam do sada radio sa žućkom. Dobar je i on za silu ali ovaj bi trebao biti daleko napredniji.
Žućko nema što tražiti u polju ako ima imalo blata i ako nisi pažljiv brzo se polomi mjenjač

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
 

Stipa

Član
Tu od
12 Lip 2014
Poruka
36
Kolega mzilja18,

Koliko si platio stroj?
Da li je zadnji razmak između točkova fiksan, ili im se može mijenjati širina (po pravokutnoj gredi pomicanje)?
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Kupio sam ga vrlo povoljno, rekao bih u pola cijene . Čovjek ga je uzeo u nekoj trampi povoljno pa sam ja tako kupìo.

Razmak između kotača se može podešavati po cijeloj toj gredi. Sada je razmak 2 m.
 

Stipa

Član
Tu od
12 Lip 2014
Poruka
36
Što kriješ toliko cijenu? Ako si ga pošteno kupio, reci nam da znamo kako se krecu ti strojevi.

Stroj ti ima motor LDA672 (proizvodnje 21.maj - Beograd). Inače, ima pojačanu radilicu i 35KS.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Nije da krijem cijenu već je nisam objavio baš iz razloga da se ne stvori krivi dojam o vrijednosti takvog stroja.
Ali kad si navalio evo:platio sam ga 1000 € . Nije imao akumulator i treba neke sitnice dotjerati .
Naspram cijene novoga bagatela
 

Najnoviji postovi

Na vrh