• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fahr

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
22 Lip 2007
Poruka
14,866
Nek reku iskusniji, al gotovo sam siguran da u Fahra i DF-a ide motorno ulje u hidraulički sustav.

jd4755

Aktivni član
Pridružen(a)
27 Lis 2007
Poruka
1,134
Na 1620,3610 i ostalim većim ide hidraol 46 i u radnu i u voznu hidrauliku.

Pridružen(a)
25 Velj 2012
Poruka
587
Mi a I svi ovdje tu stavljamo motorno ulje cisto iz razloga da nebi nedaj boze riknuo semering pa da ti ulje udje u motor,pa iz tog razloga ak I predje u motor sigurnije je da predje motorno nego hidraol!:icon_anal:

pele

Član
Pridružen(a)
23 Kol 2010
Poruka
793
A koje ulje ide
Hidraol 68 hp, može i 46, a motorno je nužno zlo, bez uvrede al ono na većim temperaturama izgubi viskozitet pa hidraulika više ne diže.
Hidrauličari preporučuju hidraulično ulje za sve vrste cilindara i pumpi, svaki servis ti bu rekel da u hidrauliku ide hidraulično ulje.
Pozdrav.

torpedo75a

Član
Pridružen(a)
9 Ožu 2013
Poruka
64
Pozdrav, koji je bolji izbor fahr m600 ili fahr m66s? Molio bih da netko napiše svoja (bratova, susjedova..) iskustva s tim kombajnima ili osobno mišljenje.. Sve što napišete bit ce mi od pomoći.

abrkili

Aktivni član
Pridružen(a)
26 Ožu 2007
Poruka
2,953
Imamo mi 66-cu, u savršenom stanju. 70.godište, ali ide bez muke. Moraš imat sat za temperaturu, jer onda možeš pratiti opterećenje motora i ideš bez brige. 600 je samo novija serija, motor je isti, deutz 3 cilindra 56 ks.
Jako smo zadovoljni, lani odradio 25 jutara na razbacanim brdskim parcelama bez problema. Za koji dan opet idemo ispočetka.

torpedo75a

Član
Pridružen(a)
9 Ožu 2013
Poruka
64
Hvala, Jel se motor zna pregrijat u radu, i jel kombajn (pošto ima 3 cilindra) gubi snagu uzbrdo (pod radnim opterećenjem)?

Gunjo1

Član
Pridružen(a)
21 Lip 2014
Poruka
222
Koliko ja znam odgovara ti... a i cijena je vrlo dobra,mene su trazili puno više kada sam gledao pa sam zato i odustao. Zato metar u ruke(za svaki slučaj) i akcija :icon_super:

ivica1233

Novi član
Pridružen(a)
5 Srp 2014
Poruka
6
Poz svima novi sam ovdje,odma pitanje dali itko zna dali ima kakav fahr 900,922,1002 za dijelove.

ivica1233

Novi član
Pridružen(a)
5 Srp 2014
Poruka
6
Poz svima dali je netko mjenjao opruge na varijatoru voznje kombajn je fahr m 922!?

Pridružen(a)
25 Velj 2012
Poruka
587
Moj se Fahr sinoc zapalio :mad:: srecom susjed bio u prolazu pa skuzio. I uspjeli ga ugasiti na vrijeme.steta nije prevelika:icon_kidra:

ivica1233

Novi član
Pridružen(a)
5 Srp 2014
Poruka
6
Ta ti je kabina sada u Ivanic gradu samo je skuplja lik je kupio pa preprodaje,ja sam to trebao uzeti ali sam zakasnio jedan dan.

Na vrh