• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fahr

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
A s kolkim ga akumulatorom palis?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Ja sam jedno vrijeme palio 3580 sa 60-70ah akumulatorom tako da i ovaj manji motor ako je sve u redu nebi trebao veci od 100 ah. Kad nestane goriva nikad nisam verglao duze od desetak sekundi dok ne upali...
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Nisam ni ja duže od 10 sekundi...puno puta po 10sekundi :(giggle):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
i moj hladan upali sa 75 ah,i to veselo ali ga vruceg ni 100ah nemoze zavrtit
sad mi susjed nudi 140ah pa cu ga u ponedeljak zagrijat i pregledat kablove i masu pa cu vidjet hoce li s njim htijet
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
ma cim se malo zgrije nece,negasim ja njega nikako ako nemam kvar,
ali neki dan sam brao tritikal i iskocio mi remen od sneke cekao sam sat i pol da ga
mogu ponovo upalit poludio i gazda kod kojeg sam brao a i ja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

braco

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
60
pozdrav, malo citam ovu temu i svida mi se
ja sam pred 10 dana kupio Fahr m1000 u dosta solidnom stanju ali s kombajom sam dobio samo 2 lancanika za brzinu bubnja (16 i 22 zuba) pa me zanima jel ima tko za prodat s 14 18 i 27 zuba ?
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
pozdrav, malo citam ovu temu i svida mi se
ja sam pred 10 dana kupio Fahr m1000 u dosta solidnom stanju ali s kombajom sam dobio samo 2 lancanika za brzinu bubnja (16 i 22 zuba) pa me zanima jel ima tko za prodat s 14 18 i 27 zuba ?
Teško ćeš to pronaći... ali realno ti ni ne trebaju drugi osim tih kojih imaš jer u jednoj kombinaciji imaš 1170 okretaja za žitarice,a u drugoj kombinaciji 618 okretaja sa čim možeš raditi soju kukuruz i grah.
Odakle si uzeo kombajn,da li je bio na njuškalu,i koji novci su bili u pitanju ako nije tajna,jel imaš adapter za kukuruz?
 

braco

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
60
ne nije tajna koliko sam dao, dao sam 35000 kuna i imam adapter za kukuruzu a kombajn je bio kod Nove Gradiske
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
To stvarno nije puno... sam adapter košta 20000kn još ako je Kombajn dobar budeš jako zadovoljan! Da li imaš ugradjen treći cilindar za podizanje grla/hedera... moj nije nikad radio kukuruz i sada kad sam uzeo kukuruzni heder kažu da je on dosta težak te da bih trebao to ugraditi(mada imam i drugo uvlačno grlo kraće - samo za kukuruzni adapter),sta kaže ostatak ekipe?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Za 4 reda nema potrebe stavljati treci cilindar, osim ako nema klasicni tarup. Iako nikad nije lose imat ga.
 

braco

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
60
a nemam treci cilindar,a na kombaju ima sarafanja ali nista strasno za sad jedino imam dosta popravka na zitnom hederu to smo vidjeli kod kupnje ali ima vremena za to
a kombajn je bio na njuskalu do pred dva tjedna onda ga je uklonio
 

Najnoviji postovi

Na vrh